ST: BAHAMI SPA - SPA MANAŽER - Strategie a využití řemesla

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem pajda361, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. pajda361

  pajda361 Živoucí legenda fóra

  BAHAMI SPA - SPA MANAŽÉR
  Strategie a využití řemesla


  [​IMG]

  Toto téma je výlučně zaměřeno na strategii a využitelnost řemeslnické profese
  SPA - MANAŽÉR
  ***

  Při přispívání do zdejšího tématu dbejte na dodržování pravidel fóra ZDE a pravidel sekce Debatního kroužku ZDE.
  Základním zdrojem informací o Řemeslnické čtvrti a Bahami Spa - Spa manažér na fóru, je FAQ ZDE. Pokud i přes prostudování FAQ a fóra máte nejasnosti a hodláte vznést dotaz, slouží k tomuto účelu sekce Pomoc začátečníkům ZDE, nebo Obecné dotazy ZDE.

  [​IMG][​IMG]

  Byli bychom rádi, kdyby zde hráči, kteří již mají velké zkušenosti v daném řemeslu, věcně prezentovali svou strategii a zkušenosti na urychlení postupu v řemeslu a příklady jeho maximálního využití ve hře a to tak, aby toto vlákno svým obsahem bylo maximálně nápomocno těm méně zkušeným a sloužilo zejména jako zásobna cenných rad a zkušeností pro všechny zájemce. Hra se postupně upravuje, vyvíjí a i toto téma by mělo být schopno na postupné změny ve hře reagovat.
  ***
  Mějte prosím na paměti, že zdejší vlákno neslouží na pokládání dotazů a jejich zodpovídání, ale na prezentaci strategií a využití řemesla ve hře a případnou debatou nad nimi by se mělo pokusit dovésti tyto postupy k co největší funkčnosti.

  Aby byla zachována přehlednost a vypovídající hodnota vlákna, tak předem upozorňujeme, že případné prohřešky budou nekompromisně trestány v souladu s pravidly fóra!


  [​IMG]
   
 2. PeS

  PeS Pisálek fóra

  Nebylo by vhodné opravit alespoň linky nebo to tu smazat? Ve FAQ to není, jinde jsem to také nenašel, prohledávání na tři písmena je zakázané, takže dotaz na spa nevrátí nic. Ach jo...podobně to je u alchymisty, tam také žádné info a odkaz na neexistující FAQ.
   
 3. AsDYxC

  AsDYxC Vycházející hvězda fóra

  Tak snad je to vše a správně:
  Pravidla fóra ZDE
  Pravidla sekce Debatního kroužku ZDE
  Řemeslnická čtvrť ZDE a Bahami Spa - Spa manažér na fóru, FAQ ZDE
  Pomoc začátečníkům ZDE
  Všeobecné dotazy ZDE
   
 4. PeS

  PeS Pisálek fóra

  Děkuji, nevím proč mi to nebylo schopné najít, slovní spojení spa manazer jsem hledal. Snad to někdo případně opraví v prvním postu zde a případně i u alchymisty.
   
 5. EleanorCaen

  EleanorCaen Rádoby autor

  Tak jsem se dneska konečně dohrabala na 5. level. Kombinovala jsem vylepšování pomocí 5 Čokoládových nápojů a do toho jsem vyráběla (a později i kupovala) Masku z aloe a moringy. Upřímně, byl to zápřah na krejcarové konto (s tím málem elixírů, co vypadá z polí, to ani jinak nejde) ale vyplatilo se.

  Edit: Moc děkuju za gratulaci. Upgrade za hvězdičky mám taky, ale jestli funguje jen při výrobě nebo snězení jsem nezkoumala.
   
  Naposledy upraveno: 29/11/15
 6. tydýtková

  tydýtková Veterán fóra

  EleanorCaen: Gratuluji ! Já jsem zatím ke konci 3.
  Taky postupuji dopředu s Maskou z aloe a moringy (má nejvíce bodů postupu), ale než jsem se SPA začala, udělala jsem si na stromě za hvězdičky SPA senzaci tuším, přidává o 25% bodů více, takže to pak už není tak zdlouhavé a nákladné.
  Maska má 200 bodů do postupu, s těmi 25% je to 250, tuhle hodnotu přebije až v 5 stupni Žlutý kokos, ten má 270 bodů (+25% je 337,5).
  Doufám že si to pamatuji správně, občas něco popletu :)

  edit: Takže jako vždy..popletu:
  OPRAVUJI své info ohledně SPA SENZACE na stromě za hvězdičky: BONUS (5-10-15-25%) NEPLATÍ pro "snězení" výrobků (vylepšení profese), PLATÍ JEN PŘI VÝROBĚ PRODUKTŮ.
  Bohužel...:sleepy:
  Předpokládám, že je to i u ostatních řemesel. Možná by to mohlo být zmíněno v příslušných kapitolách FAQ.

  Robinela1: Aha, tak mně to asi nějak blbne - teď jsem musela úplně vypnout-zapnout hru, aby se mi vůbec ukázaly body, ukazovalo mi ve 4. stupni, že mám 0 bodů, stejně tak nedávno se mi ukázala tabulka, že jsem jupííí vyprodukovala 1x nápoj a ve stodole mám 0x nápoj. Což byla taky pravda... Tak to asi bude tím... a zrovna ve chvíli, kdy jsem to (co jsem psala výše) chtěla ověřit mě hra asi vypekla. Jo, a díky za reakci a vyzkoušení !

  Mám příspěvek smazat modíku ? Nebo jen ten edit?
   
  Naposledy upraveno: 11/11/15
  Milka66 tohle ocenil(a).
 7. Robinela1

  Robinela1 Obyvatel fóra

  • Nepiš dva příspěvky za sebou.Pokud chceš něco dopsat použij u prvního příspěvku tlačítko upravit.Děkuji sopti
  Já tedy nevím, ale mě to normálně funguje i při snězení produktů - vyzkoušeno s 5%-ním bonusem na červeném punči - místo 20b, započítalo správně 21.
  U marmeládníka to funguje též, tam mám bonus 25% a zkoušela jsem to u levandulové marmelády.

  *odstraněna zbytečná citace *

  Edit: tydýtková nevím, čím to je, ale dělá mi to také, jak s těmi nula body, tak s tou hláškou, že jsem vyprodukovala a mám nula :) V tu chvíli jdu na F5 a většinou to naběhne v pohodě. Na nula bodů stačí i spustit produkci, tj. začít vyrábět a body se načtou samy.

  Eidt2: Sopti, omlouvám se, sama jsem teď koukala, co jsem to vytvořila, asi zkrat :)
   
  Naposledy upraveno: 12/11/15
  tydýtková tohle ocenil(a).