Srdce moře (23.8. - 29.8.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    [​IMG] ..:: Srdce moře ::..[​IMG]

    [​IMG]

    Začátek akce: 23.8.2023 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 29.8.2023 ve 22:00 hod.
    Minimální level: 3

    Obtížnost akce:

    • střední
    • těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ, lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tyto miniakce nehraji, bo mi nepřichází ty správné kombinace na spojení a tudíž mne to vůbec nebaví :p odměny nic moc, tak zůstávám v klidu a akci vynechávám
     
  3. papulice

    papulice Veterán fóra

    a já se těším,tyto hry mám ráda,snad farma pojede jak má a všem přeji hodně štěstí...
     
  4. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, do akce jdu ;). Nevím, nevím, jestli mi pomůže duhová slípka jako bonusovka, jelikož spojovačka není moje silná stránka :(. Ale vyzkouším a uvidím. Kdo se do akce pustíte, přeji hodně úspěchů.
    Pěkné úterý všem :)

    Edit: děkuji dinoalesi za výpočty. Bude to fuška ;)
     
    Naposledy upraveno: 22/8/23
  5. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Bedny jsou sice fajn, ale toto spojování nemám rád. Úspěšně se probojovalo na první místo v mé nechuti k určitým typům hry. Takže ať si s příšerkami hrají v Hamburku. Třeba jim hekři dovolí.
     
  6. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Krásný den vespolek, tahle mini hra mě moc nenadchla, ale dvě bedýnky na stonku nejsou k zahození :)
    Budeme potřebovat
    na stonek - čepelatky 22. 330 a rybích sušenek 1.421
    na celou levou stranu - čepelatky 25.410 a rybích sušenek 1.617

    Tak ať se nám daří co nejlíp propojit :D
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Kdo nemá při děsivce k dispozici boostery úplňkové sklizně,tak by měla bejt povinnost získat tenhle řádek!8)
    Tož zejtra na značkách!:)
    Doufám,že útočníci odjeli na dovolenou!:wuerg:
     
  8. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj,spojovačky moc nemusím, akci pojedu stonek není k zahození,jinak také záleží jak na nás budou útočníci hodní,jak často nám udělají farmu nepřístupnou,ale nevzdávám se a jdu na to všem přeji hezký den a zítra nástup na značky.
     
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Akciu začnem... ;) Nemám celkom jasno v tomto: v popise je napísané
    • Cílem minihry je získat co nejvíce bodů během 8 tahů pomocí spojování potvůrek stejné barvy.
    Takže,ak chcem urobiť akýkoľvek útvar,trebárs osemuholník,alebo x-uholník,musím to uzavrieť na 8 ťahov? To je zase obmedzenie! Vo videu-ukážke je to aj na viac a funguje,tak som z toho ľadový jeleň. 8) Pretože,niekedy uzavriem aj 3/4 plochy,ale na 8 ťahov nie.
     
  10. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Cílem bude stonek :music:Nevím totiž jestli budu mít čas si hrát a spojovat :sleepy:
     
  11. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Peto121
    V jedné minihře máš možnost použít osm tahů, je dobré si pár tahy předpřipravit stejné potvůrky na jeden, dva, či tři velké tahy, kterými propojíš v co největším možném okruhu (ideálně po obvodu, což se asi nepovede, ale tím by se získalo nejvíce bodů), ať už mají jakýkoli patvar ;)
    Každý jeden tah ti dá body, které se osmým tahem sečtou a ukončí jednu minihru, čím delší tah tím více bodů a nejvíc bodů dá tah propojený.
     
    Naposledy upraveno: 22/8/23
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte, stonek je díky bednám super, takže udělám vše, abych to zmákla. Na víkend jedeme pryč, takže vytáhnu nějaké ty bonusy z lišty (nedá-li KŠ).

    Peto121 - ahoj, těmi osmi tahy je myšleno 8 nějakých těch útvarů nebo řad, které postupně spojíš. Mrkni na videu na to počítadlo tahů a bude ti jasno ;)
     
  13. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Přeji skoro pěkné poledne.
    Do akce se pustím, vo tom žádná, ale to spojování, to moc ráda nemám, protože mi to nejde. Ale zkusím to, třeba se i štěstí a šikovnost obrátí čelem ke mně.;) No bude to u mě každopádně situace "pjekéjní":p:)
     
  14. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    Ahojte, naposledy sa mi spájať darilo, ale... uvidím ako to bude s napestovaním množstva akčnej. Nepamätám si koľko som potreboval pokusov pri minulej spájačke :(
    Ak niekto pamätá, nech píše :) .
     
  15. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Původně jsem myslela, že tuto akci dělat nebudu, když mě to minule nešlo, ale nakonec se do ní pustím třeba stěma žolíkama to půjde líp a něco poskládám.
     
  16. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    No a bude to fungovat nebo zasejc budem koukat na ovečky źe bych si radši počkal na kompenzaci :music:
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    petaM2001 - ahoj, to se ptáš na špatném místě. Musíš vyzpovídat toho, co za to může ;)
     
  18. mariana29011979

    mariana29011979 Perspektivní autor

    Taky nějak nemám talent na spojování, ale baví mě to takže akci pojedu. Jen si myslím, že Duhová slípka je spíše kačátko.
     
  19. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Akciu pôjdem,ale iba tak poľahúčky potichúčky.SH a vrtuľky použijem iba na rozpestovanie,lebo neverím,že hra bude fungovať bez problémov.Ale ak to tak bude raz dva akciu ukončím.
     
  20. Miloslav11

    Miloslav11 Perspektivní autor

    • Nepiš více příspěvků bezprostředně za sebou. Pokud chceš ještě něco doplnit, použij u již napsaného příspěvku možnost "upravit". Děkuji Skali
    Dobrá práce. Dík za pomoc.

    No jo, ale kdo zato může??? Nikdo se nepřizná.xDxDxD

    ***sloučeny příspěvky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/8/23
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.