ST: CFA (cash for action) / Dotazy a diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem danda-vnovis, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    CFA (cash for action) / Dotazy a diskuze

    Připravili jsme pro vás téma, kde můžete klást dotazy k tématice CFA (cash for action)

    Kde najdeme CFA: CFA nebo-li cash for action najdeme v bance ve městě a návody k CFA ve FAQ CFA

    Ikonka CFA

    [​IMG]

    [​IMG]
    Toto téma slouží k vašim dotazům k možnosti získání prémiové herní měny FL "Floreny" a diskuzi, aby si hráči měli možnost sdělit své zkušenosti a triky jak na to.

    Hodně úspěchu
     
  2. heidi6661

    heidi6661 Perspektivní autor

    Nefunguje to ?
     
  3. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj heidi6661, ak sa nájde vhodný partner, tak v Cash for action sa bude ich ponuka zobrazovať.
    Peknú hru prajem
     
  4. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Teď je v nabídce cirkus, přihlásila jsem se, ale hra nejede. Prosím o prověření.
     
  5. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahoj,
    tak jsem vyzkoušela cirkus,
    proklikala jsem se během 15ti minut do lvl 8,
    jak je požadováno a připsalo mi to po odhlášení a přihlášení na farmu slíbených 15 FL
    [​IMG]

    musela jsem jen potvrdit platnost e-mailu,
    který dorazil do schránky a po odkliknutí se mi hra spustila​
     
  6. hansicek

    hansicek Znalec fóra

    u mna iba anglicky oznam, ze ziadna ponuka pre nasu krajinu nie je k dispozicii, uz sa tu na farme zacinam citit ako obcan/farmar II.kategorie: kino - nic, CFA nic, modry kosik so super zlavami taky nic :cry:
     
    mirakoud tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.