Stájbola (18.4. - 20.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 18/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zmel

    zmel Pilný autor

    Ponuka je celkom lákavá, ale nebudem pokúšať šťastie.... Stačí mi to, čo mám.
     
  2. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    A mně chybí beruška a ta tam není :cry:

    liduška14

    Děkuji :) jsi moc hodná!
     
    Naposledy upraveno: 18/4/17
    mamča50 tohle ocenil(a).
  3. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Mám axolotla!! :inlove::inlove: A aj štvrtú lasicu k tomu. :) No niekedy je to fakt na porazenie..
     
  4. Rendaakuba

    Rendaakuba Rádoby autor

    dlouho jsem nekupovala TS, tak jsem řekla, že vyzkouším stájbolu - poprvé, dráčky jsem neměla, a jezevce a lasičku po jedné. Utratila jsem 270fl. mám 3 dráčky, 2 lasičky a 3 jezevce, jsem spokojená, a hlavně je to rychlé hned vidím co jsem získala.Gratulace všem, kteří získali co si přáli
     
    skalara.v, ezzra a karbar tohle ocenili.
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    No a mně to nějak nefunguje - naťukám pět a nelze je koupit.
    Už jsem pochopila: Zdrávi došli.
     
    Naposledy upraveno: 19/4/17
  6. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    pechfógl - je třeba navolit 8, na první stránce, 5, pak 2 a pak 1
     
    mamča50 tohle ocenil(a).
  7. tepui

    tepui Mistr fóra

    mi chybí veverky a ani floreny mi nepomůžou :(
     
  8. liduška14

    liduška14 Pilný autor

    mám,připomen se,pošlu
     
  9. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak jsem to zkusila, chtěla jsem dráčka, dostala jsem lasičku, mám jenom jednu a do úkolů jsou potřebné, tak jsem za ni ráda. Zkusila jsem to ještě jednou a byl to krtek, ty mám, tak už to zkoušet nebudu, nedodržela jsem, co jsem si předsevzala a šla do toho po druhé. Pěkný večer.;););)
     
    -Kuteno-, karbar a kačenka5 tohle ocenili.
  10. kačenka5

    kačenka5 Pilný autor

    Ahoj všem;) tak já štěstí nemám :eek: moc jsem chtěla dráčka a lasičku a přiletěl motýl... poslední dobou ať koupím stáje nebo sazeničky... vše jde do lišty:( a horší je, že se nepoučím:p a příště se opět nechám zlákat...
    ostatním držím palečky[​IMG]
     
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    A mně to vyšlo, mám kraba a jdu ho girlovat. Podáván bude s česnekovou majonézou.
     
  12. milteska

    milteska Expert fóra

    a mě padl dráček na druhý pokus-hééč....Už mám 2 :)
     
    sisinka tohle ocenil(a).
  13. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Svišť - jezevec - světluška.
    Všechno už mám jen né FL.
    Takže končím.
     
    .mama789. a švestinka tohle ocenili.
  14. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    tuto akci hrát nebudu,protože ve Městě je kino ,které nedává už dlouho žádné kinobody a za ně jsem si škudlil floreny. a druhý důvod je že mám všechny stáje,které jsou v akci nabízeny. takže NEZÁJEM. zapněte kino nebo ho zrušte a dejte tam budovu,která bude fugovat a nezabírat místo :mad::mad::mad:
     
  15. danielasoviusova

    danielasoviusova Perspektivní autor

    mne vypadol orol, a líška takže už neskúšam ........
     
  16. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    danielasoviusova - z předchozích podobných akcí (strombola, stájbola) se doporučuje zadat více pokusů najednou. Bývají tak lepší výsledky než to zkoušet po jednom.

    Zadala jsem 5 pokusů najednou a získala: motýly, 2x sviště, oranž sovy a krab. Nic z toho jsem neměla, takže za mě spokojenost. Ještě mi nějaké stáje chybí, ale další pokusy už dělat nebudu, snad je získám časem jinak.
     
  17. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Nápodobně!Šest pokusů. Dráček nikde, asi mi nezbude nic jiného než počkat až si vy kdo ho máte splníte úkoly v družstvu a budu si moct vylíhnuté dráčky koupit. Získala jsem krtky, sviště, orly.....Takže já už jsem se na to vyprdla, velebnosti.
     
    Naposledy upraveno: 18/4/17
    karbar tohle ocenil(a).
  18. petrík31

    petrík31 Rádoby autor

    Dva pokusy a do lišty 2 motýli chtěl jsem dráčky nebo ráčky a je to na houby, už FL nemám kupovat nebudu.
     
    karbar tohle ocenil(a).
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, záleží na tom kolik florenů máš. V obchodě jdou veverky koupit za 50 FL nebo se při OD ozvi
     
  20. fgs001

    fgs001 Pilný autor

    Neviděli jste někdo jelena? :)
    Ten jediný mi na farmě chybí. Na Baha je to žralok. Všechno ostatní mám (aspoň v jednom kousku). Říkal jsem si, že by mohly totemy padnout, ale přišla lasička. Tak mám dvě. Taky dobrý. Ale dál už nehraju, nejsou floreny. Směním až na jeleny :)
    ...JelenovipivoneleJ...
    Hodně štěstí všem pokušitelům :)
     
    sisinka tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.