Spektákl na vodních lyžích (30.7. - 4.8.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. upirka42

    upirka42 Pisálek fóra

    Na obou stranách 88, po dlouhé době akce kterou nedokončím, akčních kytek na závěr bylo moc. o_O Všem co to stihli gratuluji!!!
     
    -migos- tohle ocenil(a).
  2. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Vlevo řádek 79 a vpravo taky.Takže jsem skončila před odměnou 3FL.Kompas v nedohlednu a radost ze hry taky.Nikdy jsem tento typ soutěže nedokončila,takže příště už ji nebudu hrát.Nemíním do toho vrážet peníze,bonusy v kole štěstí ani jeden,takže už mám jasno pro příště.
     
    Veselka tohle ocenil(a).
  3. VivianLive

    VivianLive Rádoby autor

    Tak jsem vypláca skoro 3000 SH, utratila reál i půl mega krejcarů a to všechno jen proto abych dolezla do 98. úkolu na obou stranách, takže stonek nebude. No a kolo štěstí by klidně mohli zrušit, protože tam jen člověk ztrácí čas a nic z toho.
     
  4. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Skončila jsem za stavu 82/79,už se mi nechtělo pustit SH,protože na kompas na 98 by nebyl čas a na 84 neotevře bublinu s návnadou.
    Svou pílí nebo lenorou jsem došla kam jsem chtěla,dvě haluze mi stačí ;)
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ne, ne kolo nerušit, občas ten kupón na pomocníky vypadne :D bonus málokdy resp.vůbec ne, ale už jsem si zvykl.
    A neměl bych se proč rozčilovat když bych nevytočil žlutou stříhárnu ovcí nebo parfémy :p
    Bedýnek tedy hromady nemám, když vím, že bude akce s dlouhými akčními neotvírám bednu s hnojivy. Tu až při akci, ale je zá pár otoček prázdná. Mám rád překvapení tak se u mě neotevřená bedna neohřeje.
    Nikdy bych si kvůli malovaným obrázkům nenatáhl budík přes den a v noci už vůbec ne.
    Tajemno otdkryto bez velkého překvapení, potěšili jen vlci natření na oranžovo, ty jsem neměl. Stromy i na Baha nic co by starší hráči neměli, jen oranž.anakondy jsem neměl.
     
    Naposledy upraveno: 4/8/20
  6. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Tak jsem to hodinu před koncem dokončila:wuerg: Fujtajbl, doufam, že hned taková akce nebude. Já jsem to nejdříve chtěla dopěstovat jen k druhým kompasům teda 84/98. Jenže v neděli večer jsem si to rozmyslela, že by to byla škoda nedodělat:D Vestiček mě nakonec zbylo hnedle 1000. Protočeno stovky lísků, bez bonusu:wuerg:proto také párty lísky nekupuju, jen co mam z akcí a beden. Hnůj se u mě na trhu vyšplhal až na 19 000 za kus:eek: ještěže mam hnojivo ze zásob beden. Prošustrováno kolem 3000 SH.
     
  7. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    71/72 víc toho na dovče nestíhám;)
     
  8. Handy59

    Handy59 Pisálek fóra

    Akci nestihnu dokončit a příště už takovou plnit nebudu. Nikdy jsem do žádné nanacpala tolik SH, vrtulek a florenů i reálných peněz na jejich nákup i nákup vest. Ty ze začátku padaly velmi sporadicky hlavně z akčních skoro ne, takže jsem pěstovala dlouhodobky se SH abych mohla pokračovat. Nakonec mám přes 500 vest navíc a chybí právě ty akční rostliny, protože teď vesty "kupodivu"padají jako divé ze všeho. Má to to RT dobře promyšlené !!!
     
  9. ruze159

    ruze159 Pisálek fóra

    ahoj jsem take na tom tak pestovala jsem porad az ke konci padlo 100procent do stodoly nicmene padatka dosly i akci nestihla jsem tak mit 2dny bylo by to jine .takze zed premysli,m zda jet rybare pac nebudu mit co do toho patri .......to ma byt letni odpocinek ne jen makejte at to stihnete jinak vase usili neda nakonec nic.:oops:
     
    Bokonon a VivianLive tohle ocenili.
  10. jirinka39b

    jirinka39b Aktivní autor

    Akci jsem dokončila před chvílí. Nic jsem nekupovala, pouze použila docela dost PL, SH a ZSH. Zbylo ještě 1728 padátek. Nebýt kola štěstí, ze kterého padlo pár bonusů na začátku akce tak bych to také nedala. Sklízím i v práci na mobilu, v noci nevstávám pouze ponocuji.Mám docela ráda takovéto akce u nichž nevím zda stihnu dokončit, alespoň se nenudím :)
     
  11. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Nakonec zkompletováno 68 dodávek po obou stranách a doplňkový úkol. Dva stonky doma. V souběžné akci budu mít o bednu s návnadou méně. Snad to nebude na funkci (padání perliček) mít vliv.
     
    Pitrýsek47 a matlafous123 tohle ocenili.
  12. jitulecermakova

    jitulecermakova Vycházející hvězda fóra

    Rovněž akci nedokončím, na obou stranách 92 levl. Čtvrtý kompas není a to jsem u akce pracovala sobota i neděle a sázela i sklízela a konce jsem nedosáhla. Zatím to honím a stejně je to na nic, stonky nemám, ani ted' a ani v předchozí akci, kdybych si dala nohy na stůl bylo by to rozumné a tak se ženu k tomu, že se asi brzo zblázním.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ruze159 - ahoj, pokud jsi získala dva kompasy, tak ti to u rybáře stačí. Bublinu č.11 se stonkem otevřeš.
    (za dva kompasy otevřeš 13 a 16)

    cesty.png
     
    maribeja, sovicka64 a Y_n_O tohle ocenili.
  14. tolca1

    tolca1 Pisálek fóra

    ty vstupenky byly pěkně hluboko...dotlačila jsem se k nim včera, ale už jsem nestihla ty tisíce napěstovat...takže mě chybí dva kompasy, takže konečná...nemá cenu snažit se dál, protože ty dvě neotevřené bubliny mě budou blokovat další ....ach jo, opravdu odpočinková dovolenková akce>:(
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tolca1 - ahoj, nic ti blokovat nebudou, jen přijdeš o jednu bublinu, co dává nástrahy a bednu s bonusem. Mrkni hned nad tebou - jsem to psala jiné hráčce ;)
     
    Pitrýsek47 a Y_n_O tohle ocenili.
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mrknul jsem schválně do lišty a napočítal 13 různých beden kde lze získat párty lístek a 7 kde lze získat obyčejný lístek.A to tam ještě chybí sezónní bedny od zlodějů a jistě kupa dalších! Bedny otevírám tak jednou měsíčně, některý vůbec.Na kole mimo akce většinou netočím .Pouze si hlídám zelený lístky nad limit.
    Akce v poslední době zvládám za použití tisíců kusů SH a nějaké zuzany. Celkově na obě akce padlo zhruba 11-12.000 ks SH a 2.000 ks ZUH.
    Úplně by stačilo kdyby RT vrátil kolo štěstí do původníha stavu a i získané PL z akcí a beden měly stejnou hodnotu,jako ty kupovaný!:wuerg:
     
  17. panaboo

    panaboo Rádoby autor

    tak já jsem na pravé i levé straně skončila na dodávce č.85, za mne tedy spokojenost, protože vytyčeného cíle bylo dosaženo v pohodovém režimu bez nadměrného úsilí :) skromné zásoby SH a bonusů jsem si nechala na nějaké lepší lákadlo, než je kupon na pomocníky na jednu hodinu na týden, protože jsem lakomá Barka :)) tak farma zase uklizená a nastala doba těšení na další zajímavou akci, no a že bude nesplnitelná? to se ještě uvidí :))
     
  18. lejipa

    lejipa Aktivní autor

    končím 71/71 když jsou padátka nestihlo se dopěstovat druhé rostlinky :sleepy: :)
     
  19. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Skali To ovšem ještě neznamená, že stonek získám. Moje perly jsou pořád na nule, i přes chytání ryb...
     
    Bokonon a maribeja tohle ocenili.
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    janaj: věř a získáš :D už jich mám 5, dlouho a dlouho nic, žádná perla a dnes 2 na úplně nepovedený pokus (schválně nahozený).
    Ke konci je ještě kus cesty.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.