Stájbola (18.4. - 20.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 18/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    fgs001 - ale jo, viděli :D
    [​IMG][​IMG] xD
     
  2. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Já myslím, že tohle je sob :D - co se týká lokality výskytu, je to sice zvláštní, ale určitě se víc podobá sobům než jelenům :)
     
  3. 21Hans

    21Hans Vycházející hvězda fóra

    Já mam vše tak je to pro mě zbytečné jen jsem jednou zkusil na kraby mam jedny už od minule tak jsem chtěl ještě jedny a nic tak smůla. Jinak přeji všem pěknou hru.
     
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    kiki2305 - a já bláhová myslela, že sob má červený čenich a sáně xD
    [​IMG]
    Zatím se držím a nic jsem nekoupila (bo šetřím penízky na superko o_O)
     
    kiki2305 a majat7155 tohle ocenili.
  5. majka48..jahudka

    majka48..jahudka Pisálek fóra

    zkusila jsem za 100fl ani dracek ani krab,nemam štěstí nikdy,tak už jem poučená
     
  6. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    skalara: Asi je to nemajetný sob, který neholduje alkoholu :D

    Ke stájbole - tyhle ...boly mám ráda, jsou určitě lepší než běžné TS/TCh, ale z aktuální nabídky mi chybí jen krabi a výrobna totemů, takže pravděpodobnost úspěchu je skutečně minimální. Radši budu šetřit fl na další turnus.
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  7. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    zkusil jsem dva pokusy.. co kdyby se štěstí unavilo a sedlo na mě.... dráček nevypadl, ale zato svišť a toho jsem sháněl celé věky..., Takže nemusí pršet, jen když kape...
     
  8. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    A já si myslím, že to spíš bude nějaká varianta srnce, nebo oblíbené zvíře v naší rodině - jelenec :). Zvedli jste mi tou tipovací soutěží náladu, jsem z koloběhu akcí nějak zmožená. Stájbolu vynechávám, nic mi nechybí a tudíž za investici nestojí, protože co mám jednou, tam je tak velká pravděpodobnost, že mi padne cosi, co mám o hodně víc než jednou, takže se zdržuji.
     
    kiki2305 a skalara.v tohle ocenili.
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jedině jelenec viržinský ,-)) ale tohle je mutant farmářský ,-)))
     
    kiki2305, skalara.v a Medvánek tohle ocenili.
  10. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Já si od začátku myslím že je to sob, že by to bylo něco jiného mě ani nenapadlo. Umístit ho ale do tohoto prostředí je zvěrstvo, a je jedno jestli mluvíme o sobovi či jelenovi. Mám na mysli především růžovou variantu na hlavní. :wuerg: Ještě že tam mám přes něj rozvinutou lištu, takže když mně to čtyřnohé parohaté navštíví, vidím pouze jeho stín, a ten mi dojem z růžové nekazí. 8)
     
  11. xhellax

    xhellax Perspektivní autor

    Už ani floka do hry nevrazím !!!!! Potřebovala jsem výrobnu TIKI, na 3 pokusy vypadli 3 orli. Ani kamarádkám nevypadlo nic kloudného.
    Je lepší si koupit něco pro radost, než cpát prachy nenažrancům !
     
    hroudov tohle ocenil(a).
  12. Kolomajzník

    Kolomajzník Obyvatel fóra

    Tak jsem nakonec taky podlehla hazardu a dopadlo to dobře až skvěle : lasička, motýli a KRABI :))) Více FL nemám :(((
     
    anickamalirka a Medvánek tohle ocenili.
  13. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    45 florenů v háji a nic z toho, dál to nezkouším, je to o ničem xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.