Stájbola / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem sopti, 27/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Pliska1

    Pliska1 Rádoby autor

    Činčila chybí, tak ušetřím.
     
  2. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Lákal by mě akorát růžový výběh pro kukačky, ale házet FL do toho nebudu, snad vypadne z expresu :)
     
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Zase ušetrím nie je tam činčila iba samé vykopávky;);).
     
    Honzulka05, evainfo a anvan tohle ocenili.
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Vše mám, zase ušetřím třeba na příště, až bude nějaká novinka :music:
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  5. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Mám jich hafo,tak se ozvi jo?Ráda se jich zbavím.Jinak opět bez pořádné nabídky.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník všem ... páni, že ten Marigold vlastní i zdejší jízdní dráhy xD no asi se zlákat nenechám, ale moc přeji úspěch těm, co tam mají nachystaný svůj chlíveček ;)
     
    Honzulka05, Y_n_O a Pliska1 tohle ocenili.
  7. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Akce jde mimo mneo_Ovše je doma;)Zase ušetřím:D
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    evainfo: přesně xD raději floreny vrazím do urychlení expresu než do tohoto nejistého pofiderního podnikání 8)
     
    Honzulka05, Pliska1 a evainfo tohle ocenili.
  9. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak mi to nedalo a na 3 tí pokus růžové kukačky. chybí mi tak jen motýli a hadi v růžovém + skoro všechny výrobny.
     
  10. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Jemine,mě se to nevyplatí stejně ty kukačky nedostanu,raději si můj stav florenů nechám
     
    kiki2305 tohle ocenil(a).
  11. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Vše mám tak ušetřím.Manta nikde a činčila taky a za 15FL riskovat stáje,kterých mám dost nemá cenu.

    LV 211
     
    elbedna a Honzulka05 tohle ocenili.
  12. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    jana151049 taky si říkám každou stájbolu,hlavně se mi do toho nechce dávat floreny,vynechávám
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Co tedy absolutně nepobírám, proč jsou za floreny stáje, které se dají získat zadarmo pěstováním při děsivce... Pavučina, vraní hnízdo, strašidelná světluška, kočkovíly, slizká příšera, mrtvovce, montovna černého světla. Tohle je už nad možnosti mého chápání...
     
    -Kuteno-, jana151049 a Honzulka05 tohle ocenili.
  14. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Y_n_O : nepřemýšlet - ignorovat.
    Já zase netuším proč má RT neustále snahu dělat tolik věcí. Dnes jsem kliknul po asi 3 dnech na fórum a kouká tu na mě asi 35 postíků se žlutým upozorněním na nějaké akčí všechno možné. Tady asi přestává platit nějaký logický smysl všehomíra.
    Škoda že se fórum nedá naprogramovat jen na to co mě zajímá. 99% témat už ani nečtu a rovnou dávám "označit jako přečtené"
     
  15. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Já zas nechci tušit, vzhledem k absenci programu na červen. Nepamatuji přesně, ale to už tu jednou bylo....
     
    Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak třeba se jen RT snaží vytáhnout hotovost z nováčků, kteří nevědí, že prakticky všechno doputuje na farmu časem. Za pilnost, z odměn v úkolech a akcích... ale je mi z toho smutno, je to nefér...
     
    Honzulka05 a jana151049 tohle ocenili.
  17. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Asi z kohokoli, kdo je ochoten to zaplatit. Co to je, kupovat si vyšší level, rychlejší postup?:eek:
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak tentokrát tam není nic, o co bych stála, tož ušetřím... chinchila ani placatá ryba tam nejni.... Zbytek mám.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. smolar1

    smolar1 Pisálek fóra

    tak zase o floreny chudší a o stáj co už dávno mám bohatší ,že jsem se na to :mad:
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. barca279

    barca279 Vážený autor

    ja to nechapem chcu peniaze ale daju tam vybehy ktore nikto nehcce ,urobia akciu ktoru vacsina nehcce hrat,o toto im ide???aby sme ignorovali akcie?tak teda ide im karta.jednoducha vec chcete peniaze tak dajte na vyber aby si hrac urcil stajne o ktore chce hrat a nieze vy urcite ake stajne tam budu.nemam zaujem
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).