Stájbola (5.1. - 7.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 4/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. koljan74

    koljan74 Aktivní autor

    ...ubohý doktor Marigold, nikdo ho nemá rád...
     
  2. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    A co se divíte, když minule přišel s nabídkou, tak byl taky ostouzen, a to chlívky, stromy a dekorace nabízel za pět, snahu měl... :)
     
  3. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    Pri mem stesti dostanu vse mozne jen ne to co chci xD
     
    ojfp., evainfo a Prepperka tohle ocenili.
  4. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Při minulé akci jsem pár chlívků za těch 5 FL pořídila.
    Přeci jenom tři jsou lepší jak jeden.
    Tentokrát jde akce mimo mne.
    Zas tolik ty stáje nepotřebuji mít víckrát stačí zatím po jednom a to už i zvířátka prodávám.
     
  5. doben

    doben Ikona fóra

    Z těchto výběhů mi chybí jen lev a šnek. Takže tahle akce jde mimo mě, protože šance na jejich získání je opravdu malá. A opravdu nemám tolik florenů, abych za ně kupoval věci do lišty.
     
  6. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak zkusím štěstíčko, které nemám, ale moc bych chtěla lva a šneka. Ty se mi nepodařilo minule získat. Budeme si držet palce, třeba to vyjde. ;););)
     
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Minule jsem získala 2 šneky a 1 lva, ale už bych do toho znovu nešla, byl to opravdu drahý špás :sleepy:
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nestačilo by,aby chodil jen na vánoce?xD
     
    ojfp. a krakoramaja tohle ocenili.
  9. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahoj, tak já nemám ani těch 30 FL, chybí mi lev a šnek, ale stejně bych je nedostala, i kdybych ty floreny měla.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  10. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Mám vše, netřeba mi kupovat... teď točím krejcary, a kupuji 9tý šlechtěnce, tam jsou odměna floreny... :)
    Jinak asi budu mít veselý víkend, naše 10měs holčička má zánět močáku /absolutně mi není jasný, kde k tomu přišla, atb sehnat, no budou až v 5večer _ dovezou je _ , v bytě nálet, dnes málo času, ve 13h jedno dítě, v 15h další 2, v 16kroužek, v 17 vyzvednout léky, v 18h dítě z kroužku a někde mezitím ještě vyzvednout z práce tátu a nákup, nakrmit reálná zvířata, zatopit, natankovat. A především přežít migrénu:cry: bych se na vše velebnosti....:oops:
     
  11. milena8111

    milena8111 Pisálek fóra

    Kdo do stájboly nešel, dobře udělal - 250 fl. pryč a ani ťuk, všechno jen staré stáje, rovnou do lišty.
     
  12. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Tak jsem zkusil 2x...
    ...chtěl jsem šneka,mám...

    [​IMG]

    ...chtěl jsem lva,mám...

    [​IMG]

    Nepotěšil jsi mě Marigolde,ani já Tě nepotěším - končím.:(
     
  13. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    200 FL v pytli a ani šnek ani lev. Tak zase dlooooooooooooooooooho nic nekoupím. Fakt už mě to nebaví. Poslední dobou je to u mě velmi ubohé. Zase jsem se naštvala - samý šrot do lišty :(
     
  14. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Drazí přátelé, jak jsme staří, tak jsme... no naivní, dejme tomu. Taky jste si mysleli, že když všichni chtějí šneka a lva, že ho taky dostanou?:p
     
  15. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Ano,jak jsme staří tak jsme...
    ...no já jednoho šneka mám,ale chtěl jsem aby mu nebylo v té liště smutno.

    [​IMG] ...lvi už jsou dva,tak to mě tolik nemrzí. [​IMG]
     
  16. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Doteď si tu šťastně farmařím bez lva i bez šneka a doufám, že dál budu.
    Do takhle vykutálené akce nejdu ani náhodou. To bych musel nejdřív přijít o rozum.
    :DxD
     
  17. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Nechci se vytahovat, ale asi z pěti pokusů mám šneka i lva.
    Asi to bude tím, že se štěstí unavilo a sedlo na vo..
     
  18. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    Nechala jsem se unést u zkusila štěstí, bohužel zbytečně vyhozené floreny oknem, víckrát za STÁJBOBU utrácet nebudu. Ani jednou nepadla stáj kterou bych chtěla a 15 florenů za jeden pokus je opravdu dost:cry:.
     
  19. majka48..jahudka

    majka48..jahudka Pisálek fóra

    160 florenu v čudu a ani šnek ani lev
     
    ptakoun a karbar tohle ocenili.
  20. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    na prvý pokus,hneď slimák....jeden mi bohate stačí,ďalej nejdem šťastie pokúšať ;) a leva uz mam,tak to uz vobec nejdem pokusat :)

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 5/1/18
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.