Stájbola (15.7. - 17.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lucie1978

    lucie1978 Pilný autor

    Zdravím,
    zkusila jsem štěstí a jo vyšlo jezevec s méďou díky moc.:p
     
  2. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Chtěla jsem jen oranžové medvědy , mám oranžové medvědy ... a dokonce na druhý pokus :inlove:

    [​IMG]
    Takže moc děkuji a jdu obhlédnout jak mi zraje pohanka, ať se mohu potopit a prozkoumat ztroskotanou loď.
     
  3. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    dva pokusy a světlušky a medvědi ikdyž jsem chtěla jezevce toho ještě nemám no při mé smůle víckrát pokoušet nebudu;)
     
  4. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Stájí mám v liště dost, z nabízených mi chybí jen jezevec, červené pandy a žlutá i oranžová sova. Ale nedalo mi to a 1x jsem koupila.
    Samozřejmě vybrán 1x jezevec - dostala jsem soví klec a žlutou soví klec. Takže poloviční radost, že mi to nedalo to čeho mám v liště přebytek.;) Víckrát asi štěstí pokoušet nebudu při mé smůle na TS a TCH.
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak jsem si šla pro toho oranžového medvídka 3x, aby se zadařilo a ono se opravdu zadařilo ... 2x žlutý medvěd a 1x los :(
     
  6. Ivuška08

    Ivuška08 Aktivní autor

    dala jsem si tři pokusy, chtěla jsem jezevce a mám...
    no jezevce ne... :wuerg:
    někomu to krásně vyšlo, mně holt ne. dostala jsem orly, vlky a skunky. sice jsem je neměla, ale když já chtěla toho jezevce :cry:
     
  7. 1wolf999

    1wolf999 Perspektivní autor

    Ahoj, tak jsem také jednou zkusil štestí, přál jsem si jezevce kterého jsem neměl. Nyní už ho mám také. jupí 8)
     
  8. Bella74

    Bella74 Vážený autor

    Ahoj, nechtěla jsem jít vůbec pokoušet štěstí a škoda že jsem u toho rozhodnutí nevydržela, 2x po 10ti stájích a jezevec ani jeden, tudíž už zkoušet nebudu, bude mi muset stačit , že mám aspoň ty 2 z TCH :music:.
     
  9. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Kúpil som jeden a dostal som to čo som zo svojej ponuky najmenej chcel a potreboval. >:( Hádam už nabudúce budem voči týmto výbehom imúnny.. :p
     
    dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  10. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak jsem to zkusila, moc jsem si přála jezevce, ale byly to žluté sovy. Tak budu čekat na tajemné stáje. Tento způsob náhodně dodaných stájí se mi nezamlouvá! Pěkný večer a hodně štěstíčka ostatním!!! ;););)
     
  11. kerryhill

    kerryhill Dozorce fóra

    :cry:tak mě pro dnešní den štěstí vzalo roha a oranž sova si lítá kdoví kde:cry:
    Tak snad příště,se mi na paty přilepí štěstí jako klíště :D.
     
    dana9494, evainfo a kometak96 tohle ocenili.
  12. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Ani to nezkouším,protože při mé smůle by vyskočil vlk,mýval nebo orel a všech mám nadbytek.
     
  13. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    zkusila jsem - neuspěla - život jede dál :D
     
    alaska.1, dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  14. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak hurá, chtěla jsem oranž medvědy a sovičky a povedlo se. Padli i ve žlutém hávu několikrát (nemuselo být), přibyli i retro zvířátka (svišti, skunci, lišky....ale to mi neva, moc jsem jich neměla). Ještě mě cuká ruka zkusit jezevce, tak nevím, zda odolám pokušení:D
     
    Naposledy upraveno: 15/7/16
  15. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    tak ja jsem zkousela 3x jezevce a nepovedlo
     
    evainfo a dana9494 tohle ocenili.
  16. rangerrango

    rangerrango Pisálek fóra

    Takze akciu som vyskusal a podarila sa na 100% Na 1 pokus mi to dalo lisky,ale tie som uz mal.Na 2 pokus mi to dalo sviste.Parada tie som nemal.Na 3 pokus zlte medvede tie som uz tiez mal.Na 4 pokus skunky tie som nemal.A posledny pokus JAZVEC..Parada toho som nemal..Este by to chcelo losa ,ale uz koncim..Mozno nabuduce..Zo 4 vybehou co som nemal mi dalo 3 takze co vy nato?
     
  17. Bobika

    Bobika Pisálek fóra

    Jupí, skunk, 2x medvěd, kočka super, jen kdyby těch Fl bylo více :)))
     
  18. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Ahojky, chtěla jsem jezevce, dala jsem pětkrát na jeden pokus a vyšlo to jeden jezevec padnul, pak 2x ledňáček, medvěd a myslím že orel. Super, dík, to jsem nečekala, že to padne tak brzo :eek::D
     
  19. MajkaH123

    MajkaH123 Perspektivní autor

    Chtěla jsem moc jezevce-tak moc, že jsem si utratila všechny těžce našetřené floreny a jezevce nemám.Dobře mi tak.Za ostatní zvířátka jsem také ráda,ale když já ho tak moc chtěla!Tak třeba příště ;)
     
    Naposledy upraveno: 15/7/16
  20. prdelka010

    prdelka010 Vycházející hvězda fóra

    tak sedm pokusu a ten jezevec nakonec vyšel na oranžového medvěda už kašlu
    no nemusím mít taky všechno
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.