Stájbola (5.1. - 7.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 4/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) nakukuji jak se daří i když šneka a lvíčka mám. No chtělo by to kamaráda a tak jsem se nechala zlákat. Na 16-tý pokus byl lvíček :p a na šneka už hážu bobánky ... bych ho určitě někde nechtěně zašlápla a co pak xD

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 5/1/18
  2. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Mne stačí 1 lev aj 1 slimák a medzi slimákov sa radím aj ja v akciáchxDxD.Bohato stačí aj po 1 kuse s každého.Čo to u mňa znamená?Že nekúpim ani mäkké f škoda florenov.Lebo aj žirafu mám iba jednu a už je v Rama obchode.
     
  3. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    2 ledňáčci, 2 želvy a šlus, celá stájbola mi může být ukradená, slimáky stejně nemám ráda a na lva se v létě pojedu podívat do ZOO.xD;):(
     
  4. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Jak jsem již psala všechny nabízené zvířátka již mám.
    Ale cuká to cuká ve mně, vyzkoušej vyzkoušej, alespoň jednou!
    Budeš mít dvakrát šneka a lva.
    Nene a ještě jednou nedám. Musím vydržet.
     
    evainfo a zahradnice4 tohle ocenili.
  5. slootr

    slootr Baron fóra

    Hele, díky moc, na žirafu čekám od nepaměti, že je v RAMA obchodě jsem vůbec nezaregistroval. Tak už sedí na ostově. Ještě asi tak šestkrát díky, díky, díky, díky, díky, díky!!!
     
  6. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    slootr, to je tím, že nechodíš do debata o všem možném, tam už to bylo včera:)

    -Kuteno-, kocourku můj, Ty se svou známou nechutí nakupovat že jsi byl v obchodě ?, kdepak v povídarně jsi byl, znám sice hezčí výrazy, ale tento mně připadá sofistikovanější;)xD
    Šneka i lva mám z minula, tak dám jen symbolický pokus.
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Řekla bych, že žirafa ke kocourkovi ze sousedství doputovala bez nákupu a v obchodě byl jen zkontrolovat ceny, jestli už by tam mohl začít chodit :) A je tam k dostání i ten zelený zubatý, co z něj dělají boty a kabelky...
     
  8. Bessinka

    Bessinka Rádoby autor

    Tak jsem se nechala napálit, po dlouhé době jsem se přemluvila a dala chlívky, chtěla jsem lva nebo šneka, chybí mě.Po 5 pokusech, já blb, dostala jsem chlívky z první volby, všech 5,mám jich plnou lištu, tolik florenů za blbost, proč se to nedá pořizovat za kejcary?:sleepy::(
     
  9. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak se štěstí unavilo a dopřálo mi lva i šneka. Stálo to 150 florenů, ale jsem spokojená. Pěkný večer a třeba i vám štěstíčko dopřeje, co by neskončilo v lištách. ;););)
     
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Netopierik môj to len tak som bol urobiť kuk či dali nejaký nový tovar do obchodu či sa mi nebude niečo hodiť.Šetrím si grošíky ak tam dajú niečo poriadne a lacné však všade sa chvália že majú 50 až 80 % výpredajexDxD.
    Y_n_o máš pravdu žirafu som dostal z akcie v tajných a to bola z toľkých akcií prvá novinka dovtedy mi dávali samé trajláky;).
     
  11. Boty

    Boty Magnát fóra

    FL v háji a nic, žádný lev ,ani slimejš, :cry: no nic aspoň se konečně poučím ! ( možná) :p
     
  12. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    Boty -nepoucis sa ,ani ja som sa nepoucila :cry:,priblizne 870fl fuc a az 1 lev xD
    a to som si den pred zacatim hovorila-das tri krat a dost,floreny si nechas na super hnojivo xD,takze mi ostalo 12fl a superko nebudeeee :cry:
     
  13. bubák1960

    bubák1960 Velmistr fóra

    Patřím mezi poučené.Kdo si počká,ten se dočká.Chybí mi pár stromků a nějaký lev,slimejši jsou tu za chvíli,jen co se rozjaří.Tyhle akce už s nadhledem vynechávám,protože mně strašlivě několikrát (vždy)zklamaly.A nikdo nemůže Bubáka stále tahat za fusky.Za florasy si koupím něco onačejšího,ještě nevím co,ale stájbola to nebude.:p
     
  14. Kolomajzník

    Kolomajzník Obyvatel fóra

    300 FL a zisk 1 lev, ale až úplně nakonec, kdyby nepřišel, tak byl v ohrožení celý PC :wuerg::mad:>:(:oops:samozřejmě ještě spousta chlívků do bedny :p
     
  15. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    I já se připojuji k těm, co zbytečně vyhodili floreny za stáje, kterých mám plnou lištu. Taky jsem nepoučitelná. Gratulace všem, co se jim to povedlo, gratulace RT, jak šikovně z hráčů dokáží vytáhnout peníze.
     
  16. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Kivi,pásovec, labuť a vydra rozšířily své řady a ti dva nováčci nikde. Tož za fusekli se dlouho tahat nenechám... a nenechám
     
  17. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Stájbolu už nemusím, když vidím, že se postupně stáje objevují v rama obchodě, je mi utrácených florenů líto. Raději si počkám. V minulé stájbole jsem získala lva, ani mu nevadí, že je sám. Na šneka počkám, snad se někdy objeví. :)
     
  18. Miloslav11

    Miloslav11 Perspektivní autor

    • Nepiš více příspěvků za sebou. Pokud chceš něco dopsat, použij tlačítko "upravit". Děkuji, Skali
    Ať žije Bowling, hovoří mi z dušeeeeeeeeeeeeee :D;):D:D:D:D:D:D

    ...jó, to kdyby tak zase přišla ta královna z pralesa, co rozhazovala superhnojiva, superkrmiva, banány, stříbrňáky :(... hmmm, to by bylo ň.e.c.o...8):music::p;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/1/18
    Helena1313, Boty a Kolomajzník tohle ocenili.
  19. Kolomajzník

    Kolomajzník Obyvatel fóra

    Miloslav11 No na orakulu se už něco naznačovalo ,že přijede brzy i v kruté zimě.
    Stájbola by mohl být fakt trošku levnější.... kino nefunguje a v úkolech v odměnách taky FL nejsou, jen velmi vzácně a když už nějaké koupím za kačky , tak to raději dám za recept na něco užitečného i když jen ve slevě :)) tentokrát jsem výjimečně moc chtěla aspoň toho lva, mám ho i když strašně drahého :p
     
    hrabenka1951, Helena1313 a Boty tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.