Stájbola (15.7. - 17.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    ..:: Stájbola ::..
    Prostor pro vaši diskuzi


    [​IMG]

    Od 15.7. 14:00 hod. do 17.7. 22:00 hod. proběhne mini-akce Stájbola.
    K pouličními prodejci doktoru Marigoldovi se dostaneme přes ikonu v časomíře (nad levou lištou)[​IMG] nebo Novinky ve hře.

    [​IMG]

    V levé části najdeme tři stránky s nabídkou stájí, z nichž budeme vybírat. Mezi jednotlivými stránkami listujeme pomocí posuvníků. Na první stránce je v nabídce devět obyčejných stájí, z nichž je třeba vybrat kliknutím pět.
    [​IMG]
    Na druhé stránce je v nabídce šest neobyčejných stájí, z nichž je třeba vybrat kliknutím dvě.
    [​IMG]
    Na třetí stránce jsou v nabídce čtyři vzácné stáje, z nichž je třeba vybrat kliknutím jednu.
    [​IMG]
    Výběr lze před zakoupením stáje upravit, a to buď červeným křížkem v pravém horním rohu každé vybrané stáje, nebo tlačítkem Reset, kterým zrušíte výběr všech stájí najednou.

    Jakmile máme vybráno všech osm stájí, pomocí tlačítka Koupit si zakoupíme jednu z osmi vybraných stájí. Jedna stáj stojí 15 Florenů, je možnost nastavit vyšší počet a zvýšit tak šance na získání stáje, kterou chcete. Při vyšším počtu zakoupených stájí se samozřejmě adekvátně navyšuje počet Florenů k úhradě.

    [​IMG]

    Po zakoupení vybraného množství stájí se ukáže vyskakovací okno s informací, jakou stáj/stáje jste získali: Například - jedna zakoupená stáj...
    [​IMG]

    ...a dvacet zakoupených stájí
    [​IMG]

    Upozornění: obdržíte tolik stájí, kolik jste jich koupili, není však garantováno, že získáte některou konkrétní stáj, vždy získáte stáje náhodně z výběru osmi, který jste učinili před koupí!

    Jakmile provedete první nákup, v pravém dolním rohu okna akce se objeví lišta s tlačítkem Použít předchozí výběr, která vám může usnadnit volbu stájí při dalších nákupech.

    [​IMG]

    Současně bude do hry zaveden nový úkol, určený pro milovníky vzácných stájí!

    [​IMG]
    Úkol​
    Cíl​
    Dodej​
    Odměna​
    Level​
    1.​
    Stříbrný40x mýval12000 BZ, 4600 kr., 1x párty lístek, 1x hvězdička
    5​
    Zlatý50x mýval, 60x los41000 BZ, 15000 kr., 2x párty lístek, 2x hvězdička
    5​
    Diamantový60x mýval, 90x los, 60x ptakopysk82000 BZ, 31000 kr., 4x párty lístek, 3x hvězdička
    5​
    2.​
    Stříbrný40x světluška13000 BZ, 5100 kr., 1x hvězdička
    11​
    Zlatý50x světluška, 60x liška45000 BZ, 17000 kr., 1x cukino-jablečný koláč, 2x hvězdička
    11​
    Diamantový60x světluška, 100x liška, 60x vlk98000 BZ, 36000 kr., 3x cukino-jablečný koláč, 3x hvězdička
    11​
    3.​
    Stříbrný40x medvěd15000 BZ, 5700 kr., 4x superkrmivo, 1x hvězdička
    16​
    Zlatý60x medvěd, 60x jezevec45000 BZ, 17000 kr., 15000 TBZ, 6x superkrmivo, 2x hvězdička
    16​
    Diamantový80x medvěd, 100x jezevec, 60x panda červená120000 BZ, 45000 kr., 40000 TBZ, 15x superkrmivo, 3x hvězdička
    16​
    Přejeme vám, ať získáte stáje, po nichž toužíte.
     
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Brala bych max. oranz. medvedy (zbytek mam), takze tentokrat vynechavam. Ostatnim drzim pesti... at vam padne, co si prejete! ;)

    EDIT: Od kdy je medved, liska, skunk atd. obycejna staj?
     
    Naposledy upraveno: 14/7/16
  3. doben

    doben Ikona fóra

    No to snad ono se to fakt jmenuje Stájbola. o_O Z nabídky stájí nemám pouze jezevce, jelikož budou příští týden TCH, tak teď nic kupovat nebudu.
     
  4. Blonda141

    Blonda141 Aktivní autor

    Z nabízených stájí bych brala jen oranžové medvědy, a možná jezevce, toho mám jen jednou. Ostatní stáje mám minimálně po dvakrát. Takže asi tentokrát vynechám....
     
  5. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak to já se zase zúčastním. Pravděpodobnost úspěchu je v těchto xxxxbolách mnohem vyšší než v TCH nebo TS :)
     
  6. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    tak já tentokrát vynechám tch.už delší dobu nekupuji tam nemívám štěstí já nemám jenom jezevce i když ukol s ním mám už hotový takže už ho ani tak nepotřebuji.Jednou stejně dorazí tak jako všechno
     
  7. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak je to přesně, jak jsem si myslela, chybí mi jezevec.... no nevím, možná jednou zkusím, ale stromová strombola mne zklamala, byly to zbytečně vyhozené floreny. To, co jsem chtěla, jsem stejně nedostala, tak se mi více zamlouvalo koupit stromy, zakoupit třeba i v balíčku, jistota byla větší! Přijdu se určitě zítra podívat na diskuzi po začátku akce, jak budeme spokojeni!!! ;););)
     
  8. fefina1

    fefina1 Pisálek fóra

    kruci já se tak těšila, že budu mít konečně šanci na pásovce :D ale vzhledem k tomu, že z tohohle výčtu by se mi hodil jen jezevec, tak vynecham
    upgrade pro sovu by byl bezva, kdybych mela sovu, že? :p
     
  9. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    vynechávam, všetko mám :)
     
  10. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    Takéto typy mini-akcií vždy vynechávam... aj keď jazvec by sa hodil, prežijem aj bez neho ako doteraz ;)
     
  11. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    pajda361 ten nový ukol je stály?
    zkusím získat oranžového medvěda jinak nic vše mam :)
     
    Naposledy upraveno: 14/7/16
    disquotek a dana9494 tohle ocenili.
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Co s tím nadělám? Potřebovala bych ještě jednu pandu červenou, ale to ostatní mám i ve velkém počtu, tak si nechám zajít chuť a nebudu kupovat ;) Panda se snad objeví při jiné příležitosti, nebo mi ta jedna musí stačit a bude to vše trvat déle
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, jednou zkusím, chybí mi pandy a oranž.míša. Druhým jezevcem bych taky nepohrdl ,-)
     
  14. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Síce v ponuke je pár vecí, ktoré nemám, ale akosi sa mi za to FL utrácať nechcú. Minule u stromboly som mal ale celkom veľké šťastie, tak uvidím, jednu možno kúpim a koniec.
     
  15. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Ahoj, tak já to zkusím-hlavně se mi jedná o starší stáje, v mém případě: los,svišť a orel-ty mám po jedné a ještě skunka toho mám 2x. No kdyby vypadl medvěd taky bych se nezlobil a hlavně jezevec toho ještě nevlastním. Jinak asi musím dát za pravdu kiki2305, že je opravdu vyšší šance získat to co člověk opravdu chce. V TCH se již neobjevují ti mnou první 3 jmenovaní, tak teď je opravdu jedna z mála šancí je získat, pokud pominu OaD. I když tam jsem na ně též nenarazil za nějakou rozumnou cenu.
     
  16. 21Hans

    21Hans Vycházející hvězda fóra

    Tak to já skusim štěstí jezevce ještě nemam
     
    evainfo, blondmary a dana9494 tohle ocenili.
  17. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Oceňuji, že nemůžu dostat oranžové chlévy běžných zvířátek, takže určitě zkusím kvůli starším stájím.
     
  18. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    V mojej ZOO chýba červená panda a jazvec. Nuž obetujem tých 30 ťažko zarobených florénov vysedávaním v kine. Z dvoch pokusov by snáď aspoň jeden mohol vyjsť. Tým chcem poprosiť "Šťastie", aby bolo také veľmi milé a navštívilo moju farmu. :). Ďakujem.
     
  19. maxikov

    maxikov Aktivní autor

    Zkusím štěstí chybí mi jezevec.A labuť taky nemám jenže ta nikde v odměnách není.Z TS mi nikdy nevyskočí a darovat se nedá.
     
    kristinabesinova, evainfo a dana9494 tohle ocenili.
  20. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    Zkusím získát upgrady zvířat, které nemám. ;)
    Jinak vše půjde asi O&D. :)
    Hodně štěstí! :)


    EDIT: palni, pošli mi zprávu na farmu a domluvíme se. ;)
     
    Naposledy upraveno: 14/7/16
    kristinabesinova a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.