Stájbola / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem sopti, 27/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Škoda že tam není mořský poník, toho ještě nemám. Takhle není proč se zúčastnit. Ten Marigold taky strká nos často a všude, ale přivezl něco kloudného....
     
    jindrasofr a Honzulka05 tohle ocenili.
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, předám to k prověření ;)
     
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Vše mám, takže ušetřím, ráno vypadla 4tá zebra :) z tajemek. Takže teď bych uvítala žůžové anakondy, na farmu motýly a kukačky, oraž bizony.
     
  4. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Stájbolu raději vynechám samozdřejmě je tam spousta krásných výběhů a jediný problém u mě chybí floreny vím že 29 je skoro polovina co jsem kdy získal Přeji vám hodně štěstí
     
    kiki2305 tohle ocenil(a).
  5. jitikw

    jitikw Perspektivní autor

    tak jsem to zkoukla a chybí mi ta ropucha - teda doteď jsem ji nějak nepostrádala. Ale co, zkusím štěstí. A také další kolibřík a nemrtvá ovce by mě potěšili :)
     
    L.Lady a Honzulka05 tohle ocenili.
  6. vladca

    vladca Stará škola

    tak som prvý a poslednýkrát skúsil ... na to že tam boli celkom zaujímave stajne ... tak 2x tučniak
    ... to najhoršie čo mohlo byť .... >:(
     
  7. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Hm, dlouho jsem se stájboly neúčastnila, šla mimo mě. Ale tentokrát doktor Marigold přijel s nabídkou ropuchy a jeřábu, a protože tyto chlívky nemám, tak jsem zkusila štěstí. Koupila jsem 10 chlívků, oba chybějící tam byly a tak jsem přikoupila ještě 8, dala stejné složení jako poprvé a dohromady mám 2 ropuchy a 2 jeřáby, 3 oranžový mloky, 4 kolibříky, jaky, roháče a nevím. To je nepodstatné.

    Ale z 18-ti chlívků 4 chtěné, tady jsem spokojená, mohlo být určitě hůř.
    Rychlá akcička [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Střecha světa/nový úkol v družstvu/hotová jedním vrzem :music: takže jsem ze stájboly opravdu nic nepotřebovala xD:p
     
    Naposledy upraveno: 25/1/19
  9. radyn.m

    radyn.m Stará škola

    Nakouk jsem k tomu vydřiduchovi a zjistil jsem že v tom potulným krámku je jediné o co bych tak nějak stál, a to berušky :), a pak možná, možná ty dva růžový chlívky.... Inu, po zhodnocení pravděpodobnosti vypadnutí, versus cena, tudíž nebudu utrácet. Nechám mu to všechno skladem -.-
     
  10. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    radyn.m: jestli ti chybí jen berušky, tak se při OaD přihlas, mám jich 11 :). Daruji
     
  11. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    radyn.m, berušky nemám, ak si vystačíš s lienkami, pošli pri OaD sovu, a ako vidím budeš mať berušku aj lienku;)

    [​IMG]
     
  12. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím vespolek,

    prosím není OaD a pokud chcete někomu něco nabízet, tak poštou, děkuji.
     
    MatysekKamilek a DANKA722 tohle ocenili.
  13. radyn.m

    radyn.m Stará škola

    MatysekKamilek: Děkuji :), pokud si něco přeješ, nebo Ti schází, tak mi písni holubem ;), pokusím se Ti vyhovět :)
    DANKA722: díky :)
    Tak ať nejsem mimo mísu ;), navrhuju že by Marigold měl zlevnit ;) Tenhle očividně nemá nic společného s Marigoldem ze Zaklínače, sic mi jej jménem pokaždé připomene :D
     
    Naposledy upraveno: 25/1/19
    Y_n_O, Honzulka05 a DANKA722 tohle ocenili.
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Floreny ušetrím lebo všetko mám čo ponúka ten držgroš Marigold aj z ružovkami.Počkám si kým príde s nejakou vychytávkou ktorú nemám a to koníka v pruhovanom pyžamku:D;);).
     
  15. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Ze stájboly se mi hodí toho tolik že bych ty floreny hned nakoupil jenže nemůžu a ani se nemusíte ptát proč.Ty nemrtvé ovce by byly dobré dostat
     
    jindrasofr, L.Lady a Peto121 tohle ocenili.
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Obydlí pro jeřáby, koupil jsem jednu stáj, zase mi to nedalo ,-)))

    Edit: L.Lady gratulka, já jsem chtěl růžové pejsky a mám ptáka ,-))))
     
    Naposledy upraveno: 25/1/19
  17. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Jediné, co z nabídky nemám, je ropucha. Tak jsem to zkusila........a já ji vážně získala! No toto?! Jeden pokus stačí, spokojenost :D
     
  18. Nikyna8

    Nikyna8 Aktivní autor

    tak jsem taky zkusila stájoboly a přistál jeřáb a ropucha a roháč takže spokojenost ani jednu jsem neměla ještě mi chyběl mlok skvrnitý bohužel, možná někdy příště už takhle to byl mega úspěch.;)
     
    Y_n_O a Honzulka05 tohle ocenili.
  19. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Pár věcí, které bych chtěla doplněné o pár zbytečností- a co mi padlo..... že já se vůbec nechám vždycky nalákat. 30 Fl utracených za něco, co jde obratem do lišty :-(
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak žádná novinka se nekoná, jedině snad chlév pro jaka červený, ale to zase tolik štěstí nemám, tak raději zkusím vláček, třeba tam to bude lepší. Fajn hru a hodně štěstí při otvíraní .;););)
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.