Srdce a duše (14.2. - 20.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 13/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Auvajsik

    Auvajsik Pilný autor

    Švestinko, diskuse kolem toho běží v té nové akci - nefunguje nic. Kompenzace nejde, nová akce nejede, všechno je nefunkční (snad jen koše jdou koupit, i když, kdo ví). Čili se zatím vyčkává a (převážně) nadává.
     
    tydýtková a švestinka tohle ocenili.
  2. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Odehrál jsem poměrně dost her, takže jsem získal vše, co jsem chtěl. Stonek s dekoracemi, tajemna (z nich vše do lišty), růžový design, SH, SK, zlaté banány a BZ, takže celkově velká spokojenost s touto akcí ;). Ta minihra se dala dokončit s naprostý klidem s 24 mincemi na konci, většinou to trvalo kolem 30 s, někdy i okolo 13 - 20 s, jen někdy se to seklo, takže o 2 mince méně, ale fakt jen párkrát. Hlavně, že je kočka poražená, i když to byla stejně jen taková formalita :D.

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  3. Ria30.

    Ria30. Guest

    Akcia nám skončila, akčné predmety premenené na BS a grajciare.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Ďakujeme vám za spätnú väzbu, ktorá bola odoslaná RT.
    Zamykám.
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.