Srdce moře (20.6. - 26.6.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/6/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    INČUČUNA1959 a babina51 tohle ocenili.
  2. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ahoj. Plnit určitě budu :)

    Na levou stranu bude stačit:
    25 825 čepelatek
    1650 sušenek
     
    Naposledy upraveno: 19/6/24
  3. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Vzhledem, že mi tato hra moc nejde, tak to ani náhodou neuhraju a myslím, že ani na ty žetony a laboratoř.
     
  4. janar53

    janar53 Rádoby autor

    Tato minihra mne baví, ale nikdy jsem neuhrála tolik, co tady někteří borci. Ale snad to na žetony bude stačit. Všem přeji štěstí při padání:inlove:;). A díky kutilka70
     
  5. papulice

    papulice Veterán fóra

    hm tak stonek hodně slabej,ale hlavně potřebujeme žetony a tak jako vždy,do toho...
     
  6. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Nemám ráda tuto akci. Ale žetony i upgrade potřebuji. No, snad to dám. KŠ, prosím, prosím, pusť bonusek nebo dva...
     
  7. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Moje oblíbená minihra je tu. Už se těším a odměny jsou také fajn:D
     
  8. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    ach jo, tak nás čeká tahle nepříjemná minihra, vůbec se netěším.
     
  9. ღSisinkaღ

    ღSisinkaღ Stálice fóra

    Tak tuhle hru opravdu nemusím, ale jsem soutěživec, čili do akce jdu a snad to nějak dám... Jen teda nevím, možná pro oči nevidím, ale v odměnách jsem našla Super obříka XL a XXL, je to včetně základu? Mám pocit, že základ jsem tam nezahlédla.

    EDIT: Tak jsem fakt slepá, základ je tam také :)
     
  10. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, tak do akce se pustím, jako do každé jiné ;). Důležité je získat žetony ;). Jsem zvědavá, jak mi tentokráte minihra půjde ..... v minulosti to žádná sláva nebyla :(. Ale vždycky to dopadlo dobře, tak snad i teď :). Řádek do sbírky na stonečku nesmí chybět .... tam se mě osobně odměna líbí a o "Super obřím stromě" ani nemluvím ... ten bych ráda k ostatním, ať mají dalšího bráchu;).
    Každopádně, kdo se pustíte do akce, přeji ať se vám daří a hra vás baví ;).
    kutilka70 ... moc děkuji za výpočty ;)
    Hezkou středu všem a ahoj
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Oproti minule,nám krapet ubrali na pravé straně,tak snad to bude jednodužší! Ale i tak je tahle minihra ukrutně zdlouhavá!:wuerg:
    Budu to muset nějak dorazit během čtvrtka a pátku,protože pak na týden mizíííííímmmmmm!8)
    Na celou pravou stranu by to mohlo bejt kolem 40 her.No uvidíme jak to půjde!o_O
     
  12. albína1927

    albína1927 Perspektivní autor

    Hraji každou akci a tuhle mám nejraději.Tak zítra hurá do toho :D:music:
     
  13. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Taky si zahraju,akce nevynechávam, odměny se budou hodit.
    Děkuji za výpočty ;):)
     
  14. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Pěkné středeční odpoledne. Tuto minihru můžu, hlavně dojít pro kotevní žetony a upgrady Alchymistické laboratoře a třeba nám opět vylepší řadu na magickém stonku, hodně si stěžujme . . .. Přeji všem úspěšné spojování.
     
  15. mariana29011979

    mariana29011979 Perspektivní autor

    Žetony potřebujeme do farmářského poháru, tak se dělat musí i kdyby se nechtělo. Taky tato minihra se mi zdá zdlouhavá, pokud člověk chce uhrát nějaké body.
     
  16. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Obřík je tu!!! A rovnou i s upgradem!!!! Ještě nemám ani jeden, takže ho fakt musím mít. Do akce se vrhnu po hlavě, aktivuju co se dá a půl bude hotovo. :inlove:

    Minihru jsem ještě nehrála, na ukázkovém videu vypadá zajímavě, myslím že by mě mohla bavit. Mimochodem děkuju moc za tahle videa ve FAQ, jak jsem spoustu her ještě nehrála, moc mi pomáhají. Vydají za tisíc slov, a to doslova. Juknu na video a mám jasno. Takže moc díky, videjka jsou super. [​IMG]
     
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    [​IMG] Odmeny ,pre ktoré sa to oplatí,aspoň pre mňa,takže cupky-dupky do toho! [​IMG]
    Spájanie mám rád.
     
  18. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tiez mam rada tuto minihru ;) a aj keby nie tak ju nevynecham xD Zajtra Vas ocakavam na znackach a nech sa nam dari :music:

    prepperka kuk do druzstva,tam najdes obrikov ;)
     
  19. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    sovicka64 - však je mám už dlouho v merku, jen jsou na mne moc drahé. Tolik rostlin se mi hned tak nepodaří sehnat. Tak je zatím nechávám v družstvu odpočívat a doufám, že pak, až se mi je podaří získat, budou o to rychleji a lépe pracovat. :)
     
  20. burds

    burds Titán fóra

    Tahle minihra mi nejde a nemám jí ráda.Ale potřebuji žetony a mtak mi nezbývá niác jiného než hrát a modlit se abych to zvládla
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.