Stájbola (26.8. - 28.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 25/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sabi32

    sabi32 Pisálek fóra

    Ahoj u mne z prvnich 5 pokusu 3x jelen. Na druhe farme taky 5 pokusu a 1x jelen a tam jsem nemela zadneho, takze jsem spokojena.
     
  2. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Včera jsem psala, že jsem nepoučitelná. Dnes, když jsem si přečetla, jak padají jeleni, tak jsem koupila 300 fl. A výsledek? Jelen nikde, samá veverka, sova a klokani. Jen 2x něco z druhé řady, a to mýval - asi 15. Takže za mě:cry:.
     
  3. Jurisa

    Jurisa Pisálek fóra

    tiež som nepoučiteľná, miesto vysnívaného jeleňa dohopsal klokan. Viac som už neskúšala, lebo je to u mňa vždy prepadák. Ale dnes predpoludním sa mi v lese nad jabloňovým ukázal akoby na výsmech tohto nezdaru krásny srnec s tromi srnkami. Pozerali sme na seba dosť dlho a až keď dcéra vytiahla mobil, že skupinku zveční, zdupkali. Len ten parohatý srnec sa vrátil a ešte si nás ostražito obzeral - vraj čo tu chceme, keď je tak sucho a teplo. Nuž - aj to tak vyzeralo - našli sme len pár už skoro sušených bedlí a dva čarovné kruhy masliakov smrekovcových. Ale bolo fajn :)
     
    kiki2305, skalara.v a Magduška56 tohle ocenili.
  4. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    kdyby aspoň padla jedna stáj i z těch vzácných stájí tak by to bylo fér,ale bohužel není,tak aˇse jiným daří,2x jsem zkusila ale nevyšel ani tygr ani vydra ani plamenák natož jelen,takže příště ani ťuk
     
    Magduška56 tohle ocenil(a).
  5. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    skúsila som len tak šťastie,bo jeleňov už mám dvoch a padol tretí :)
    neviem,podľa čoho to dávajú,keď niekomu nepadnú vôbec a my "šťastnejší" ich máme dokonca nazvyš :)
     
  6. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Chyběli mi jeleni. Tak jsem zkusil 4 výměny najednou a doufal, že to vyjde. Dokonce jsem byl rozhodnutý i pokračovat, dokud aspoň jedny nezískám.
    Výsledek těch 4 výměn je vidět na obrázku.
    [​IMG]
    No tak já jsem maximálně spokojen. BP už asi méně, protože tím pro mě Stájbola protentokrát skončila :)
     
  7. Skeewe

    Skeewe Stálice fóra

    Konečně mi padnul jelenec :D, sice jsem to musel 20krát zkusit :p ale je tam.

    [​IMG]
    Takže malá oslava a jedeme dál.



    Jen škoda, že není v nabídce i mravenečník, stále mi uniká :sleepy:

    Tak ať se Vám také daří a pokud možno na méně pokusů. :)
     
  8. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Já byl na tuty rozhodnutej, že stájbolu tentokrát vynechám. Před chvílí mi v hlavě začal hlodat červík, že třetí jelen by nebyl k zahození. Nacvakal jsem stáje poprvé, tlačítko dodat je šedivé. Restartoval jsem a dodat stále nemohu. Takže vynechávám, třetí jelen zatím nebude a floreny neubydou....jupíííí:pxD
     
    tydýtková tohle ocenil(a).
  9. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    ahoj šebejda,
    je možné, že nemáš dostatek florenů, nebo nemáš označený správný počet stájí v počtu 5, 2, 1.
     
    šebejda, tydýtková a abc23 tohle ocenili.
  10. vinea05

    vinea05 Vycházející hvězda fóra

    takto som si vravela ked som konečne zbadala tieto moje vytúžené stajne,,,
    ooooooo ty tam čo si si myslel že si už zaslúžim niečo pekné,,,ooooo díky ti za jelena a plameniakaxD
    Fakt asi treba dať naraz viac pokusov,,2 za 30florenov a konečne to vyšloxD
    Držím palšoky;)
     
    kiki2305 tohle ocenil(a).
  11. jobeš

    jobeš Zelenáč fóra

    Tak když jsem začínala tuto hru hrát, padaly mi novinky jedna radost. Teď už nic (a to se opravdu snažím), takže počkám, až to nebude novinka. Však toho jelena nakonec taky dostanu. Už jsem obětovala florenů až dost. Ale jsem smutná, no.
     
    Xenie6161 a tydýtková tohle ocenili.
  12. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Jeden pokus - klokan. Pak jsem si přečetl, že vám to padá a poslal jsem ještě dva pokusy. A padla 2 x želva. Více už ne, počkám si na hrocha či růžové velké pandy.
     
    mamča50 a tydýtková tohle ocenili.
  13. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak jsem opět propadla herní vášni a 13 pokusů a jeleni nikde. Takto jsem minule dopadla s jezevci a stále nejsem poučená. Jezevce jsem zkoušela jenom 10x. Těm, kterým to vyšlo to moc přeji a já si budu muset zase počkat, až se budou moci darovat nebo vyměnit!!! Pěkný den!;););)
     
    kometak96 tohle ocenil(a).
  14. Martina717

    Martina717 Pilný autor

    Tak jsem husa neodolala a z pěti pokusů žádný jelen.>:(
     
  15. osel63

    osel63 Pisálek fóra

    Tak u mě po nehrající pauze je větší šance,že mě padne to,co chybí....takže nevydržela jsem a za 120FL přistál na farmě jelen a holub a na Baha tygr a plameňák:)
     
    kiki2305 tohle ocenil(a).
  16. -bobča-

    -bobča- Pilný autor

    Ahoj farmáři - tak teda - čáp, klokan, čáp ............120FL v pr ..........a žádný jelen. Nebylo by lepší dát koupit jelena a další nepřístupná zvířata a stromy - na co kivi pták - když pro něj nemůžu vyrobit krmivo sama, protože mi chybí strom ...... KOMU PADL JELEN ?
     
  17. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Nekoupím a nekoupím - koupila jsem :cry::cry::cry: Šup do lišty s křečkem a holubama :mad::mad::mad:
     
    Sovinka, šebejda a karbar tohle ocenili.
  18. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Já jsem taky nakonec neodolala ještě jednu "do třetice" - přece jen mi těch zvířat chybí a sehnat je něco stojí každého - samozřejmě, chybějící žádné, vypadl mi mýval, kterých mám několik, takže definitivně konečná. Aspoň nepřekračuju hranici tří, abych se mohla za něco pochválit.
     
    kiki2305 a evoku57 tohle ocenili.
  19. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Myslel jsem, že odolám. Ale jak všichni vítali ty své jeleny, prubnul jsem to 2x taky. Klokan a kohout :cry:. Ale jsem vyléčen:sleepy:.
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  20. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    stěby ono mít parohy není žádná velká výhra.... takže jsi na tom vlastně líp než ostatní ;). Já obdržela křečka a ledňáčka a stačilo mi.
     
    stěby, Trepifajksl a njklmn tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.