Stájbola (18.4. - 20.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 18/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    možná zkusím dráčka, zbytek mám.... jestli nevynechám.
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  2. Boban45

    Boban45 Zelenáč fóra

    Taky to jde mimo mě. Reál prašule škudlím.
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  3. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Tak jsem to jednou otočila a hned dráček :))))))). Tak to jsem nečekala a děkuji, že mi zbyly i nějaké floreny navíc. Říkala jsem si, že dám max. 4 otočky, více ne. Příště tam dejte berušky a bizony, ty mi ještě chybí :)))))))).
     
  4. zemekraska

    zemekraska Aktivní autor

    Chybí mi dráčci, zkusila jsem asi 10x??, nic. Peču na to, ostatního mám plné lišty.
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  5. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Jsem názoru,že TS a Stájbola je jedno a to samé,včetně náhodného čísla. Pokud chybí jedno zvíře,šance jsou fiftyfifty.
     
    michalka59, babina51 a ezzra tohle ocenili.
  6. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    tak uz ich mám aj ja :)
    2x pokus a 100% al. 200 % ? úspech ;););)


    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 18/4/17
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Zadařil se dráček, mám radost. TCH fakt nemá cenu kupovat, stájbola je rychlá a levnější ;)
     
  8. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Vzhledem k tomu, že z uvedeného sortimentu mám vše alespoň 1x (a mnohé i dlouhodobě v liště), ušetřím floreny na věci příští...
    Všem přeji hodně úspěšného odkrývání stájí (zejména těch vzácných).
     
    danielka0000, babina51 a jarka112 tohle ocenili.
  9. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    tak predsa sa podarilo 2x dracik,7x lasicka a aj kraby a tiki totemi..spokojnost aj ked ma to stalo cez 600fl..ale na tajomne nemam take stastie nikdy..nech sa dari....;)
     
  10. Tricie

    Tricie Zelenáč fóra

    Nevím, co se děje, ale zadařil se mi dráček na první pokus!!!
    Takže za mě díky, super a končím. Je mi jasný, že zkoušet to dál by bylo marný.
     
  11. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Nic, co by mě zajímalo, nebo co bych aspoň 1x neměl. Takže nula, virtuální prašule budu dál syslit ve štrozoku :p.
     
    jarka112 a babina51 tohle ocenili.
  12. thestana1

    thestana1 Pisálek fóra

    Pro mě první taková akce, takže jsem se nemohla minout. Mám ježky, jezevce a oranžové medvědy. Spokojenost.:inlove:
     
  13. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Vše mám.Úkol hotový :p
     
    Naposledy upraveno: 18/4/17
    jarka112 a babina51 tohle ocenili.
  14. Nenince

    Nenince Aktivní autor

    Na třetí stránce jsou v nabídce čtyři vzácné stáje, z nichž je třeba vybrat kliknutím jednu.Mravenčiak má byť tá vzácná stajna?To už majú hádam skoro všetci farmári.
     
    jarka112 a babina51 tohle ocenili.
  15. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Mám prvního dráčka a ani to nebolelo. Jupííí
     
  16. babina51

    babina51 Veterán fóra

    2x nákup-2x 100% úspěšnost-dráček a lasička.Mám splněno.
     
    sisinka, jarka112 a danielka0000 tohle ocenili.
  17. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    tohle šlo rychle - úkol splněn, přibyly dráčci, krabi i výrobna tiki totemů - florenové konto schudlo, ale jsem spokojená (mám i další motýlí domy a sviště, kterých jsem měla kupodivu málo - teď už budou stačit i do zvěřince)
     
    ezzra, jarka112 a polacka tohle ocenili.
  18. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    ani nechtejte vedet kolik jsem udelala pokusu na dracka a prdlajs velebnosti. kaslu na to nebo me z toho vyleze dinosaurus
     
    sisinka tohle ocenil(a).
  19. anica16

    anica16 Aktivní autor

    nemam stesti 330fl fuc dracek ma smulu jiz nekupuji.opet jsem vylecena ani tajemky ani stajbola uz nikdy vice.
     
    sisinka tohle ocenil(a).
  20. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    Tak já měla opravdu štěstí,na všecko jen né na dráčka 287 florenů v trapu a dráčka asi někdo snědl,tak příště žádná stájbola
     
    sisinka tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.