Srdce moře (23.8. - 29.8.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Musíš plnit postupně! Takže Těch 100.000 bodů je důležitý uhrát až na ten 10 úkol! Odměny lze získat samozřejmě jen 1x!;)
     
  2. eksot19

    eksot19 Rádoby autor

    Do dnešního dne šla hra u mě pouze na Opeře, dnes jsem musela v Opeře dát i Ameriku, aby to šlo. Proč se k tomu RT není schopné vyjádřit?
     
  3. Štika

    Štika Mistr fóra

    Stonek mám a s akcí končím, za dopoledne opět dva výpadky a souhlasím s názorem ,že by mohl RT konečně zdělit hráčům co se zase děje,ty jejich omluvy a kompenzace už jsou opravdu ubohý.
    Tak opět nastavím farmu bez akcí a uvidím co bude dál.
     
  4. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Už jsem to pochopil. Soudruzi z Hamburku chtějí aktivovat dlouhohrající hráče, aby jen neseděli u kompu a tupě neklikali. Tak jim připravují speciální záludnosti a házejí klacky pod nohy, aby byla farma adrenalinovou záležitostí, a hráči měli pocit noviců, kteří všechny taje hry teprve objevují.

    Ale mě to prosím opravdu, ale opravdu nebaví -.-.


    Stonek mám od večera, chtěl bych udělat i celou pravou stranu. Ale někdo se pořád snaží mi to znemožnit. Zatím jsem u pelikána...
     
  5. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Baví mě to čím dál tím méně, stonek mám a víc už dělat nebudu. Je to pořád dokola, kompenzace žádná a když tak minimální- A to za ty nervy nestojí. Po tolika letech co hraji to takové nebylo.
     
  6. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Hurá už farma jde,tak místo ve 12hod sklízím teď skoro v 15h.Hra mě stejně nebaví,udělám stonek a končím.Odměny trapné a nervy s chodem spíš nechodem farmy nemám.
     
  7. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    a JE TO TU ZASE
     
  8. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    no paráda žrovna jsem si namlel že budu spojovat
     
  9. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    mám odehráno 24 her... 915.860 bodů... jde mi to jak psovi pastva... 8)
    A to mám tentokrát to štěstí, že když jsem šla dnes několikrát sklízet, trefila jsem se do funkční hry...

    Časomíra do konce akce 101 hod.
     
  10. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    Tahle hra mě ukrutně nebaví, nedokážu se zorientovat na ty správné kombinace, ale bojuju nevzdávám to, i když vyšších cílů asi nedosáhnu stejně jako minule.
     
  11. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Cíl byl jasný - napěstovat tolik akčního kvítí abych odehrála 35 her - to se podařilo. Zatím jsem odehrála 10 her u sebe i výpliva - sice snaha je pospojovat co nejvíce stejných obrázků, ale.... zjistila jsem, že se bez odměn z pravé strany hravě obejdu a tak to jde docela dobře.
    Přeji všem krásný večer, ještě hezčí víkend a ať se daří nejen na farmě. ;):);)
     
  12. albína1927

    albína1927 Perspektivní autor

    Stonek mám už od včera , mě hra vypadla jen ráno ,ale za chvilku to naběhlo.Podařilo se mě nahrát dokonce 135580 bodů .Přeji všem už žádné výpadky a klidnou hru. Přeji pěkný a klidný víkend :music::);)
     
  13. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Asi se nepřekonám :D Ale lepší než nic :D
    [​IMG]
    Pro dnešek asi nejlepší výkon.. není to moc.. víc neumím :D .. únava bere za své :p
    [​IMG]
     
  14. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj všem přeji hezký nadcházející víkend ,stonek mám i jsem uhrála něco navíc ,ale skóre katastrofa,takže dál nejedu ,cíl jsem si splnila,a jinak bych si zbytečně bych si zbytečně namáhala oči,i s brýlemi je to na oči tak malé a zatěžující.Všem přeji ,aby získali co si vytýčili.
     
  15. Avoníček

    Avoníček Zelenáč fóra

    Nemám dekorku v 9 ukolu Hejno.které slibujete.Tak zase žádná motivace k plnění akce.Alespon to prosím opravte.Děkuji.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Avoníček: V 9 úkolu tato dekorace není, až ve 28.
    Podívej se ještě jednou, prosím. Nikdo nic neslibuje, odměny jsou dané.
    Edit: I když ve FAQ jsou psané obráceně než v liště.
    Určitě máš dekoraci Tréma při focení, pokud jsi 9 úkol splnil(a).
     
    Naposledy upraveno: 25/8/23
  17. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré, brzké ráno.
    Tak se vám jdu "pochlubit" :sleepy:. Psala jsem,že mi ta hra nejde a taky jó. Max. jsem si nahrála 19460, odehráno 19 her, na deset mám ještě namleto a celkový počet bodíků je trapných 146 100:(:cry:. I po zkouknití videa mi takové krásné okruhy nechodí. Měla jsem je snad jenom 2-3x. Je to pro mě strašně zdlouhavé. Možná to je tím, že hledám taktiku, postup, jak udělt největší okruh. A občas, co si budeme namlouvat, hra stávkuje a nelze se přihlásit. Takže tato hra je pro mě naprostý propadát. :sleepy:
    Ale bylo jasné, že jako správný hráč se do hry pustím a pokusím se jí sdolat až do konce.;)
    Hotovsonům, šikulům .... gratuluji a těm, kterým to nejde..... nevadí, zase jsme dobří v něčem jiném. ;)
    Přeji pěknou sobotu.
     
  18. schummi1

    schummi1 Pisálek fóra

    tak už to zase začíná.neda se připojit až přes googl
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  19. albína1927

    albína1927 Perspektivní autor

    Poradí mě někdo jak mám body nafotit a dát do diskuse :inlove::cry:
     
  20. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zkusil jsem hrát a ty barve su otřesné,pletese to no udělám stonek a papá,toto nikdy
     
    Trepifajksl a -Jara05- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.