Stájbola (5.1. - 7.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 4/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    ..:: Stájbola ::..
    Prostor pro vaši diskuzi


    [​IMG]

    Od 5.1. 14:00 hod. do 7.1. 11:00 hod. proběhne mini-akce Stájbola.
    K pouličními prodejci doktoru Marigoldovi se dostaneme přes ikonu v časomíře (nad levou lištou)[​IMG] nebo Novinky ve hře.

    [​IMG]
    V levé části najdeme tři stránky s nabídkou stájí, z nichž budeme vybírat. Mezi jednotlivými stránkami listujeme pomocí posuvníků. Na první stránce je v nabídce devět obyčejných stájí, z nichž je třeba vybrat kliknutím pět.
    Na druhé stránce je v nabídce devět neobyčejných stájí, z nichž je třeba vybrat kliknutím dvě.
    Na třetí stránce je v nabídce šest vzácných stájí, z nichž je třeba vybrat kliknutím jednu.
    Výběr lze před zakoupením stáje upravit, a to buď červeným křížkem v pravém horním rohu každé vybrané stáje, nebo tlačítkem Reset, kterým zrušíte výběr všech stájí najednou.

    Jakmile máme vybráno všech osm stájí, pomocí tlačítka Koupit si zakoupíme jednu z osmi vybraných stájí. Jedna stáj stojí 15 Florenů, je možnost nastavit vyšší počet a zvýšit tak šance na získání stáje, kterou chcete. Při vyšším počtu zakoupených stájí se samozřejmě adekvátně navyšuje počet Florenů k úhr
    [​IMG]
    Po zakoupení vybraného množství stájí se ukáže vyskakovací okno s informací, jakou stáj/stáje jste získali. Například - jedna zakoupená stáj...
    [​IMG]

    ...a dvacet zakoupených stájí
    [​IMG]

    Upozornění: obdržíte tolik stájí, kolik jste jich koupili, není však garantováno, že získáte některou konkrétní stáj, vždy získáte stáje náhodně z výběru osmi, který jste učinili před koupí! V případě, že získáte žlutý nebo oranžový upgrade, získáváte zároveň základní stáj.

    Jakmile provedete první nákup, v pravém dolním rohu okna akce se objeví lišta s tlačítkem Použít předchozí výběr, která vám může usnadnit volbu stájí při dalších nákupech.

    [​IMG]

    Přejeme vám, ať získáte stáje, po nichž toužíte.
     
    Greg27141, Mřenka a maribeja tohle ocenili.
  2. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Tak je tady zas, zkusím šneka a lva, těch mám málo.
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jéééé všechno mám a zase ušetřím, sice by se hodil ještě jeden lev, ale nemusím mít vše ;)
     
  4. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Ako vidím najväčšiu šancu na novinku ktorú som schopný zložiť je 1:8, tak to ani náhodou.. :)
     
  5. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Vida, loupežník je zpátky .... něco jako takový Mirek T. .... taky se neustále vrací a vrací .... o_O
     
  6. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Získat novinku - šneka a lva - je pro mne dost málo pravděpodobné (na mé farmě to prostě nepadá...). A za 15 florenů kupovat obyčejné nebo oranžové chlívky, kterých máme plné lišty, to je tedy drahý špás. Tím je to vyřešeno, neúčastním se. Ostatním přeji hodně štěstí a ať jim padne to, co si přejí.
     
  7. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Děkuji, ne. Velký nepoměr možnost získání nedávných novinek.
     
  8. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    bbowling: M.T, má alespoň Dalíka, my máme dales.
    Proč mám pocit, že se někdo či něco snaží předělat farmu na humoristický list?
     
  9. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Škoda, že to nestojí 5 Fl jako nedávno v akci Tombola s předměty! To bych něco koupila, ale tohle je na mě moc. Kdyby aspoň byli mloci a krabi v první skupině, ale takhle mám smůlu. A to nemluvím o lvech, bizonech a šnecích. Ani stáj pro ježky tam není..Nebude nic.
     
  10. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Chybí mi šnek a lev,ale na 100% nepadnou tak to nebudu ani zkoušet.
     
  11. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Sice mi toho z téhle nabídky chybí víc, ale všechno je to ve 3.stupni. Že bych byla tedy úspěšná, je dost nepravděpodobné. Takže suma sumárum - ušetřím ;)
     
  12. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Lvy a šneky nemám a jak to tak vypadá při pohledu na florenové konto, i nadále mít nebudu.
     
  13. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Nic nechcu. Všechno mi dá časem RT samo. Stejně jako nedávno Krokodýla a v tajemných sazenkách na hřbitov, získaných jako odměna v akci, jsem dostal tu tajemnou a dlohorostoucí svíčku.
    Tydle akce nechávám jiným, kteří jsou ochotní sázet na štěstí.
    Já štěstí moc nemívám, tudíš ho nebudu ani pokoušet.
    Šneka nemám a ani po něm netoužím.
     
  14. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Šneka a lva nemám a ani mít nebudu, tohle je hodně drahá loterie a šance na zisk minimální. Při minulé návštěvě měl Marigold nabídku zajímavější a ceny lidovější. Tak tentokrát beze mne.
     
  15. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    Florenové konto - 0. Šneka i lva nemám. Takže tato akce beze mě.
     
  16. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak lev bude muset uklouznout na šnekovi někde jinde než na mé farmě, protože holubů mám dost a netřeba je hledat na střeše (Znáte to - lepší vrabec v hrsti...).
    Když RT neangažuje promítače do Letního kina, tak já prozměnu za tuhle kulišárnu zase neobětuji floreny.

    Šneka nemám - sežral by mi salát, lva také nemám - nechci být sežrán...
     
  17. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Najdi 5 rozdílů xD

    [​IMG] [​IMG]
     
  18. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    vsetko mam takze mimo mna :)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. arget31

    arget31 Obyvatel fóra

    Nemám akorát lva a šneka - a zatím jsem je ani nepostrádala. Tak si nechám svých posledních 30 florenů na nějakou užitečnější akci, stejně bych je za ně nedostala... ;)
     
    evainfo a tykadlo tohle ocenili.
  20. jitikw

    jitikw Perspektivní autor

    S obavami jsem otevřela diskuzi a prolítla, co se zase nabízí. A hurááá, naštěstí mám vše - sice šneka a lva po jednom kuse. Ale i tak mě to zachránilo od utrácení.... Tak snad příště Marigolde :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.