Srdce a duše (14.2. - 20.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 13/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    ..:: Srdce a duše ::..
    Prostor pro vaši diskuzi

    Akce začíná 14.2. od 14:00 hod. a končí 20.2. ve 14:00 hod.

    Obtížnost akce: střední
    Akce a všechny její části jsou dostupné od 3. levelu

    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Vracejte se na první stranu diskuze a procházejte si přehled.

    Plodina...
    Na začátku akce dostanete 5 ks. Pokud se vaše zásoby vyčerpají (ve Stodole stav méně než 5 ks) přibudou vám do 5 hodin nové plodiny do počtu 5 ks.
    Plodinu je možné sít na hlavní louce, divoké louce a lesní mýtině.
    Doporučení: než začnete plodinu dodávat, vždy nejprve zasejte.

    Květ lásky
    [​IMG]

    Základní čas: 7:00 hod.
    Základní zisk: 80 BZ
    Od levelu: 3
    [​IMG]

    Po skončení akce (asi po 24 hod.) budou zbylé květy lásky vyměněny 1 ks = 4 BZ a 4 kr.

    Při sklizni nám budou na hlavní louce, divoké louce a lesní mýtině vyskakovat...

    Srdíčkové kameny
    [​IMG]

    Kouzelný strom bude po dobu akce při své sklizni dávat 1x srdíčkový kámen.

    Počet kusů zjistíte ve Stodole > Ostatní.
    Jdou posílat i jako dárek. Poslat dárky > Sezónní dárky
    Můžete poslat 5 volných dárků denně (s runou 7). Dostat můžete 20 dárků denně.

    Také je můžete zakoupit ve Farmářském obchodě > Sezónní zboží
    [​IMG]1x srdíčkový kámen = 1 FL
    [​IMG]50x srdíčkový kámen= 45 FL
    [​IMG]100x srdíčkový kámen = 80 FL
    [​IMG]150x srdíčkový kámen = 100 FL

    Po skončení akce (asi po 24 hod.) budou zbylé srdíčkové kameny vyměněny 1 ks = 2 BZ a 2 kr.

    Budou potřebné na výrobu softbalů.
    [​IMG]Softbal vyrobíme ve mlýně na farmě i na Bahamaramě, na výrobu 1 ks je potřeba 275x květ lásky a 30x srdíčkový kámen. Základní doba výroby 1 ks je 30 sekund.
    Na začátku akce každý hráč obdrží automaticky 1 ks softbalu.
    Po skončení akce (asi po 24 hod.) budou zbylé softbaly vyměněny 1 ks = 1040 BZ, 1040 TBZ, 1390 kr.

    Dále si můžeme přilepšit nákupem košíků...
    Můžete zakoupit ve Farmářském obchodě > Sezónní zboží

    [​IMG]
    Malý koš romantika
    (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 79 Kč (nákup přes SMS) nebo 30 Kč (ostatní platební metody)
    cena ve slovenské lokaci: 1,60 € (nákup přes SMS) nebo 1,49 € (ostatní platební metody)
    75x květ lásky
    20x srdíčkový kámen
    50x superhnojivo

    [​IMG]
    Střední koš romantika
    (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 75 Kč
    cena ve slovenské lokaci: 3,79 €
    200x květ lásky
    50x srdíčkový kámen
    100x superhnojivo
    50x Zuzino superhnojivo

    [​IMG]
    Velký koš romantika
    (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 150 Kč
    cena ve slovenské lokaci: 7,59 €
    400x květ lásky
    100x srdíčkový kámen
    200x superhnojivo
    100x Zuzino superhnojivo
    1x mrkvovo-jablečná směs

    [​IMG]
    Obrovský koš romantika
    (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 197 Kč
    cena ve slovenské lokaci: 9,99 €
    600x květ lásky
    150x srdíčkový kámen
    250x superhnojivo
    125x Zuzino superhnojivo
    1x mrkvovo-jablečná směs
    1x kombajn na 24 hod.

    Nyní víme, co budeme potřebovat, případně jak si přilepšit. Dále si popíšeme samotnou hru...

    K oknu akce se dostaneme přes náměstí ve městě, novinky ve hře nebo ikonu v časomíře akcí.
    [​IMG]
    Hru spustíte kliknutím na ikonu pytle se softbaly. Cílem hry je strefovat softbaly terče v podobě různých postav, které na sobě mají měděná, stříbrná nebo zlatá srdce.
    [​IMG]za měděné srdce získáte 1 hvězdičkovou minci,
    [​IMG] za stříbrné srdce 2 hvězdičkové mince
    [​IMG] za zlaté 4 hvězdičkové mince.

    Pokud zasáhnete kočku Kadabru, kromě příslušného počtu hvězdičkových mincí získáte také bonus rychlejšího se objevování terčů. Hra trvá 60 vteřin a máte k dispozici 10 softbalů.
    [​IMG]
    Získané hvězdičkové mince pak můžeme utratit v obchodě za odměny dle vlastního výběru. K dispozici nám budou tři kategorie odměn, vybírat si můžeme zcela libovolně, jedinou podmínkou je mít dostatečný počet hvězdičkových mincí. Po skončení akce (asi po 24 hod.) budou zbylé hvězdičkové mince vyměněny 1 ks = 50 BZ a 50 kr.

    Speciál - nálepku a řadu na stonek lze získat pouze jednou, dekorace opakovaně
    • Srdce a duše - nálepka - 10 hvězdičkových mincí
      [​IMG]
    • Nemá mě rád - 250 hvězdičkových mincí
      [​IMG]
      co 10:00 hod. 450 BZ, velikost 1x1, nelze umístit na tropické plochy
    • Nádherná barcarole - 275 hvězdičkových mincí
      [​IMG]
      co 10:00 hod. 900 BZ, velikost 1x2, nelze umístit na tropické plochy
    • Sladká serenáda - 300 hvězdičkových mincí
      [​IMG]
      co 10:00 hod. 1800 BZ, velikost 2x2, nelze umístit na tropické plochy
    • řada na magickém stonku - 200 hvězdičkových mincí
    valentine_cloudrow.jpg

    Kouzelná moc: bonus 350x váš level BZ + bedna, obsahující náhodně 1-4 ks parfému, další aktivace: 72:00 hod.
    Farmářské zboží - všechny odměny v této kategorii lze získat pouze jednou
    • 15000 BZ - 60 hvězdičkových mincí
    • 60x superhnojivo - 90 hvězdičkových mincí
    • 60x Zuzino superhnojivo - 90 hvězdičkových mincí
    • 60x Zuzino ultrahnojivo - 45 hvězdičkových mincí
    • 20x superkrmivo - 120 hvězdičkových mincí
    • 5x Pinkie Pie koláč - 105 hvězdičkových mincí
    • 10x hvězdička - 135 hvězdičkových mincí
    • 5x zlatý banán - 210 hvězdičkových mincí
    • 5x párty lístek - 150 hvězdičkových mincí
    Různé - všechny odměny v této kategorii lze získat pouze jednou
    Pokud bude mít hráč na konci akce vyšší celkové skóre než kočka Kadabra, získá bonusovou odměnu:

    Láska je bojiště
    [​IMG]
    co 22:00 hod. 4800 BZ, velikost 2x2, nelze umístit na tropické plochy

    Přejeme vám pevnou ruku, ať získáte všechny odměny, které si vyberete.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/2/17
  2. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Zdravím ve spolek :)
    no, nebudu nadávat to nééé, ale dekorace štosovat do zásoby nebudu, jejich hodnota je o dost nižší než-li mám v současné době v parku, dekorky pod 600 BZ na rozměr 1x1 už pro mě nejsou žádoucí :)
    takže si udělám po jednom kousku na řádek a bude, tajemno ať je jakékoliv také beru a mino 15000 BZ, pinkie vydoluji i z druhé nabídky vše, o růžovém designu budu hodně přemýšlet, je to jen na oko a pro praktické vyžití hodnota nulová.
    Spíše mě zajímá ta bonusová dekorace ;) kolikopak ta čičina bude mít asi mincí :D o tuhle dekorku stojím ;)
     
  3. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Tak jo ,hodně štěstí všem kteří se budou snažit získat odměny,já vynechám.Řádek na získání parfému už mám(doufám že jsem se nesekla,sklízím kombajnem tak to moc nekontroluji)Je třeba doplnit stodolu a soustředím se na dodělání úkolů a přípravy na šlechtění:)
     
  4. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Tak a teď se přiznejte kdo ukradl obrázky? ,-) Nebo pajda za to rejpání minule udělal "light" verzi aby to stihnul včas ,-)
     
  5. Esnyr

    Esnyr Aktivní autor

    Nemám ve zvyku nadávat a nebo se nějak negativně vyjadřovat k čemukoliv co je spojeno z touto hrou (až na malé vyjímky)
    Dřívě jsme dostávaly za odměnu jak dekorace tak i stonek. Teď to bude tak že si to budeme kupovat pouze v Ramakrámku ??
    A to jako ty mince mám získat jen v téhle jedné akci ? Nějakých 1200 mincí ?? To než nasbírám uběhne půl roku a mezitím se mi v podobném duchu nahromadí v obchodě dalších 10 řádků z dalších 10 akcí.
    To se mi teda nelíbí ani náhodou. Akce se nám nějak přesouvají ze zóny zájmu do zóny totální ignorace.

    Abych pěstoval jak blázen milion kytek a pak to ještě musel umlet a potom ještě hrál tisíkrát minihru abych získal mince za které si potom můžu něco pořídit ?
    Děkuji - ignoruji a zároveň Ramakrámek odepisuji jako největší hloupost co RT vůbec v této hře vymyslelo.
     
  6. doben

    doben Ikona fóra

    Tahle minihra mě minule bavila, takže se na akci těším. Z odměn chci řádek, tu lepší dekorku a případně růžový farmářský design.
    Esnyr
    v této akci získáváš hvězdičkové mince, ne mince do RAMA obchodu. Tyto mince můžeš vyměnit pouze za odměny z této akce.

    EDIT:
    Video s návodem k akci:

     
    Naposledy upraveno: 14/2/17
  7. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Esnyr: Ahoj, co má společného tato akce s Rama krámkem? Jak se ti mohou nahromadit nějaké další řádky? Asi máš nějaké svoje ofi oznámení a hraješ jinou hru? ,-) Tak hlavně že se někomu uleví ,-) Jinak přeji příjemnou ignoraci této akce.
     
  8. Esnyr

    Esnyr Aktivní autor

    doben : jo to jsem špatně pochopil. I tak je to na jednu akci moc a nechápu jak bych mohl získat tolik mincí abych si pořídil jak stonek tak dekorace. To nedává smysl přece.

    Casey27 : aby tě neštrejchlo z toho že se někdo spletl.

    Už je v tom takovej bordel že ani nevím co vlastně mám schromažďovat. Hvězdičkové mince, Rama mince, hvězdičky, banány.
    Jeden se může klidně splést. Tak mě za to ukamenujte no.
     
  9. pazourek47

    pazourek47 Pisálek fóra

    Hra už není to co bylo,vedou to jiní lidé chtějí s toho hodně peněz.
     
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja sa veru nebudem z akciou ponáhlat.Vyberiem odmeny ktoré za niečo stoja.Tajné tie ignorujem,lebo v lište mám trajlákov dosť a sadiť na ne nebudem.Takže mi bude stačiť len pár krát otočiť a budem mať fajront.
     
  11. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Esnyr,
    máš jednu minutu a deset pokusů střílet
    když se zadaří všech deset pokusů do zlaté tak hnedle máš 40 mincí, ono to nebude tak horké, jak se to uvaří, dle mého se průměr bude pohybovat +- 25-30 mincí na jeden vyrobený softbal.
    záleží tedy jak moc budou vyskakovat hodnotné postavy :D taky můžeme s pláčem mít 10 mincí a šlus :D na jednu minihru :D
    Já se těším právě nejvíc na tu minihru ;)
     
    Naposledy upraveno: 13/2/17
  12. doben

    doben Ikona fóra

    Esnyr kolik mincí bude průměr za 1 hru zjistíme až po začátku akce, zatím bych se tím moc nezabýval. Taky se musí každý rozhodnout jestli ten stonek chce, protože u mě by dával za 72 hodin 32 550 BZ a 1-4 parfémy, což pro mě není nic moc.
     
  13. mirakoud

    mirakoud Expert fóra

    Tak to jsem ráda, že nejsem sama, komu ukradli obrázky xDxDxD
     
  14. babča2011

    babča2011 Pilný autor

    s jedním vyrobeným softbalem mám 10 hodů?
     
  15. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Při sklizni čeho nám budou padat ty srdíčkové kameny ? Chápu dobře že ze všeho, nejen z akčního ?
    Jsem zvědavá, jak si srdco kameny přejmenuje petaM do své sklízecí tabulky :-D
     
  16. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Esnyr: Neboj, mé duševní zdraví je naprosto v pořádku ,-) Já spíš očekával že štrejchne tebe dle tvého prvního postu. Pokud se podíváš, tak tam mám mrkající smajlíky a jsem absolutně v klidu ,-) Ikdyž tady na foru se "plete" 9 z 10 uživatelů a nebo neumí číst a to je pravda někdy na štrejchnutí ,-) Jinak na stonek a dekorky ti při troše šikovnosti bude stačit cca 9000 kytek a 950 kamenů... viz už rychlejší reakce té s balónkama ,-)

    EDIT: Ale zase je pravda, že z obrázků by to bylo jednodušší na pochopení ,-) A jelikož jsem starej pes, tak sem hodím odkaz na ofi v mém maturitním jazyce ,-) http://ru.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/vsem-serdcem-i-dushoj-f-a-q.17577/ ,-)
     
    Naposledy upraveno: 13/2/17
  17. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    v teto akci mě nic neláká za 120 mincí je 20 SK tak to si ted vyměním 20 mincí 5 SK a budu na tom líp za 120 budu mít 30 SK
     
  18. aljanu

    aljanu Aktivní autor

    Já se na akci těším, hlavně na to střílení.To mě baví. :)
     
  19. zajic08

    zajic08 Rádoby autor

    Vyzobu vše podivuhodné + SK a tím to končí. Jenom nevím, kam jsem zašantročil pohár ze stromu moudrosti. Nemohu ho najít. Asi se odstěhoval do Humpolce.:wuerg:
     
  20. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Připomíná mi to trochu házení sekerkou,taky to chce mít dobrou mušku a štěstí.No a pak se ukáže co si vyberu z odměn .
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.