Spektákl na vodních lyžích (30.7. - 4.8.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    První stonek doma. Jestli to dám celé netuším, bo nějak pořád někde pendluji... :oops:
    Kotvokytky: 7300, tymiánu 5100. (na baha mám míň polí), padátek 28. Uvidím, jestli ráno naskočí řádek, kdyžtak bych tak 5x otočila karafiáty... :)
     
  2. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    hroudov, neviem, či to má zmysel, ale vyšľachtila si už nejakú dlhodobku v skleníku? tak ako Ti dookola radíme?;)



    prituhuje, o chvíľu končí bonus, ale valím ďalej, bude to neskôr, ako som myslela, Gordonka sa mi už vysmieva:D;)[​IMG]
     
  3. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    • Necituj příspěvek pod který bezprostředně píšeš, stačí užít oslovení hráče, děkuji Natali
    * Danka722



    prituhuje, o chvíľu končí bonus, ale valím ďalej, bude to neskôr, ako som myslela, Gordonka sa mi už vysmieva:D;)[​IMG][/QUOTE]
    tentokrát ještě ne, rychle pěstuji akční, protože nemám tolik SH, ale dala jsem už první kompas, tak snad to nějak půjde, alespoň na to potřebné :)

    *odstraněna zbytečná citace
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/8/20
  4. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    hroudov, ale zameraj sa na to šľachtenie, ináč budeš stále visieť na padátkach, alebo naháňaj po poliach tak 12 kusov a vyššie Johny Citrónov;), tie je ale ťažko získať..

    neviem, aký máš level, no karafiát môžeš lacno nakupovať v semenárstve..
     
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no mám dojem, že jsem poněkud přepálila začátek sice jsi vystartovala o den později, ale nemám pochybnost kdo protrhne pásku Připravuješ mě na akce, jako bych byla dostihový kůň, a pak si v pohodě osedláš herku:
    zatím je to o nos, ale zítra to budeš mít u sebe o koňskou délkuxD
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 1/8/20
  6. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Tak a hotovo, všechny tři stonky doma ;)
    na děsivé akci chybí už jen padátka ;) ale to dám :)
    a už jen tři perle a mám aj druhý stonek ;) navíc jsem odtajnila tajemnice všeho druhu
    a mám konečně voskovník červený a ořechovec hořký a na baha mi přišla aj jedna agama uráá
    takže za mě bezva :) (tajemnice byly z více akcí)
     
  7. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, taktéž hotovo, poslední stonek aktivován. Na děsivce to mám stejně jako aničkamalířka a do druhého stonku s perlami mi ty perly chybí všechny. Na baha se nic z tajemných neodtajnilo co bych neměla a na farmě to budu vědět tak za 2 hodiny. Příjemný víkend
     
  8. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Je sice ještě dost času ale za celou dobu mám jen jedinou perlu pokud to bude o náhodě tak se příště na to vykašlu a raději se stanu syslem a budu škudlit do stodoly rostlinky než se milostivě dočkat zázraku. Jinak vše jde mám zatím hotovo 98 celkem na noc hodím vyšlechtěný zatím karafiát a šlechtím další no to by šlo ale kam dojedu tam dojedu. Jsem ale zvědavá jak se podaří kolik bude pajdátek. A když některé akce vynechávám už tak nějak se nedá svítit bo je spoustu lumpáren a jiné zábavy jooo kolo čeká..:music:xD:p
     
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.Už mám 4. !,slovom štvrtú perlu v trezore!Tak neviem,mám skákať od radosti,alebo ísť revať do vankúša?-.- Nech ulovím čokoľvek,perlu mi to nevypľuje!No,sú to len obrázky,tak uvidím,kam sa dohrabem.Nech sa Vám darí!;)
     
  10. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG]
    [​IMG]
    takze hotovo
    [​IMG] a chyba uz len jedna perla,dufam,ze ju ziskam coskoro
    [​IMG]
    drzim vam palce ,nech sa aj vam zadari :);)
     
  11. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Peto121 vobec neplac.:cry:.Ja mam len 2 perly a nejako ma to netrha a otvorene bedne aj s kompasmi..cim lepsi ulovok, tym vacsia nepotrebnost v bedne..6x za sebou chytenie Marlina a ani jedna perlaxDxDskrinky a vence:wuerg:
     
    Naposledy upraveno: 2/8/20
  12. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tahle akce je pro mně jedno velké fiasko, neb pěstuji jak blázen a nic z toho nemám kvůli vestám, nedohrabu se ani k doprovodnému úkolu na další akční rostlinky, a akva mánie je pro mně též nesplnitelná, ještě že jedu pryč na celý týden a nemusím se tak s farmou rozčilovat, tyhle akce mají ode mne velký palec dolů.
     
    modro.ocko22, Veselka a polacka tohle ocenili.
  13. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Souhlasím, akce totální propadák. Perly mám jenom dvě. Ať otevřu jednu bednu nebo tři, vypadne návnada obyč a z toho zázrak nebude. Rybaření jsem milovala, ale tohle?
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ezzra, polacka - ahoj, odstraňte si, prosím, v podpisu ty prázdné řádky - máte to hrozně roztahané.
    Děkuji
     
    ezzra tohle ocenil(a).
  15. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    L 59 / P 45
    Stojim na padajicich vestach


    Uprava po 1 h:
    L 59 / P 49
    A budu cekat na dalsi padajici vesty...
     
    Naposledy upraveno: 2/8/20
    -migos- tohle ocenil(a).
  16. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Včera jsem "zaperlil" a z jediné perly se staly čtyři. A v této akci jsem si dal pro sebe reálný cíl 65 a 65 úkolů - abych měl dva stonky a něco málo navíc. Potřebné kytky mám i bez bonusů (ty se mému KŠ tentokrát úspěšně vyhýbají) už od včerejška, teď jen samospádem lovím padátka a pěstuju dlouhodobky na poslední óbrstromek. Záchranných vest mi chybí 615, to zítra bude. Doprovodný úkol nedělám vůbec, druhé kytky nepotřebuju...
     
  17. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, padátka už se rýsuji velmi nadějně. Moc už jich nechybí. Dnes by mělo být dopadáno. Druhé kytky, pojedu šnek tempem a zítra to bude komplet. Kdyby nestávkovalo kolo hrůzy, tak by to byla pohodová akce. SH už je zase na stejných hodnotách jako před akcí. 8)

    Příště bych si přál povolit kohoutky na kole štěstí, protože přeci jen protočit 400 lístků a mít jeden 24h bonus je :eek::wuerg:. Odměny pro nadstavbovou část jsou tedy hodně slabé. Příště prosím přitlačit ;).


    [​IMG]


    Hezkou hru ...
     
  18. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    tak ja uz idem do finale tiez pomalicky...:p
    [​IMG]

    Skali dik za upozornenie,,snad je to uz o.k
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ezzra - je to OK, děkuji :)
     
    ezzra tohle ocenil(a).
  20. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Druhý stonek a čau babi. Nějaký dva kompasy mi jsou ukradený, hold bude o dvě bedny méně, protože honit se za náhodou, která mi dá další náhodu, se kterou musím chytit další náhodu abych náhodně dostal výhru, tak to mně můžete soudruzi z Číny víte co ... :music:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.