Srdce moře (20.6. - 26.6.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/6/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    No,se s toho nepototo.. ;)

    [​IMG]

    Dva zbery denne,občas tri,bez bonusov,ale čo som chcel,to mám a koniec.Hra ma bavý,len nemám čas.:eek:
     
  2. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Končím , už prostě nemohu ,:oops: levá strana hotová už dávno, na pravé straně stojím před 36kou.

    Už včera v noci jsem si řekla, že se musím prokousat přes čipmánka k dekorce Svingující myš , která dává
    10x10SK, což se mi podařilo a už svinguje na ploše. Dalších 75vrtulek se hodí také .;)
    Oči mi jdou už šejdrem, včera jsem už viděla dvojitě a rozmazaně .
    Jen doufám, že to je od toho intenzívního čumění na monitor , že to není počínající stařecká vetchozrakostxD
    Z mozkových závitů se mi kouří. Mozek mám úplně upečený, jako kdyby jsem seděla v Pompejích
    při erupci Vesuvu .

    Co dodat ? Akce mě docela bavila , takže zase za rok se ráda ponořím do hlubin moře .
    Jdu si dát na hlavu mokrý hadr a zítra "nashle" u Vysílání Farmeramy.
     
  3. kakaboj

    kakaboj Rádoby autor

    Zdravím všechny, gratuluji těm co zvládli dokončit obě strany. Mě opět dvě hodiny před koncem přestala hra fungovat. ještě jednou a začnu si to brát osobně. :sleepy:
     
  4. 14087

    14087 Hrabě fóra

    U mě taky trágo, nešlo to pořádně, snažila jsem se odstranit nevyhovující tajtrdlíky a stejně to nešlo toto je moje ubohé nejvyšší skóre
    [​IMG]
    Za tolik miniher [​IMG]
    A došla jen sem :p
    [​IMG]
    Trapnýýýýý :D
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Duhové kachničky dolétly i ke mně :D

    duhuvé kachničky.png
     
  6. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    [​IMG]
    Tak a konec. Tato akce mi nejde, ale jsem nakonec spokojená, protože tak daleko jsem to nečekala ;). Těm, co došli až do konce gratuluji, mě už ty mozkové buňky opouští a tím, že je venku krásně, musím čas dělit i o reálnou zahradu. Jsou to jen obrázky a svět se k vůli tomu nezboří. Jedeme dál, zítřejší akce snad nebude tak náročná na myšlení a sezení u PC. Krásný večer všem :inlove:
     
  7. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Napnula jsem všechny síly... a podařilo se. Minihra najednou začala přihazovat navíc kachničky... a čirou náhodou se začaly objevovat obrazce, které jsem mohla pospojovat téměř i po okrajích.
    Nový rekord 133.450 bodů.
    Při těch 53 pokusech
    mi to navýšilo průměr na 42.867 bodů/pokus

    obřík XXL je doma. Už usazen.

    Mně tahle minihra baví. Ale tentokrát se to zasekávalo, nezobrazovalo pořádně atpod. A to mě odrazovalo...

    Časomíra do konce akce 44 min.
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    As jsem ještě měla chvíli pěstovat a spojovat, zjistila jsem, že mi chybí nějakých šedesát tisíc bodů na poslední záclonu v laboratoř. No, kopřivku z toho nedostanu. Stejně bych ji neměla komplet, žádný balíček jsem nekupovala. A stejně pořád je i se záclonami v liště...
     
  9. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    To mám radost, už jsem si začínala myslet, že přes můj účet prošla nějaká beta verze spojovačky :D


    Reálnou zahrádku ti závidím, za ni bych hned vyměnila všechny obrázky
     
  10. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Tak jsem ve 21.00 přijela domů s tím, že si odehraji ještě jednu minihru. A bohužel mi není souzeno poslední minihru dohrát. Psala jsem na podporu, zatím se neozvali. To už se mi dlouho nestalo, že hra nefunguje. No pupínky z toho mít nebudu. Hlavně zdraví.
     
  11. Midori_88

    Midori_88 Pisálek fóra

    Těsně mi to nevyšlo. :cry: Stačila by ještě jedna minihra a dokončila bych i celou pravou stranu, ale bohužel není z čeho umlít poslední návnadu. Pokazila mi to ta série miniher po dokončení levé strany, kdy jsem měla dost her po sobě bez kachen a skóre za moc nestálo.

    Nejvyšší skóre: 123 650
    Odehráno: 44 her

    Trochu mě to mrzí, obzvlášť kvůli tomu, že jsem na to obětovala téměř všechno SH, ale co se dá dělat. Snad příště.
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak já měla namleto asi dostatečně, ale nebylo moc času na minihry, tak už jsem to nestihla dorazit. Nevadí, někdy příště. Jsou holt důležitější věci, nežli farma ;)
    srdce moře konec.png
     
  13. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Nestihla jsem pravou stranu a nemám z téhle akce upg na obr strom, ale z nějaké bedny mi vypadl základní a to jsem spoko :D tak že opravdu se získat dá a ty bedýnky z řádků ve stonku jsou fajn ;)
    [​IMG]
     
  14. selene90

    selene90 Perspektivní autor

    já jsem nezískala ani stonek chyběla my jedna mini hra a ani nemám ty knoflíky z kotvou tak mi asi nepůjde otevřít stonek bylo to dost těžký a na jednu hru napěstovat hodně rostlin
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  15. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Mám dilema, dekorky jsem postupně, jak jsem je získávala, dávala na Slunečnicový vrch a oni se mi tam teď líbí, tak nevím, jestli řada na magickém stonku nezůstane prázdná. To je jedna věc, a druhá příště poprosím dát k popisu akce video, kde je získáváno 100.000 bodů, néé to nynější video, kde se z 8 her získá nějakých 15.000.
    V akci jsem měla nejvyšší skóre nějakých 74.000, získaných hned z kraje, pak už to bylo čím dál tím horší, zůstala jsem na pravé straně před čipmankem, a to jsem se snažila! Několik her jsem nechala propadnout, protože jsem si spočítala, že bych se k té pluskové dekorce s SK stejně nedostala. A jak já tak dříve, když začínaly počítačové hry, měla ráda tetris (na něm jsem vyrůstala).
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No ono by spíš bylo pro někoho poučné, dát sem video jeho. Ostatní by posoudili, jestli mohl udělat víc tahů, nebo kudy tudy cestička.
    Lepší je začínat od spodu, jak zde už bylo zmiňováno, je vidět kam barvy spadnou a líp se určuje taktika.
    Možná nám příště dají zahrát šachy :D.
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku, šachy bych brala. Ale ty z Bradavic. A každá figurka by představovala jednoho z majitelů, z obchodníků a dalších "užitečných a hře prospěšných" členů týmu BP pro Farmeramu :)
    To bych snad přehrála i Karpova 8)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.