Srdce a duše (14.2. - 20.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 13/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Ten srdíčkový kámen jako dárek, že je vprostřed dárků mne trochu vytáčí, nejde na to dvakrát kliknout a posílat jeden dárek za druhým, ale musím znovu lézt do dárků. Nešlo by to dávat na levý kraj jako obvykle?
     
  2. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Začátek akce 150 kamínků. ;)
     
  3. zdenass

    zdenass Perspektivní autor

    ahoj,opět akce a zase to nefunfuje......ani mě to nepřekvapuje :p
     
  4. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Jsem na tom velmi podobně - ve stodole jsem softbal nenašel, ve mlýně se mi ale zobrazuje, že jeden mám. Tak počkám na opravu, uvidíme...
     
    evainfo, milostivas a babina51 tohle ocenili.
  5. Milka47

    Milka47 Pisálek fóra

    • Prosím uprav si podpis, tak aby odpovídal pravidlům. Pajda361
    Tak napřed nalákají a potom zatáhnou závěs a dělají, že nejsou doma :).
     
  6. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Zdravím všechny, přeju šťastného Valentýna, srdíčkových kamínků mám 134.
     
  7. hullk1

    hullk1 Stálice fóra

    neni funkcni opona
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  8. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Juž jsem ho našla,mrška jedna,byl zasypaný namletou moukou.Dík za radu.:p
     
    bukotesko a milostivas tohle ocenili.
  9. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    pro hullk1: Opona funkční je, přetrhl se ale provaz, takže nejde roztáhnout... ;)
     
  10. doben

    doben Ikona fóra

    Tak já jsem zjistil, že na PC minihru sice nespustím, ale na mobilu v Puffinu se mi opona nezobrazuje, ale je tam to co má být. Ještě jsem nestřílel, protože šetřím ten Softbal do videa, ale vše ostatní určitě funguje. Takže pokud někdo spěchá má možnost.

    EDIT: Otestováno na jiné farmě, v Puffinu je minihra plně funkční.
     
  11. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    274 vypadavatiek uvidime kolkotoho bude treba
     
  12. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Mám kamenné srdce 155 x
     
  13. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Už sa mi párkrát stalo, že som niečo v akcii skúšala hurásystémom a prišla až po chvíli na to, že treba niečo iné najprv a zamerať sa na iné veci - podstatnejšie. Teraz to vidím podobne a tak zatiaľ len pestujem a až - ak - spraví zas Doben inštruktážne video k akcii pre tých, čo najlepšie chápu takéto veci "polopate", tak skúsim zdvihnúť oponu (snáď už ju dovtedy opravia).

    Edit: tak video bude, veľmi sa teším :inlove:
     
  14. doben

    doben Ikona fóra

    Milka66 s videem musím počkat, až půjde minihra na PC.
     
  15. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek;)
    asi mají divadelní prázdniny, když je opona zatažená xDMimochodem na farmě se mi objevila řeřicha s dobou růstu 1minuta. Tu jsme předtím měli? Nevšimla jsem si, že bychom jí potřebovali do akce, nebo už fakt blbnu? :cry:xD
     
    milostivas a babina51 tohle ocenili.
  16. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Po zbere karafiátov mám 156 vypadávatiek a z prvej minihry 18 mincí. Pri najbližsej minihre sa to pokúsim zlepšiť.. :p
     
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Jamibe1: řeřicha je nová stálá rostlina potřebná do úkolů zavedených v rámci nového tutoriálu a přístupných všem hráčům.
     
  18. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Řeřicha je ve hře cca týden: ZDE
     
  19. slootr

    slootr Baron fóra

    Hm, tak já se prostě do hry vůbec nedostanu. Měl jsem teď pauzu, abych mohl aspoň sklidit a rozpěstovat, ovšem smolík, takže můžu začít až někdy v sedm, až zase budu mít čas. :(

    Edit: Á pozor - stačí si vylít srdce na fóru a hra se už načítá...
     
  20. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Děkuji, tak týden už jí mám na farmě a nevšimnu si jí :eek:Jde to se mnou z kopcexD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.