Srdce moře (23.8. - 29.8.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ahoj. Taky jsem se včera nemohla dostat na nějakou část hry :oops: Už to nekomentuji, tak jsem prostě nehrála :sleepy:

    Edit: V Opeře hraji, běžná farma šla, nemohla jsem se dostat do Protěžového údolí :wuerg:
     
    Naposledy upraveno: 28/8/23
  2. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Mě to jelo v Opera dobře.. zkuste ;) budete klidnější :) od té doby to pezt poradil, tak jsem spokojená jak v práci poskytovatel wifi O2 tak doma poskytovatel wifi T-mobil ;)
     
  3. verudle

    verudle Pisálek fóra

    Nik mi neodpovedá...
     
  4. 14087

    14087 Hrabě fóra

    verudle.. Bigpoint se opět potýká s DDoS útoky, a proto máme problémy s přihlášením ve všech našich hrách, včetně Farmeramy. Naše IT oddělení aktivně čelí útokům a pracuje na řešení. od Pezt
     
  5. elbedna

    elbedna Znalec fóra

    Stonek je hotoý a tím s akcí končím.
    Hezkou hru všem.................
     
  6. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Abych dosáhla konce musela bych uhrát ještě při mé ,,šikovnosti"50až 70 her,SH mám stále dost a i bonusy z beden by se našli ale na tyhle odměny i když nejsou úplně špatné je škoda plýtvat zásobami xDtakže jsem to v sobotu ukončila a věnovala se doplnění zásob.Všem kteří ukončili akci gratulacexD
     
  7. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, stonek ještě nemám, a navíc mi teď chodí tak špatné kombinace, že jsem ráda když udělám 20000 bodů za hru, mé nejvyšší skóre je 67390 bodů, ale jen jednou, i tak přeji všem hezkou skládačku.
     
  8. Handy59

    Handy59 Pisálek fóra

    To je fakt skvělá !!!! kompenzace, kupovat za koruny.
     
  9. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Farma stále zlobí,tak si jako kompenzaci kupte koš,ať se máme líp.Vaše RT!!!
     
    Helena1313, goro19 a michalka59 tohle ocenili.
  10. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Som doklikal. :cry:

    [​IMG]
     
  11. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Stonek jsem si "zasloužila" včera a dnes dokončila 39. hru - pěstování akční bylo ukončeno už v sobotu.
    Vím, že po příšerkách jsem psala - už nikdy více. Tentokráte jsem se doplížila ke stonku - nebyla to žádná hitparáda, ale díky kachničkám, přeci jenom bylo spojování jednodušší. Snad RT s podobnou akcí nebude pospíchat.
    Mějte se fajn a ať se daří nejenom na farmě!!
     
  12. goro19

    goro19 Pilný autor

    Tak se nám farma z relaxační a zábavné hry proměnila na něco nedefinovatelného. Každý den přijdu o jednu sklizeň a to mě nebaví.
    Zdlouhavé načítání všeho (stonku, ploch, zásobárny, secí tabulky atd.) ke klidu rozhodně nepřidá. Zdá se, že má trpělivost je u konce.

    E
    Dnes ráno jsem se na stonek vůbec nedostal. Stojí na 100 procentech.
     
    Naposledy upraveno: 29/8/23
  13. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Konečně hotovo. V kempu je naštěstí wifi, tak jsem se dohrabala až do konce. Jen kdyby přestalo konečně pršet.

    [​IMG]
     
  14. 14087

    14087 Hrabě fóra

    I když mi to funguje dobře, tak kolo nedalo nic a nebaví mě ve volnu čekat než se urodí akční, když je jí potřeba takové množství.. o padátka nouze nebyla kupodivu a tak končím s dodělanou levou.. pravá ani zdaleka ne :D :D.. můj cíl byl řádek :)
    [​IMG]
     
  15. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Akci jsem dokončila včera. Na její dokončení jsem musela odehrát 58 miniher a nejvyšší skore mám 118 080. Docela jsem se s tím loudala, protože jsem nepoužívala moc bonusů a SH ( několikrát se mi nepodařilo přihlásit, tak by stejně propadly) I když mnoho z vás se mnou nebude souhlasit, tak tohle je pro mě nejlepší minihra a vždy se na ní těším;):D
     
  16. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Akci jsem dokončila. Ani jsem si nemyslela, že to dopadne tak dobře. Za 55 odehraných her mám komplet hotovo, za 50 minut sklidím úplně zbytečnou akční, ale nevadí. Začínám být lehce laxní v přístupu k farmě, je to zřejmě na dobré cestě a brzy se své závislosti zbavím úplně :D.
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mám namleto ještě na deset miniher. Ale jak se to kouše, asik to do konce akce neodehraju. Neva, ty moje bodové zisky stejně za moc nestojí.. Ale štve mě to.
     
  18. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Tak jsem se napravo doskákala k Pelikánovi.
    Nahrané body 2.566.060... počet her 63... a nejvyšší skóre 81.240
    Ehm, ještěže byly ty kachničky.

    Časomíra do konce akce 2 minuty.
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Na floreny jsem už nedosáhla, chybělo mi cca čtyřicet tisíc. Co už, ale zahrála jsem si, i nějaký ten adrenalin při výpadcích byl. :)
    Pelikány mám dva, tak to neřeším. Kdo nemá, pošli posly a při O&D pošlu, až to půjde...
     
  20. pistule

    pistule Aktivní autor

    Ahoj všem, tak si jdu taky postěžovat. 23.8. jsem se na hru vůbec nedostala, začala jsem až 24.8 (jako spousta dalších hráčů). A výpadky byly i v dalších dnech dlouhodobé, bohužel se na hru dostanu většinou jen ráno a pak večer, ale s bonusama a nákupem košů se dřív dala hra dohrát do konce - ten první den mi hodně chyběl, přesto jsem se snažila, ale když se nedostanu na hru ani ráno, protože nenaběhla během hodiny a půl, a pak jsem musela do práce, tak mi stojí další den. A přesto, že jsem měla nakonec napěstováno, tak se mi nepodařilo uhrát minihry, takže nemám ani stonek. Takže milá Farmeramo, nabízej obden bonus pro farmáře se slevou 56%, otázka je, kdo to bude kupovat? K čemu mi bylo napěstovat akční, když hra pořád stojí a nedotáhnu akci do konce? Měli by dát více času, místo možností nakupovat balíčky. Jsem hodně zklamaná, kam tahle hra spěje, pochopím, že za útoky nemůžou, ale trvá to dlouho, a měli by nabídnout něco lepšího, než mizernou kompenzaci nebo mlčení. Blahopřeju všem, co to stihli, a omlouvám se všem, kdo se mnou nesouhlasí, že svým názorem zatěžuju fórum. Ještě budu zkoušet hrát, ale balíčky už nekupuju.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.