Stájbola (24.11. - 27.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. PETA197777

    PETA197777 Zelenáč fóra

    Nevíte někdo, co se stane, když nacpu stáje do vlaku po 13. h.?
     
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    PETA19777: měl by jsi dostat poslední náklad i po ukončení akce, jen to nebude hned.
     
  3. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Lev a šnek (bajka)
    Lev zase jednou tak strašně spěchal, že uklouzl na šnečím slizu či přímo na šnekovi... a tak nedorazili do cíle ani jeden.
    Lev si zřejmě líže odřeniny, ten se z toho snad dostane, ale měli byste vidět toho šneka, vlastně teď už spíše slimáka!

    Tři poučení:

    pro lva:
    Práce kvapná málo platná aneb Kdo příliš spěchá, ne vždy dorazí co cíle.

    pro šneka:
    "Spěchej pomalu" je sice zajímavá rada, leč v jeho případě k ničemu.

    pro mne:
    Zanech planých nadějí a dočkej času jako husa klasu! (jednou jistě budou v odměnách)
     
  4. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Píši sem stále méně a méně, abych nebyl za rejpala. Pořád hraji hru tak, abych měl vše. Ale abych lva získal asi na 15 pokus a šneka tak na padesátý, to mi hlava doopravdy nebere. Z balíku na jistotu mám 1 sokola a tím to zhaslo. RT se mi hlasitě chechtá a cpe si svůj břich mojí hloupostí. Jezuskote, šebejdo, ty jsi ale hňup hňupovič. Jestlipak i při příští podobné vypečené akci narveš do hry asi 1500 Kč za 3 nanicovaté obrázky???? PS. Vláčků jsem poslal nejméně 150->výsledek: 2 akční stáje,3 výrobny, růžový kachník->zbytek lišta. Co si asi myslíte, že se mi ohledně hry nyní honí hlavou????......:wuerg::cry:>:(:mad:
     
  5. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Jsem nenapravitelný idealista. Už několikrát jsem si řekla, že tak zkusím jenom 5-6 stájí a třeba se zadaří. Tentokrát jsem ulítla a přišla o 500 florenů a ani jedna novinka nepřišla a pouze jenom přibývaly lasičky, labutě a dokonce i slon, o kterého nestojím, protože v liště mám růžové a 800 sloníků ve stodole. Ponaučení pro příště...nebudˇhamoun a vykašli se na tuto akci Pouhé tahání korunek. Pěkný den a kdo měl štěstí, tak velká gratulace, ;););)
     
    sisinka a tydýtková tohle ocenili.
  6. flexka

    flexka Hrabě fóra

    jsem nevěděla, že mám bráchu - šebejda - hlásím se jako tvoje hloupější sestra :inlove:, bo krom toho, co ty, ještě kupuju ty kabelky, co mi posílají "jen pro mě" >:(
     
    sisinka, šebejda a MatysekKamilek tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.