Srdce a duše (14.2. - 20.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 13/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ikebara77

    Ikebara77 Rádoby autor

    To že vy začnete akci později je ok... že se nedá pořád přihlásit je ok... ale skončit musíte na vteřinu přesně... jetě sem odházela, do obchdu mě to pustilo, ale koupit už jsem nemohla nic... chápu že to musí někdy skončit, ale když mi stále ustupujeme chybám RT mohlo by i RT nechat akci třeba pár minut doběhnout... achjo... zas mě hra akorád nakrkla... :( Někdo prostě i pracuje
     
  2. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Tak a je to za námi :)

    nakonec jsem vzala i ty pinkie i BZtka :))
    nenechala jsem té proklaté čičině v obchůdku vůbec nic

    [​IMG]

    mám i něco do foroty po jednom kousku navíc ;)

    [​IMG]

    zkuste si písnout Vy méně šťastní, kterým nestačily mince na zkompletování řádku ;)
     
  3. micca

    micca Pisálek fóra

    Ikebara77 - presne to isté sa mi stalo nedávno, šetrila som na odmeny, doobeda posledný deň akcie som musela ísť niečo vybaviť a samozrejme som nepočítala s tým, že sa nestihnem vrátiť. Celá moja snaha, veď vieš čo. Aj teraz som váhala, či to nechám až do cca pol druhej, síce som nemusela ísť nič vybavovať, bola som pri PC a aj tak som zbrklo klikla dvakrát na jednu dekorku a síce odmeny mám, ale nie tie, ktoré som chcela. Ale človeka to nasrdí, keď celý čas hrá pre nič. Tiež si myslím, že hra by mohla skončiť a výhry by bolo možné vybrať ešte nejaký čas po ukončení.
     
  4. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    tak akce ukončena a výhra nad kočkou nikde :(
     
    kytka50, evainfo a -viliem- tohle ocenili.
  5. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    Prepperka:xDxDxD... ne promiň, nesměju se ti :D. Jo a díky za smoothie, které jsi mi poslala :)

    Jinak já teda ze sazeniček na Baha dostala baobab XXL, 3x banánovník XXL, grapefruitový strom XL a XXL. Na farmě 2x jeřáb oskeruše XXL, slivoň trnitá XL, bugenvilea, kdoule XXL, rakytník XXL. A z výběhu 2x vydří nora, obora pro jeleny a oranžový včelí úl. Takže za mě spokojenost :)
     
  6. *Terezka*

    *Terezka* Zelenáč fóra

    Jsem jediná, kdo porazil tu kočku a nic nedostal? :eek::(>:(
     
  7. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra


    Ahojky..
    ..tak já tu asi kapku naruším tu naštvanou náladu na tuhle akci..ze začátku jsem z ní také nebyla nijak nadšená..a to mi hra fungovala v pohodě..ale neměla jsem totiž moc ponětí co mám dělat..takže po pár vstupech za oponu..bylo moje skóre docela mizerné..no jen do doby..než jsem si přečetla příspěvek hráčky ananuki..kde psala jak na to..mmchdm..moc jí děkuji..protože od té doby jsem málokdy měla méně..než 24 mincí..a hra mě začala docela bavit..ale jak říkám..neměla jsem žádné výpadky..a ani se mi nic nesekalo..jako vždy jsem si pořídila řádek..pak další komplet řadu dekorek..pochopitelně nálepku..tajemné-které jako prakticky pokaždé nezklamaly..tudíž ani nepotěšily..pak banány..a ještě zbytek vyšel na nějaké hnojivo..růžový desing mám už léta...teoreticky bych měla dostat ještě tu poslední dekorajdu..takže za mě spokojenost..

    [​IMG]
     
  8. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Ahojky, tak já jsem taky získala, co jsem chtěla - všechny tajemničky - ikdyž z nich nic nebylo, je to ale trochu vzrůšo ;):p, vždyť tahle hra byla taková"klidná a nudná":p;)xD, pak dvě dekorky do stonku, co se mi líbily, banány, párty kupony, SK, SH, nálepku, ......sice jsem čekala až do půl druhé, jestli nedosáhnu na stonek a poslední dekorku, ale chybělo mi 10 kamenů, abych mohla umlet ještě jednu sadu míčů a to naštěstí za mě rozhodlo - původně jsem stonek stejně nechtěla:p;), takže celkem spokojenost s výhrami a rozladěnost s akcí, ale zase jsme se tady pěkně stmelili, ještě nikdy jsem nečetla celou diskusi k akci;):D
     
  9. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Ahojky všem, pořád jsem rozmýšlela co koupím, nakonec mám vše. Tedy až na dvě věci, tu růžovou jsem nechtěla, farma se mi líbí taková jaká je a už jsem nestihla vybrat body, protože už bylo minutu po 14 hodině. Dokonce mám tu velkou dekorku 2x. Body se vždy hodí. Jsem spokojená, že se mi to podařilo, i když bylo hodně problémů.
    Že nemáte dekorku, když jste porazili kočku? Zase nečtete info. Modíci, lituji vás.
     
  10. killo45

    killo45 Zelenáč fóra

    Prosím, neviem či píšem do správnej rubriky: kupil som si za 515 hviezdičiek v suťaži Srdce a duša farmársky ružový desing a nemožem ho nikde nájsť - poradi mi niekto kde som spravil chybu???
     
  11. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj killo45,
    růžový design najdeš v horní liště v nastavení.
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  12. killo45

    killo45 Zelenáč fóra

    Dakujem, neviem či som správne nastavil - mám sfarbenú prvu luku a dost - a to je všetko?
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  13. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj killo45
    ano, toto zabarvení působí pouze na hlavní louce.
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  14. killo45

    killo45 Zelenáč fóra

    Som sklamaný za 515 hviezdičiek som očakával viac dakujem za radu
     
    švestinka tohle ocenil(a).
  15. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    killo45:

    Bohužel tvoje blbost, několikrát tu byl vložený obrázek jak to vypadá. Já osobně jsem se zeptala co růžový design obnáší, abych nekopala zajíce v pytli.
     
    milostivas, tydýtková a šebejda tohle ocenili.
  16. Pachycefalosaurus

    Pachycefalosaurus Zelenáč fóra

    Ahoj potřebuji pomoc. V akci Srde a duše jsem nedostal svojí odměnu za poražení kočky Kadaraby a přitom jsem měl víc bodů. :) Děkuji Pachycefalosaurus.
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Pachycefalosaurus - v Ofi oznámení k této akci je psáno, že dekoraci obdržíme zítra asi v 11 hod.

    Tak kompenzační balíček je docela slušný, mne osobně dost potěšil ;)
     
  18. Pachycefalosaurus

    Pachycefalosaurus Zelenáč fóra

    Díky moc :)
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  19. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Opět se chystám akci zhodnotit. Nápad byl dobrý, obtížnost nevypadala nesplnitelně, odměny přiměřené. Výsledek: Totální otrava od začátku až do konce. Nešlo se opakovaně připojovat, lágy při střílení se opakovaly pravidelně. Kompenzace v podobě prodloužení na prd, protože výše zmíněné se opakovalo. Krká mne i zveřejněný kompenzační balíček->kdybych ho nedostal, ani bych to si ho nevšim.
    Za absolutně nezvládnutý průběh akce dávám a to pouze za snahu 10%.
     
  20. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    Díky za kompenzační balíček i mne potěšil.
     
    milostivas tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.