Srdce moře (20.6. - 26.6.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/6/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkný večer.
    Samozřejmě do akce se pustit musím, jsou potřeba žetony. :)
    Zkusím KŠ, snad bude štědré a za 3 dny končí sezóna, tak si taky musím vybrat odměny - +1 z pole.
    Na polích mám laskavec, dozraje přesně ve14 hod.
    Pěkný večer a zítra ve 14 hod příprava na startu.
    kutilka70 - díky za počty
     
  2. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Jdu do teho po hlavě, toho obříka musím mít :), žel dva dny budu mimo, tož to musím nějak zbastlit dokopy :sleepy:
     
  3. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Srdce moře , :inlove:
    lákavý a líbivý název akce, tak akci samozřejmě nevynechám . Když nic jiného, tak k vůli žetonům...
    ... ale , co kdyby se mi podařil ten diamant "Srdce moře" vylovit, že ? ;)

    Náhrdelník s přívěskem, v jehož středu je srdce moře, gigantický a pravý modrý diamant , Rose DeWitt Bukater ( Kate Winslet )
    z filmu Titanic, jej hodila přece do moře, kde se potopil a navždy zmizel.
    Při prozkoumávání pozůstatků Titaniku v severním Atlantiku , byl nalezen přece jen portrét Rose s náhrdelníkem,
    nikoliv samotný náhrdelník ... tak co kdyby, že ?;)
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Do akce se pustím, i když jsem si řekla "Už nikdy více";), ale týden na dovolené přístup na internet nulový - hodinu jsem na mobilu otevírala farmu a pak to stejnak zkolabovalo - tak nemám z předchozích her nic, tak snad něco uhraji, i když nadšení žádné, díky za výpočty
     
  5. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Akci budu plnit,ješte jsem nevynechala žádnou hraji od začátku kdy Farma vznikla,někdy se to podaří,jindy chybí padátka
    přeji všem at se daří :):);)
     
  6. Midori_88

    Midori_88 Pisálek fóra

    V mém případě to rozhodně nehrozí, ale docela mě překvapuje, že ti opravdu rychlí můžou získat nový podivuhodný výběh (Silbersee) dřív, než ho zítra zavedou do hry. :D Pokud jsem tedy něco nepřehlédla. :music:
     
    burds a babina51 tohle ocenili.
  7. Brugginno

    Brugginno Perspektivní autor

    Ahoj Midori 88 myslím že zvíře nikdo dřív nezískal, jen možnost si dopředu namlít krmení pro nové zvíře.
     
    burds, radyn.m a babina51 tohle ocenili.
  8. Midori_88

    Midori_88 Pisálek fóra

    Netvrdím, že už ho někdo má. Podle FAQ je však podivuhodný výběh Silbersee odměnou za 23 odehraných miniher v této akci. A skoro každou akci se najde někdo, kdo už má hotovo hned první den. :p
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  9. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Midori_88 pokud někdo dokončí celou akci již dnes, tak obdrží podivuhodný výběh již dnes. ;)
     
  10. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Jako vážně 1033ks čepelatky na návnadu ve mlýně ??? :oops::wuerg:
    Tak to jsem v ......................................
    Já mám pomalou a línou farmu -.-
     
  11. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Tak jsem konečně koukla na pravou stranu akce,zase čipmánek :sleepy: ,škoda že tam není kapybara. snažila bych se vícxD přesto udělám aspoň levou stranu ,tak jdem na to;)
     
  12. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Nejde mě překrýt kachnička jiným obrázkem
     
  13. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Moje farma má zato pomalýho a línýho farmáře xD. Času málo, škádlení kola tentokrát bez úspěchu, tož do diamantu MJS, 100% do zlatého, a budu sypat zelenou s vrtulema jak o závod ;). Pole 1x1, a pustím na to dva Jacky. A to by bylo aby nebylo.... .
    Z laskavce 202 padadel a z maliny 136, hezké :)
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Odehrál jsem darované minihry, duhová kachnička je pěkná a pomůže při sestavování, jde to dobře, jen moc zdlouhavé ;)
    325 padátek z rákosí + pár stromů okolo
     
    Naposledy upraveno: 20/6/24
  15. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Trochu jsem zatočila líným kolem a daroval mi 2x+1 :p jako nejsem nenažraná, ale dobře.. děkuji, aspoň vím že když jsem si tu fňukla, tak aspoň maličko mi to půjde rychleji :).. tak že děkuji :D a ja se budu snažit makat co to pujde :)
     
  16. Vanda

    Vanda Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  17. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    mne nejde načítať hru!! 88 percent a točí kvet- Má ešte niekto problém ?
     
  18. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Ahoj ,také mě nejde nahradit jiným obrázkem daný obrázek i když píšete,že to je usnadnění,nejde to,zůstsne ten původní,a kterým ho chci nahradi,vátí se zpět vlevo na nahrané
     
  19. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    První dvě hry odehrané. Vše proběhlo hladce :)
    Uvidíme jak to půjde dál :music:
    P.S. Při spojování nezačínejte kachničkou, tak to opravdu nejde ;)
     
  20. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Zdravím FM Vanda ,
    tak jsem si tam také na ten tvůj odkaz klikla a tam ta "Duhová slípka" mě úplně rozsekala xD
    Řehtala jsem se jako kůň , až oba dva podřimující psi vyskočili na všechny čtyři a čuměli co se to děje .
    Asi nějaký mutant duhová slípka s kachním zobákem ... však proč ne,
    dnes jsou ty kachní pysky v módě.:p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.