Stájbola (18.4. - 20.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 18/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    ..:: Stájbola ::..
    Prostor pro vaši diskuzi

    [​IMG]

    Od 18.4. 14:00 hod. do 20.4. 14:00 hod. proběhne mini-akce Stájbola.
    K pouličními prodejci doktoru Marigoldovi se dostaneme přes ikonu v časomíře (nad levou lištou)[​IMG] nebo Novinky ve hře.

    [​IMG]

    V levé části najdeme tři stránky s nabídkou stájí, z nichž budeme vybírat. Mezi jednotlivými stránkami listujeme pomocí posuvníků. Na první stránce je v nabídce devět obyčejných stájí, z nichž je třeba vybrat kliknutím pět.
    [​IMG]
    Na druhé stránce je v nabídce šest neobyčejných stájí, z nichž je třeba vybrat kliknutím dvě.
    [​IMG]
    Na třetí stránce jsou v nabídce čtyři vzácné stáje, z nichž je třeba vybrat kliknutím jednu.
    [​IMG]
    Výběr lze před zakoupením stáje upravit, a to buď červeným křížkem v pravém horním rohu každé vybrané stáje, nebo tlačítkem Reset, kterým zrušíte výběr všech stájí najednou.

    Jakmile máme vybráno všech osm stájí, pomocí tlačítka Koupit si zakoupíme jednu z osmi vybraných stájí. Jedna stáj stojí 15 Florenů, je možnost nastavit vyšší počet a zvýšit tak šance na získání stáje, kterou chcete. Při vyšším počtu zakoupených stájí se samozřejmě adekvátně navyšuje počet Florenů k úhradě.

    [​IMG]

    Po zakoupení vybraného množství stájí se ukáže vyskakovací okno s informací, jakou stáj/stáje jste získali. Například - jedna zakoupená stáj...
    [​IMG]

    ...a dvacet zakoupených stájí
    [​IMG]

    Upozornění: obdržíte tolik stájí, kolik jste jich koupili, není však garantováno, že získáte některou konkrétní stáj, vždy získáte stáje náhodně z výběru osmi, který jste učinili před koupí! V případě, že získáte žlutý nebo oranžový upgrade, získáváte zároveň základní stáj.

    Jakmile provedete první nákup, v pravém dolním rohu okna akce se objeví lišta s tlačítkem Použít předchozí výběr, která vám může usnadnit volbu stájí při dalších nákupech.

    [​IMG]

    Současně bude do hry zaveden další nový úkol, určený pro milovníky vzácných stájí!

    [​IMG]
    Úkol​
    Cíl​
    Dodej​
    Odměna​
    Level​
    1.​
    Stříbrný10x sova, 10x medvěd4600 BZ, 870 kr., 1x hvězdička
    40​
    Zlatý25x sova, 30x medvěd12000 BZ, 2400 kr., 1x bedna s nářadím XL, 2x hvězdička
    40​
    Diamantový70x sova, 60x medvěd30000 BZ, 5700 kr., 1x bedna s nářadím XL, 3x hvězdička
    40​
    2.​
    Stříbrný10x mravenečník, 10x orel9000 BZ, 1600 kr., 5x superhnojivo, 1x hvězdička
    40​
    Zlatý25x mravenečník, 30x orel24000 BZ, 4500 kr., 15x superhnojivo, 2x hvězdička
    40​
    Diamantový70x mravenečník, 60x orel59000 BZ, 11000 kr., 25x superhnojivo, 1x bedna s nářadím XXL, 3x hvězdička
    40​
    3.​
    Stříbrný10x totem Tiki, 10x liška14000 TBZ, 6700 kr., 10x Zuzino superhnojivo, 1x hvězdička
    40​
    Zlatý25x totem Tiki, 30x liška36000 TBZ, 17000 kr., 15x Zuzino superhnojivo, 2x párty lístek, 2x hvězdička
    40​
    Diamantový70x totem Tiki, 60x liška100000 TBZ, 47000 kr., 20x Zuzino superhnojivo, 2x párty lístek, 3x hvězdička
    40​
    4.​
    Stříbrný10x vodní dráček, 10x jezevec16000 BZ, 3100 kr., 1x hvězdička
    40​
    Zlatý25x vodní dráček, 30x jezevec43000 BZ, 8200 kr., 5x superkrmivo, 2x hvězdička
    40​
    Diamantový70x vodní dráček, 60x jezevec110000 BZ, 21000 kr., 8x superkrmivo, 1x zlatý banán, 3x hvězdička
    40​
    5.​
    Stříbrný10x krab, 10x lasička3500 BZ, 670 kr., 1x hvězdička
    40​
    Zlatý25x krab, 30x lasička9600 BZ, 1800 kr., 1x kupón na pomocníky (1 hod.), 2x hvězdička
    40​
    Diamantový70x krab, 60x lasička23000 BZ, 4400 kr., 2x zlatý banán, 3x hvězdička
    40​

    Přejeme vám, ať získáte stáje, po nichž toužíte.
     
  2. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Je tam axolotl, takže si to tentokrát kúpim a skúsim maximálne 2 pokusy. Z obyčajných stajní sa mi najviac hodia svište, tak dúfam že ak nepadne axolotl tak aspoň tie. :music:
     
    Xenie6161 tohle ocenil(a).
  3. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    iDavis: A kdyby ti svišti nepřisvištěli, počkej si na OaD a pak mi napiš. U mně už je svišť pomalu sprosté slovo, tolik jich mám.
     
  4. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Vodní dráček mi sice chybí, ale do této kombinace se nehrnu.
    Je velmi malá pravděpodobnost, že mi padne, stejně jako v TCH.
    Těch ostatních stájí, které jsou v nabídce, mám už habaděj
    a zase by padaly nejčastěji, jak se znám.
    Zdar všem odvážným.
     
    raša1969, Mřenka a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  5. Kolomajzník

    Kolomajzník Obyvatel fóra

    :((( floreny jsou vzácné a na mě by určitě vyšli tukani, (mám 10) a nebo holubi ( mám 15)
    takže raději néééé :p
     
    raša1969 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  6. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.U mňa sídli 1 dráčik a nebudem míňať florény hoci sa to vlečie pomaly ako príslovie vraví pomaly ďalej zájdeš.A tých ostatných stajní mám v lište až-až.Tak že to bude bez mňa.
     
  7. Levlef

    Levlef Baron fóra

    jasně, všichni chtějí dráčka, tak ho tam dáme a zbytek vyplníme něčím, čeho má každý plný lišty ... díky, vynechávám :D
     
  8. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Kolomajzník - to nejsou tukani, alébrž výrobna totemů Tiki - tu máš max jednu (z akce Blázni do zvířat) ;)
     
    Jonsdorf a mamča50 tohle ocenili.
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Vsechno mam = vynechavam a ostatnim preji stastnou ruku (nebo cislo?) :D
     
  10. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Nikde nevidím tu emerickou krávu rohatou - bizona o_O neny kráva, nebudou love ...:music:
     
  11. Kolomajzník

    Kolomajzník Obyvatel fóra

    Aha, dík za upozornění, ale stejně nevím nevím, :)))
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  12. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Já vím - tentokrát nekoupím. Myslím, že mi stačí, co mám ;)
     
  13. slootr

    slootr Baron fóra

    Tak tohle jde zcela mimo mě. Chybí mi dráček, ale to by musela být obrovská náhoda, abych ho získal. Nemám hazard rád :)
     
    Janké861 a Boban45 tohle ocenili.
  14. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Já chci kraba, takže dostanu mravenečníka. Hazard hodím třikrát a dost.
     
  15. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak ráda bych dráčka, ale při mém štěstí to bude něco, co mám vícekrát. Ale přece jen jednou to zkusím a uvidím. Přeji pěkný den a ať se nám splní naše přáníčka. ;););)
     
    babako, Xenie6161 a -Kuteno- tohle ocenili.
  16. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Mám všechno, tak že nic.
    :D
    Všem ostatním přeji štěstí směrem to co by rádi.
    Jo kdyby tak byl sloní upgrade to by bylo něco jiného ho ho hó...

    -pechfógl-
    No tak to dej obráceně a máš to doma, ne?
    :D
     
  17. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Lidičkýýý copak to máte za smůlu ??
    Já mám ty dráčky 2x a vypadly z nějakého toho tajemného brlohu jejichž názvy si ani nezkouším zapamatovat. Neříkejte mi že takovej smolař jako jsem Já ty dráčky má 2x a bardi co kupujou 80 tajemných je nemají ani jednou.
    To je vážně bláznivá farma.

    PS : jen pro doplnění, tajemný věci jsem nekoupil už tak nejmíň 3 roky. Všechno co mám, je z akcí a O&D.
     
  18. Mauricie1

    Mauricie1 Pisálek fóra

    Z nabízeného mi chybí jen dráčci. Šance, že vypadnou je malá, takže vynechávám a ušetřím floreny na jindy.
     
    Boban45 tohle ocenil(a).
  19. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    pekny den vsetkym...mne teda chyba ten vodny dracik..tak ja skusim stastie..a vyrobna na tetomy sa tiez hodi a aj dalsi krab..pustim 100florenov..tak snad na 20pokusov mi to da aspon 1 dracika:pto je len moje zbozne prianie a skoda ze tam nieje aj bizon..

    vsetkym nech sa dari...;)
     
    mamča50 tohle ocenil(a).
  20. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Nemám dráčka, chybí svišti... Ale při mém štěstí chytnu spíš blechy xD
    Takže asi ne.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.