Stájbola (24.11. - 27.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    Lev byl na druhý pokus a to mě nalákalo získat i šneka - a to byla chyba, mám ho, ale vyšel na tolik florenů, že bych si snad měla dát pohlavek :wuerg:;)
     
  2. libakos

    libakos Polobůh fóra

    lott_lott-nejsi sama ,já si dala frťana protože tolika FL jsem už dlouho RT nepřispěla.....
     
    evainfo, burds a karbar tohle ocenili.
  3. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Holky nebrečte,já bych tam musela naklopit celou flašuo_O
     
  4. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    musím se podívat jakou rychlostí se zvířena pohybuje, šnek se připlazil na třetí pokus, ale lev dalece zaostával, tomu to trvalo než šneka dohonil...:sleepy:
     
  5. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Lev na druhý pokus, šnek asi na desátý ... :)
     
    GordonSargent a evainfo tohle ocenili.
  6. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    I přes to, že vím, že ve stájbole a i taj. stájích nemám na novinky štěstí, jsem to zkusila. Utratila plno florenů a co by jste řekli - NIC.:D
     
    sisinka, burds a mituli tohle ocenili.
  7. Frantanec

    Frantanec Perspektivní autor

    • Nepiš více příspěvků za sebou. Pokud chceš něco dopsat, použij tlačítko "upravit". Děkuji, Skali
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/11/17
    burds tohle ocenil(a).
  8. burds

    burds Titán fóra

    Lev se přiškrabal brzy a to hned dva.Zato šnek než se připlazil stál docela hodně.Na zahradě bych ho sebrala a nestál by vůbec nic.
     
  9. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Zdravím. Mají to asi nějaký rozbitý.... po dlouhé době sem si řekl, že tomu dám šanci, ..... lev na první pokus, šněk na první pokus ,-) Za 30FL obě novinky. Doufám, že to nečte flex a nedostane infarkt ,-)
     
  10. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    jsem prostě tupoň... nedám si říct :mad: ...prostě náhodná čísla na mé farmě, jsou i u Stájboly, těžce jistá lištou...

    takže po tom včerejším 1 pokusu, kdy mi vyšla 15. Vydra...
    ...tak teď další 2 pokusy a vyšly mi 15. a 16. Ledňáček...
    ...jsem nepoučitelná, jsem nepoučitelná, jsem nepoučitelná...
    takže vyhozených 45 FL ...RT do oken -.-
     
    jolana4, burds a Janina0971 tohle ocenili.
  11. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    ojfp., Skali - máte u mně po mlokovi, teda oranž. Píšu si ! Posílám hodně vláčků a tak mi nějací navíc přistáli. Musím říct, že se mi osvědčilo odtajňovat po půlnoci, přes den samé oranžády, nejlépe králičí plus záplava labutí a skunků; v noci i nějaká růžovka.
    Tak hodně štěstí !
     
    babako, jolana4 a burds tohle ocenili.
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tydýtková - jsi hodné děvče ;) Pokud se nenajde nějaký nešťastník, který bude oranžového mloka potřebovat víc, ráda ho přijmu, ale podotýkám, že jednoho krasavce tohoto druhu mám. Jen jsem si tak říkala, že dva jsou lepčí :D No, ještě jsem to dneska asi 5x zkusila (tombolu) a prd. Z vlaku jsem jednoho skvrnitého taky vydudala, takže mám už asi 4 ;)
    Ještě se zeptám - fakt ti lezou z vlaku oranž mloci ? Bo já myslela, že jsou jen v tombole.
    Růžovky super - přibyly slépky :inlove:
     
  13. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    tydýtková u mě zase přes den - to co jsem odtajnila po půlnoci putovalo zpět vláčkem
    [​IMG]
    Jinak abych nebyla OT, tak sokol žádný (z těch 8-mi stájí z obrázků) a lev a šnek taky ne :sleepy:
     
    Naposledy upraveno: 26/11/17
  14. burds

    burds Titán fóra

    Tedy Casey musím říct že ti tiše závidím.Mě ten pitomý šnek stál majlant.
     
    jolana4 a evainfo tohle ocenili.
  15. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Aha, tak už vím za koho jsem to musel doplatit a proč obě novinky padly až na 104 pokus. No máš to u mě jak v trezoru :D.
     
  16. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    pajda361: Musíš mít od rána den blbec a říct si.... někde to stěstí přece musím mít ,-) Navíc oni moc dobře ví, že bych tomu dal max 4 pokusy a hodil na to bobek, takže s nějakým pokusem č. 104 nemají šanci ..... kdežto u tebe evidentně ano ,-)
     
    jolana4 tohle ocenil(a).
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Casey27: už ani nepamatuji, kdy jsem měl den neblbec, ale asi je štěstí schované v tom, že po tom dni příjde další :D,
     
    jolana4 tohle ocenil(a).
  18. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    No tak jasně, svý jméno jsem vydřela, to je hned vidět ! Není to zadarmo ! Stojí mně to denně spoustu sil !
    Jasně že to je normální mlok, co leze z vláčku... Fakt soráč.
    Tady v přímém přenosu vidíte, jaký já to mám veselý, a to je jenom špička ledovce - já si prostě umím udělat život zajímavější a zamotanější víc, než zašmodrchané klubíčko :-D
    ojfp., Skali - omlouvám se !
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tydýtková - nedivím se. Je toho fakt hodně. Já jsem si musela napsat do blbníčku, co za novinku z čeho leze, bo se mi to míchá jak bramboračka ;)
    Vylezlo mi naštěstí všechno, co bylo nabízeno. A lištovky zrovna láduju do vlaku. A že jich je. Tombola byla u mě děs, štěstěna na mě peče. Sice mám novinky, ale poněkud drahé :(
     
    tydýtková tohle ocenil(a).
  20. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Pajdo, já bych tomu neříkala den blbec, ale zatmění mozku a bohužel tímto syndromem trpím také, návrat se lvy byl jako návrat z kasina, jednou přece vyhrát musím ,což se sice stalo, ale navíc mám i spoustu cen útěchy a pokleslé konto:)
     
    babako a -Kuteno- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.