Srdce a duše (14.2. - 20.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 13/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. iDavis

    iDavis Baron fóra

    O dekorácie tentokrát moc záujem nemám, dávajú menej BS v porovnaní s niektorými ktoré mám na plochách. Možno jednu z nich si zaobstarám, ale hlavne pôjdem po ružovom dizajne, TS, TCH a zlatých banánoch. :)
     
  2. burds

    burds Titán fóra

    Předpokládám že nálepku vystřílím ta je pro mne nejdůležitější.Pak uvidím jak to mým očkám a mé nešikovnosti půjde.Jsem také jak píše Baroland poněkud pomalejší tak snad to za tu minutu stihnu.
     
  3. Janké861

    Janké861 Stálice fóra

    Radku, ještě to chtělo vyměnit ručičky...xD. Jinak na akci se docela těším :p
     
  4. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak jsem si konečně přečetla, co nás čeká a nemine, řekla jsem jenom ´jémine....ale jdu do toho, plnila jsem každou akci, půjde o to kolik srdcí nám napadá a potom už jenom pevnou ruku. Odjíždím do lázní, tak uvidím, kolik toho stihnu a potom se rozhodnu, co si vyberu za odměny. Tak ať nám to padá a daří se dobré trefy ! ;););)
     
  5. trooperkk

    trooperkk Pilný autor

    Uvidím, jak bude pevná ruka při střílení a podle toho si vyberu odměny. Snad to bude stačit na SK, ZB a nějaké to tajemno. Všem co se pouští do akce, hodně štěstíčka.
     
  6. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Ten stonek mi přijde nějakej odfláknutej. 1 kus parfému za 3 dny ? To už si musí dělat srandu.
    Odměny celkově jsou zase podmíněné nakoupováním v akčím krámku. Sice je vyhovující že si vyberu co chci já, ale zase je na to potřea nějak víc akčních mincí než v minulých akcích. Nebo se mi to jen zdá ?

    Akci pojedu a uvidím kam dojedu. Nabídka v krámku je i dost nezajímavá - kromě SK, SH a takových těch trošku potřebných věcí.
     
  7. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Pomalu bourám a chystám se na akci. Uvidím, jak to bude padat. Podle toho se rozhodnu, zda pokračovat, či se na akci vybodnout. Odměny jsou podprůměrné, ale co kdyby z tajemnic cosi vylítlo. Lepší takováhle akce, než žádná. Prostě jdu do toho a čas ukáže, kam až se mi bude chtít dohrabat.
     
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Kdyz uz, tak vychodni! Tam maji driv den a k dispozici informace, ktere nejsou tim padem po ceste za sluncem tolikrat zkomoleny :p
     
  9. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    A já se do akce také pustím. Napěstuji na nálepku a na řádek. Ne, že bych byla nadšená z toho množství parfémů, ale řádek k řádku, bodík k bodíku a při některé sklizni se pak na to číslo BZ a BBZ ze stonku v tabulce po sklizni moc hezky kouká..... Tak proč si to ještě nevylepšit, že..[​IMG][​IMG][​IMG]

    Sedmihodinovka se mně nelíbí, není to ani krátkodobka, která by přes den rychle přibývala ve stodole ani dlouhodobka vhodná na noc, zvlášťě když se ráno nemusí vstávat. A pěstování jen bez Bahamky se mně líbí ještě méně. Ale je to tak daný, nemá cenu nad tím přemýšlet stejně tak jako nad množstvím parfémů z řádku. Kdyby tam byl nějaký stratég, tak dá z jedné sklizně řádku těch parfému mnohem a mnohem více, přeci čím víc parfémů, tím rychlejší šlechtění a tím potenciálně větší zisky za SK .....
     
  10. Davson.A

    Davson.A Pisálek fóra

    vždycky sem jdu jen kouknout na komentáře k ulehčení,nebo podrobnějšímu vysvětlení.pokaždé se tady najde nějakej nespokojenej brbla.nemělo by se zapomínat na to že je vše co nabízí za prachy dobrovolný,ne povinný.a to že nabízí varianty za prachy?není divu,ty lidi to mají jako zaměstnání a z něčeho to třískat musej
     
  11. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Valentín, Valentín
    prečo si mi zabral mlyn?
    za odplatu s nadšením
    softbalom ťa odstrelím.

    Ja tie minihry mám rada, teším sa. :)
     
  12. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Na nejaký čas som sa odmlčala, ani prsty nesvrbeli, aby som niektoré príspevky nekomentovala:oops::). Ale toto mi nedá!
    Absolútne žiadna motivácia, Pajda prepáč, asi za to nemôžeš, ale je to odfláknuté ofiko:oops:, žiadne obrázky, čo ide do výhonku v nebíčku je otázka aj keď sa domnievam, že sú to tie predchádzajúce dekorky ale dohromady to nemá význam hnať sa za tým, z odmien sa dá síce voľačo vybrať, no asi si budeme na takýto spôsob ofika zvyknúť>:( a farmársky design ružový - to je čo? - akože bude farma odetá v ružovom šate? - veď to by bola pohroma>:(, aj keď ružová je vcelku fajn farba, ale určite nie pre farmu - alebo ako tomu mám rozumieť? Mne osobne mi vadila aj tá zasnežená farma, takže som ju pustila na 5 minút, síce to bolo pekné, ale stačilo, pretože namiesto 5 minút na farme, som to musela zdvojnásobiť, tak sa to všetko spomalilo.

    No niečo určite napestujem a vystrieľam, aby som mala trošku zmenu a všetkým Vám želám úspešné hry :):inlove:.
     
  13. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    A je to zase něco novýho se těším kolik toho nastřílím asi nuda nebude:inlove:
     
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Noooo, takze vytrhat vsechno, protoze tady pestovani nejde spocitat... navic nevhodna delka kytky, ale to se da prezit... ovsem kdyz jsem kdysi u princezny proste cekal na presny pocet zlatych a pak uz to dostrilel, tak casu bylo dost, ovsem zde bude "nahoda", ze?
    Tedy nekdo v 15 sec bude mit mraky zlatych, dalsi bude cekat do 45 sec a pak to tam napali do cehokoliv, prestoze se trefi 100%, bude mit polovinu nez jiny "nahodny" hrac... nemam tyhle akcnaky rad...
    Pak nechapu (prelitnul jsem prispevky a nevidel jsem) za co dostava tak kocka body co mam prekonat?
     
  15. emkopa

    emkopa Pilný autor

    zdravím modici kde sa nam stratili obrazky to sme už tak zle na tom že k nam je ani nedavají
     
  16. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    Co je to vůbec ten růžový design?
     
    dana9494, babako a milostivas tohle ocenili.
  17. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    Precetla jsem si navod a nebyla z neho vubec chytra... xD bohuzel jsem se prokousala i celou debatou a ted jsem z toho uuuuplne potroooooooblaa xD ovsem samozrejme akci zacnu a pak teprve uvidim
     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, jednoduše růžové pozadí, tedy myšleno na farmě (vyvedeno v růžovoučké barvě třeba pro zamilované) .-))
     
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    ritterca mnozí ze starších hráčů ho máme ... mě se to moc líbí :p ale je jen na hlavní louce.

    [​IMG]
     
  20. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Evainfo, i já díky za obrázek, noo, tak toto si tedy promyslím, neříkám, že k trvalému použití, ale možná by se našly dny, kdy podobná naplácanice by utišila emoce. Tak uvidíme, kolik toho ty softmíčky sestřelí a jak budou ty herzšutry odletovat od kombajnu. ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.