ST: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hrnkajda, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Dobrý večer, víkend je pomalu za námi. Akci jsem dokončila (hurá). Farma je již opět v pracovní podobě. Jsem ráda, že se to podařilo, protože jsem hlídala 4 vnoučátka, aby si rodiče od dětiček oddechli. A nyní odpočívám u farmy já. Čtu Vaše příspěvky, skvěle se bavím. A to počasí nám náladu nezkazí, co myslíte?
     
  2. lacrima

    lacrima Polobůh fóra


    Zdravím vás všechny , hlásím se do klubu a hned přicházím s jednou radou pro Barolanda.
    Hele poslouchej ..hmm, lázně , řekla by jsem také : "ty se máš " ,... lázně jsou prima , ale stojí moc korunek... "že se na to velebnosti nevyprdnu"
    Dám ti jednu radu. Do lázní jezdit nemusíš . Uvař fazole , bohatě pojez , večer vlez do vany s teplou vodou a hned máš bublinkovou
    koupel, tzv. perličku , zadarmo.


    Hru hraji téměř od jejího vzniku, přišla jsem na ni nějakou náhodou , shodou určitých okolností a přitáhla jsem k ní
    i polovinu rodiny (bohužel , vydržela už jen jedna příbuzná). Děti mám tři , vnoučata dvě a i přes jejich hlášky "bába se nám totálně zbláznila" jsem nyní čerstvá novomanželka ,takže "děda" je také . Ten sedí u druhého PC (hraje jiné hry ) nebo u TV ,
    tam zase nemohu být já , protože si pouští programy ze své rodné země , takže nerozumím ani slovo.
    No a ještě nesmím zapomenout na své další dva miláčky , kteří právě tady na mě koukají. Takže HAF,HAF
    a farmaření a důchodcům zdar, zdar, zdar.

    [​IMG]
     
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj skalara.v,

    já bych byl zase rád kdyby jste o akci diskutovali v diskusi k akci. Protože Vaše připomínky k akci a k aktuálnímu dění bereme právě s těchto témat. Je pro nás nemožné je brát z dalších x vláken.
    Takže si tu klidně debatujte o vnoučatech atd. (tedy bacha aby jste zase na sebe neprozradili až příliš mnoho, to totiž není na internetu nikdy moc dobré), ale postřehy v akcím, novinkám atd. pište do témat k tomu určených. Samozřejmě prosím počítejte s tím, že se tu sice můžete zeptat na cokoliv, ale nikdy nebudete mít jistotu, že se Vám tu odpovědi dostane. Takže dotazy též směřovat do tázacích sekcích.
     
  4. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Baro,kdy bude uplnek taky nevim,ale bejli mam nasuseny od Krakonose,to vis co baba to carodejnice,ale na farme carovat neumim,porad se jeste potykam s melounama a neane to dodelato_O
     
  5. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Pajdo, no vidiš...a já se snažila držet pravidel, bo nás danda upozornila. Ale pokud máme volnou ruku a můžeme tu kvaňkat vesele a libovolně, tím samozřejmě pro nás lépe :D:inlove::music:
     
  6. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Skalara.v: pokud nebudete porušovat ostatní pravidla fóra, tak se určitě nic nestane. Hlavně pozor na nepovolenou reklamu, porušení VOP a slušné vychování :D.
     
  7. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jinými slovy: Nic, co by nesnesla nedělní škola, že? Mohla by být i farmářská a hned se hlásím za mentora.
     
  8. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    pajda361

    Děkuji za příjemnou zprávu . ;)
     
  9. stepankas

    stepankas Perspektivní autor

    Baro: My čarodějnice dobře víme, že bejlí i pod sněhem najdeš. Už teď můžeš natrhat podběl - na odkašlávání super. Jen musíš trhat v místech, kam venčící se pejsánci nedohodí.
     
  10. Simissek

    Simissek Pilný autor

    Dobrej večír všem,
    tak jsem se těšila, co na mě vykoukne ze získaných Tajemných chlívků a prd. V zápalu příprav na rodinnou návštěvu jsem je zapomněla vytáhnout na plochu. Ještě,že ta skleněná nemoc nebolí xD Tak holt si počkám do rána.....

    Začíná foukat čím dál víc, a naše malá 5-ti lerá důra se nám nastěhovala do ložnice. Tím pádem se odstěhoval tatínek - nebude se přece
    mačkat. Malá tam mimo sebe nastěhovala i haldu plyšáků. No nění nad to se v noci otočit a po otevření očí koukat do "obličeje" medvídka Pú o_O.
    Jo, půjdu se zabalit do peří, zítra jdu po třech týdnech znovu do práce.
    Dobrou noc ;)

    a ještě jedna léčebná metoda našich babiček (když se tu dnes léčí xD) :
    Babička povídá:
    "Já na zlepšení trávení piju pivo,
    při nechutenství piju bílé víno,
    při nízkém tlaku červené víno,
    při vysokém koňak
    a když jsem nachlazená, tak si dám slivovici."
    "A kdy piješ vodu?"
    "Tak takovou chorobu jsem ještě neměla."
     
  11. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Tak mam delima,co nacpat do stonku na velke misto,moc se mi nechce obetovat ty velke dekorky co docela dost nesou:sleepy:
     
  12. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    Já jsem se těšila na vichřici - je velce romantická, když sdedíte zabednění doma - a ono nic. To nám zase hydrometeoRT něco nasliboval... I zvěř jsem pozavírala s poukazem, že když už vážně budou muset, ať drandí do kotelny, te´d se na mě dívají vyčítavě, tak váhám: pustit nebo ne?
     
  13. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Mituli - nakukuj k pirátovi, tam bývají za babku (vulkáni, psíci...) Já tam občas koupím do zásoby ;)
     
  14. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    U nás vichřice , prší , jestli to vydrží do rána, budu mít obrovskou radost... to bude jízda za větrna. Tady je vždy takový vítr, že to s autem pěkně cloumá. Z lesa je slyšet praskot, tak bude zase všude popadaných stromů.
    Ani do půlnoci jsem nenastřádala hrnečky, padá to po jednom, po dvou ....gol a vrchol všeho byl před chvílí,při poslední sklizni - ze 4 ploch 2 hrnečky. Nedá se svítit, sklidím ráno než pojedu, snad už to něco hodí, schází přesných 30 kousků. Ještě, že dávají kouzelné stromečky . Mám pocit, že dokud jsem nedoděla legendu, padalo to víc...nevím, možná se mýlím a jen RT utahlo kohout.
    Na dobrou noc jedna ..
    Kuře se prochází po kurníku s cigaretou v zobáku.
    Přijde k němu kohout: "Okamžitě to vyhoď, nebo to řeknu tvé mámě!"
    "Říkej si to komu chceš," ušklíbne se kuře, "já jsem z umělé líhně."

    No a když byly v akci k pěstování dýně...
    V rodině jsme měli zrádce
    byla to má tchýně.
    Teď už hnije na zahrádce,
    rostou na ní dýně.

    A teď již vážně :
    Když luna stříbrným paprskem pohladí vám tvář, já skromným přáním dobrou noc chci přát!

    [​IMG]
     
  15. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    mituli ,já než abych čekala co mě nabídne pirát,tak pokud potřebuju velkou dekorku ,tak jdu normálně do obchodu a koupím malý islandský vulkán za 2500 kr,myslím,že to není zase tak moc,ale záleží na tobě,když získám prázdný řádek na stonku,tak ho chci hned doplnit. Přeju všem nespavcům (což jsem i já ) dobrou noc. :)
     
  16. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Dobré ráno, v noci vichřice a déšť. Jizera hučí, asi se pěkně zvedla, nás neohrozí, ale kousek níž po proudu, bude asi hůře. Snad to nebude mít dlouhé trvání.
    Pěkný den všem.
     
  17. babioli

    babioli Osvícený autor

    Ahoj a hezký den vám přeji. Akci jsem dokončila celou a na Baha jsem postoupila na 199 lvl.:)
     
  18. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Ahoj akce splněna už mám 4 zlaté kníry
     
  19. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Já také mám splněno, díky hodným sousedům a i nesousedům. Johnny i tobě také moc děkuji. Tak se můžeme připravovat na další akci ;).U nás je ošklivé počasí, fouká vítr a prší. Nevadí jdu stejně na odpolední a vám co jste pěkně v teplíčku přeji krásný den
     
  20. burds

    burds Titán fóra

    Hurá konečně napadaly hrnky a tak mám hotovo.Tak odpoledne radostně zmizím se synem do Lysý hlídat mu v úterý řemeslníky.Je tu hnusně prší a prší.Snad se do pátku počasí zlepší.Musím k zubaři a v dešti berle podkluzují zvlášt na schodech ve vlaku.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.