Stájbola (26.8. - 28.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 25/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. petrík31

    petrík31 Rádoby autor

    ahoj všem ,tak jak to sleduji začnu si hrát na svém písečku ,aby jsem nebyl permanentně naštvaný z akcí .
     
  2. Ajtoto

    Ajtoto Pilný autor

    Čo asi dostanem za 1 Fl.???
    Pri poslednej "bole" som kúpil 6 sadeníc v nádeji, že konečne niečo aj dostanem. Ostala mi iba nádej, že to "čosi" niekedy v budúcnosti možno dostanem z TS. Táto "bola" pre mňa ako keby nebola a asi som sa stal "bolám" imúnny ...
     
  3. šebejda

    šebejda Baron fóra

    petrik u, to mne vlastně doposavad vůbec nenapadlo. Pořád se ženu za akcemi, všechno plním jako prdlej.....a ono vlastně zvolnit a vrátit se tam, kde jsem začínal nemusí být vůbec špatné. A to k radosti ze hry. Musím se nad tím zamyslet ;):p
     
  4. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Jeden pokus a nic víc :(
     
  5. 5proti5

    5proti5 Pisálek fóra

    No ja som to minule tiež skúšala ale ľutujem pritom sama seba, že by som asi mala navštíviť psycho, nakoľko po každom pokuse som si hovorila ale už to dostanem a nič. Tak neviem či som ten rozum už našla a vzdám sa pri prvom nezdare, alebo som sa nepoučila. No čo už je to hra tak ju treba hrať. Prajem veľa šťastia.
     
  6. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    úkol super, stáje ovšem nic moc. Pravděpodobnost získání nic moc, navíc všechny mám, takže ušetřím.

    škoda, že v úkolu není nějaký ZB, ale i TZB jsou super ;)
     
    evainfo, maminka78 a Trepifajksl tohle ocenili.
  7. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Minule jsem zkoušela a nevyšlo, dostala jsem vše, co jsem měla, ale jezevec to nebyl. Čekala jsem na něj až do doby O/D. Jelen mi také chybí, ale jsem hravý tvor, tak to alespoň jednou zkusím, ale jak se znám, nezůstane jenom u jednoho pokusu! Krásný večer a ať vaše srdíčka dostanou to, po čem touží!!! Já bych chtěla jelena!;););)
     
  8. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Nu, kino mi téměř nejede a stájibolu z nastřádaných kinobodů... prostě se jich moc nenastřádalo...
    pravda, jelena ještě nemám...
     
    evainfo a maminka78 tohle ocenili.
  9. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Mne chýba iba tiger ale kupovať nebudem.Minule som tiež nekupoval však úlohy neutečú.Nemám také šťastie že by padol ako aj v odmenách z akcií.
     
  10. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Hezké ráno,mám vše a tak ušetřím.Sice jelena mám jen jednoho ale vzhledem k tomu ,že při další novince vyskakují ty předešlé nebudu teď utrácet ,je toho dost na utrácení v poslední době :-(přesto mě farma stále ještě baví:)Stálý přísun peněz odemne mají a tak občas šetřit není na škodu:)Přeji ať se vaše přání splní jako mě.
     
  11. olivka1180

    olivka1180 Pilný autor

    Taky se mi zdá ten potřebný počet zvířat hodně přemrštěný. Kivi a spol. trvají prakticky celý den (raději už nepočítám, co všechno sežerou).
    Snažím se úkoly plnit, ale těch "zvířecích" už mi tam visí poměrně dost a začíná to být opět lehce demotivující :-(
    Do zvěřince nacpu jen 4 stáje, vrtačky stále na nule. Kdyby si aspoň hráč mohl těch zvěřinců nakoupit kolik chce, ale max. dva (a to ještě jeden za fl) na taková kvanta zvířat je docela ubohost.
     
  12. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Krásný den všem, já nemám tygra a jelena, tak asi 2x zkusím štěstí. Při mé smůle to ale růžově nevidím. Přesto si říkám, chodí štěstí dokola až si sedne na ..... Kdo to bude zkoušet jako já, držím palečky.
    Tak jsem 2x vyzkoušela a mám čápa a sovu, které nepotřebuji. Není co dodat, snad jen to, že holt ještě nejsem ten správný ...
     
    Naposledy upraveno: 26/8/16
  13. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Jako všichni - jednu otočku a končím. Vyder, labutí a podobný "vzácný" havěti mám tolik, že můžu rozdávat.

    šebejda: já na tenhle systém najela už dávno :) Pěstuju a chovám co chci, na kace dlabu pokud to není opravdu majstrštyk, dojdu si vždy jen pro nálepku - a jinak si poklidně hýčkám svou farmičku, bez nervíčků, bez zlobeníčka, prostě si jen sklízím a sázím a krmím a jsem happy :) vyzkoušej, je to super.
     
    Naposledy upraveno: 26/8/16
  14. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    RT: "My bychom věděli."
    Hráč: "A já taky. Ale to nechci použít. Člověk se chce vyhnout některým postupům, to je... taková spolupráce!"
     
  15. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Pěkný den, tak na pět pokusů 3 x JELEN!! No, není to supr:):). Přeji všem odvážným ať se jim zadaří stejně, jako mi. :)
     
  16. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Jupíí, za 30 florenů mám jeleny.
     
  17. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    paráda , hneď na prvý pokus jeleň :)) už len ten mi chýbal



    skúsila som ešte 1x/neodolala som/ a ďalší jeleň :)u mňa veľká spokojnosť :))))
     
    Naposledy upraveno: 26/8/16
  18. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Jupí, 120fl v čudu a mám prdlajs:D..Že jsem se na to nevykašlala....>:(
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak mám splněno, chtěla jsem jen jelena, dala jsem 5x naráz a poslední zastavení byl jelínek, mám obrovskou radost, bo při minulých tajemných se nezadařil xD

    U Stájboly je výhoda, že se nemusí platit tři FL za okamžité odhalení a také ta pravděpodobnost je opravdu vyšší, vybírá se jen z 8 chlívků ;)
     
    Naposledy upraveno: 26/8/16
  20. osel63

    osel63 Pisálek fóra

    Mám jelenááááá
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.