Stájbola (26.8. - 28.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 25/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Hmmm, taky mi chybi jelen, ale ze dvou pokusu nic - sova a cosi co jsem naklikal v prvni casti, kde neni lepsich a horsich moznosti... tak smula, radeji pockam na Jadeit nebo OD, tam je to vetsi sance...
     
    evainfo a babina51 tohle ocenili.
  2. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Tak jelen dopajdal po haldě těch co jsem nepotřebovala.
     
  3. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Dala jsem jen jeden pokus a vyskočila ta co chroustá ořechy.Do další už ani omylem.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  4. doben

    doben Ikona fóra

    Stájbolu vynechávám, radši pošetřím floreny na Baha TCH.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  5. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Jelene jelene, oči máš zelenééé :inlove:
    Tak jsem to riskla, tak jak při první strombole - tentokrát teda výběr rovnou 10x (u stromů jsem myslím dávala 6nebo 8) a z první desítky vykoukl 1 jelínek.
    Další 8mička už tak šťastně nedopadla :D No nevadí, minule jsem do stájbole nešla, tak jsem si při pátku trošku rozšoupla.
     
  6. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Chtěla jsem tygra a mám ho :D:D a stálo mě to je pět pokusů!;)
     
  7. Persefone

    Persefone Aktivní autor

    Do akce jsem šla s tím, že můžu jen získat, neboť z celé nabídky jsem měla pouze sovu, kohouta a veverku. Zkusila jsem to sedmkrát a získala sedm stájí, které jsem ještě neměla, takže za mě super. Bylo tam sice pár stájí, které jsem chtěla víc než jiné, a většinu z nich jsem nedostala, ale nemůžu si ani stěžovat. Hned druhý pokus totiž byl jelen a ten - jak se zdá - je docela žádaný.
     
  8. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Tak po vyhozené další 100 fl jelen pořád běhá někde v lese...:(Ale neva, jedna dobrá dušinka mi ho přislíbila:)....
     
  9. Tatsume

    Tatsume Pisálek fóra

    Já jsem dala jeden pokus a mám motýlí dům. Uvidím, jestli zítra ještě zariskuji, jsem na tom podobně jako Persefone, taktéž mohu jen získat.
     
    Trepifajksl a evainfo tohle ocenili.
  10. 21Hans

    21Hans Vycházející hvězda fóra

    Tak já jsem konečně získal Plamenáka co mi scházel a ted mam vše komplet :)
     
  11. JáJůJá

    JáJůJá Rádoby autor

    Tak taky hlásím úspěch, jelen je doma:)
     
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Tak jsem si jako vždy stanovila limit, který jako vždy nedododržím a to že koupím 7 stájí, z první várky padly 3 stáje na doplnění lišty, z druhé volby padly 4 stáje a jelen tam na mne mrkal. Hned jsem vlítla na trh, nakoupila mu krmivo za 50 tisíc krejcarů, našla mu hezké místo na farmě a když jsem jsi pro něj zašla do lišty, tak tam byli 2. Že by se i v liště tak rychle množil jako na farmě? / né jen jsem ani nepodívala, že z druhé várky vypadli dva/ xD
     
    Naposledy upraveno: 26/8/16
  13. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Když jsem četla, jak všem padá jelen, tak jsem neodolala a dala rovnou 2 pokusy.
    Jeden z nic byl jelen, takže splněno a dál štěstí pokoušet nebudu.
     
  14. Dora

    Dora Zelenáč fóra

    Jeden pokus a hned jelen, neuvěřitelný.:inlove:
     
  15. anvan

    anvan Dozorce fóra

    V první pětici není ani jedna stáj, kterou bych neměla stokrát v liště, tak mě Stájbola vůbec nenadchla, ale jelena bych přece jen brala....tak jsem riskla alespoň dvě stáje. No a samozřejmě obě z první pětice. Takže další zájem nemám, až bude nabídka trochu solidnější....vyhozené floreny.:(
     
    Trepifajksl, tydýtková a evainfo tohle ocenili.
  16. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Jeden pokus a nic moc,škoda florenů :(
     
    lucie68 a tydýtková tohle ocenili.
  17. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Mně se tentokrát zadařilo (minule ne, a to jsem nasypala více peněz) - koupila jsem 5 stájí, a dostala jelena (pak klokan, motýli a dál nevím). Takže jsem spokojená.
     
    GordonSargent tohle ocenil(a).
  18. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Jeden jelen se povedl. Zkoušela jsem plameňáka a ani brko :(. Ale dorazilo několik veverek, mývalů, křeček, klokan, pár soviček a motejlíci. Jo a jeden krtek (nahý ovšem, bez kalhotek). Cca 250 zlatek fuč.
    Je hloupé, že pokud si nepíšete či nescreenujete výsledky, tak nevíte, kolik jste čeho dostali. Uvítala bych info v liště ;)
     
  19. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak já si dala limit jednoho pokusu (co kdyby, žejo?) a vylíhly se sovičky. Zklamaná nejsem, ale nadšená taky ne, tak toho radši nechám. Všem úspěšným gratuluji a třeba budu mít příště taky víc štěstí.
     
    21Hans tohle ocenil(a).
  20. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Já nevím, jestli ještě zkoušet, nebo nechat štěstí na hrošíky.
    Koupila jsem 2 pokusy, chybí mi několik zvířátek, včetně klokana, motýlů, takže bych opravdu povyskočila, kdyby mi padli. Získala jsem křečka, chyběl mi taky a v několika úkolech ho chtějí, tak super, ale potom mi vyskočil krtek, kterého už mám a po jelenovi, vydře, labuti, motýlcích, klokánkovi ani vidu ani slechu, tak se obávám pokračovat, přece jen tolik štěstí nemívám. V -bolách je to nejvýraznější... asi si to nechám na hrochy...
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.