Stájbola (26.8. - 28.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 25/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    ..:: Stájbola ::..
    Prostor pro vaši diskuzi


    [​IMG]

    Od 26.8. 14:00 hod. do 28.8. 22:00 hod. proběhne mini-akce Stájbola.
    K pouličními prodejci doktoru Marigoldovi se dostaneme přes ikonu v časomíře (nad levou lištou)[​IMG] nebo Novinky ve hře.

    [​IMG]

    V levé části najdeme tři stránky s nabídkou stájí, z nichž budeme vybírat. Mezi jednotlivými stránkami listujeme pomocí posuvníků. Na první stránce je v nabídce devět běžných stájí, z nichž je třeba vybrat kliknutím pět.
    [​IMG]
    Na druhé stránce je v nabídce šest neobyčejných stájí, z nichž je třeba vybrat kliknutím dvě.
    [​IMG]
    Na třetí stránce jsou v nabídce čtyři vzácné stáje, z nichž je třeba vybrat kliknutím jednu.
    [​IMG]
    Výběr lze před zakoupením stáje upravit, a to buď červeným křížkem v pravém horním rohu každé vybrané stáje, nebo tlačítkem Reset, kterým zrušíte výběr všech stájí najednou.

    Jakmile máme vybráno všech osm stájí, pomocí tlačítka Koupit si zakoupíme jednu z osmi vybraných stájí. Jedna stáj stojí 15 Florenů, je možnost nastavit vyšší počet a zvýšit tak šance na získání stáje, kterou chcete. Při vyšším počtu zakoupených stájí se samozřejmě adekvátně navyšuje počet Florenů k úhradě.

    [​IMG]

    Po zakoupení vybraného množství stájí se ukáže vyskakovací okno s informací, jakou stáj/stáje jste získali. Například - jedna zakoupená stáj...
    [​IMG]

    ...a dvacet zakoupených stájí
    [​IMG]

    Upozornění: obdržíte tolik stájí, kolik jste jich koupili, není však garantováno, že získáte některou konkrétní stáj, vždy získáte stáje náhodně z výběru osmi, který jste učinili před koupí!

    Jakmile provedete první nákup, v pravém dolním rohu okna akce se objeví lišta s tlačítkem Použít předchozí výběr, která vám může usnadnit volbu stájí při dalších nákupech.

    [​IMG]

    Současně bude do hry zaveden další nový úkol, určený pro milovníky vzácných stájí!

    [​IMG]
    Úkol​
    Cíl​
    Dodej​
    Odměna​
    Level​
    1.​
    Stříbrný50x mýval15000 BZ, 5700 kr., 7x superhnojivo, 1x hvězdička
    3​
    Zlatý60x mýval, 70x holubice40000 BZ, 15000 kr., 17x superhnojivo, 2x hvězdička
    3​
    Diamantový70x mýval, 90x holubice, 120x křeček73000 BZ, 27000 kr., 27x superhnojivo, 3x hvězdička
    3​
    2.​
    Stříbrný50x želva11000 BZ, 4400 kr., 1x párty lístek, 1x hvězdička
    9​
    Zlatý60x želva, 70x labuť33000 BZ, 12000 kr., 2x párty lístek, 2x hvězdička
    9​
    Diamantový70x želva, 90x labuť, 120x ledňáček71000 BZ, 26000 kr., 3x párty lístek, 1x kupón na pomocníky (3 hod.), 3x hvězdička
    9​
    3.​
    Stříbrný50x pták kivi31000 BZ, 10000 TBZ, 11000 kr., 5x superkrmivo, 1x hvězdička
    15​
    Zlatý60x pták kivi, 70x tygr98000 BZ, 32000 TBZ, 37000 kr., 10x superkrmivo, 2x hvězdička
    15​
    Diamantový70x pták kivi, 90x tygr, 120x plameňák270000 BZ, 92000 TBZ, 100000 kr., 15x superkrmivo, 3x hvězdička
    15​
    Přejeme vám, ať získáte stáje, po nichž toužíte.
     
  2. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Moc hezké - Jelena bych chtěla ale kde vzít FL?
     
  3. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Minule som kúpil a dostal som to, čo som najmenej chcel. Tak som si povedal, že nabudúce to už kupovať nebudem. Ponuka bežných zvierat tentokrát ponúka až na labute všetko, čo už mám takže zase tam je pomerne veľká šanca že dostanem niečo, čo nepotrebujem. :sleepy:
     
  4. trooperkk

    trooperkk Pilný autor

    Jaká je šance, že mi padne jelen? 1:8, což je určitě lepší než při běžných TS. Bohužel mi něco opět říká, že na moji farmě ještě štěstí není unavené, tak to ani nebudu pokoušet.
     
  5. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Jééééé už je to tady zase, to jsme tak rádi... :D :D :D. Klasika 1 pokus a konec, tak už se těším na jelena8).
     
  6. ekanagi

    ekanagi Aktivní autor

    Ahojky,
    tak do toho nejdu. Mravenečník tam není a vše ostatní mám
     
  7. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Hurá, hurá a 3x hurá ještě navrch - není tam nic nového, já mám takovou radost!

    Protože chci mít na farmě všechno, tak kupuju balíčky se zárukou. A většinou mám jen tu záruku. Takže představa, že teď utratím třeba pětistovku pravou, platnou a nebudu mít novinku, mě děsí.
    Už tak nemám štědřenec a dračinec a bojím se dalších -bol.

    Nechte to prosím tak, žádné novinky, které nejde koupit na jistotu, děkuji.
     
  8. burds

    burds Titán fóra

    Já tak jako flexka kupuji balíčky se zárukou.Jinak bych asi na farmě neměla nic z novějších věcí.Dřív se novější věci dávaly občas i do úkolů.Ted se dá jen opět TS z které pochopitelně nic z toho co je potřeba nevyleze.Pokud dají něco určitého do úkolu tak vím že to dostanu a mám nějakou motivaci.Ted např.SK.Při TS žádná motivace ke splnění akce není.
     
  9. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    No nevím jestli "Vzácná stáj" je vydra... Zdá se mi, že je už ve hře dlouho, zato jezevec teda není. A v minulé stájbole v nabídce byl, takže vydra je "předvčerejší". Nemám sice jelena, ale moc utrácet nebudu, max. 5 stájí.
     
  10. -frida1976-

    -frida1976- Pisálek fóra

    Jediné co nemám je jelen, takže tak 3x zkusím štěstí, ale předpokládám, že to dopadne jako vždy a já získám prd :mad:.
     
  11. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Zkusím, kvůli jelenovi, jednu otočku a uvidíme. Pokud nepadne jelen, mohla by padnout motýlí louka - tu mám než 2x. :)
     
    eli2006 a evainfo tohle ocenili.
  12. disquotek

    disquotek Perspektivní autor

    jediné co mi chybí je jelen tak to možná zkusím :)
     
    Trepifajksl, eli2006 a evainfo tohle ocenili.
  13. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    tiež skúsim,chýba mi jeleň:)
     
    orchidea110172, eli2006 a evainfo tohle ocenili.
  14. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    já chvála bohu utrácet nebudu mam vše :)
     
  15. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    HM dlouho předlouho mě chyběli labutěnky a taky jsem se dočkal takže jelene sic máš oči zelené ale penízky do tebe rvát nebudu:pxD
     
  16. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Já to věděl... já to věděl... Už dlouhou dobu mi něco našeptávalo: Kup si křečka. Kup si toho křečka! Ale protože jsem nevěděl zda to "něco" má růžky nebo křídélka jsem se raději držel konzervativně zpátky. Tak a teď abych šel do Zverimexu - tam jsou levnější :)
    Ještě že se už blíží pětadevadesátka a budu moci pospat na vavřínech a krmit kivi - na nelétavého ptáka nám také nějak vylétli :p
     
  17. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Taky to jednou prubnu,chybí mi jelen a taky jezevec,ale ten tam chybí.Snad se mi poštěstí i když při mé smůle.
     
    evainfo a eli2006 tohle ocenili.
  18. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Mno, já bych ani tolik neřešil stájbolu. Spíš ten úkol, který k tomu přivařili. Nejdřív jsem se pouze domníval, ale nyní už jsem si zcela jistej. Snahou RT je totální vybílení stodol a navýšení cen všech komodit na trzích. Všimněte si, kam ceny na trhu za poslední období téměř u všeho vyrostly a jak celkových nabídek ubývá. Tyhle úkoly plním najednou, zásoby vždy byly. Ale->za mizerné odměny nacpat do úkolu dlouho "rostoucí" zvířata a ještě v takovémhle množství, tak to už je doopravdy podpásovka:wuerg::cry:>:(
     
  19. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) mno, zdá se, že ušetřím ... ale nápor na zásoby zvířat je dost velký, nu což, tak úkol nebude splněn hned
     
  20. abc23

    abc23 Komisař fóra

    šebejda
    přesně, taky mám ten dojem
    jsem v týdnu prolítla trh komplet celý, na to mám čas tak jednou za týden a nestačila jsem se divit, ceny rostlin rostou a rostou.. o zvířatech nemluvě. Není kdy dohnat zásoby, bo je jedna akce za druhou.. a to si vždycky říkám, že na další akci budu líp připravená, ať nemusím za draho kupovat na trhu xD ale nejde mít od všeho tisíce - teda já to nevydržím a když už se mě zdá, že toho mám dost, tak s tím jdu na trh.. škoda těch plameňáčku :-D
    Tak uvidíme, kam až to půjde..

    Jinak zkusím štěstí a vsadím na jelena, toho nemám
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.