Spektákl na vodních lyžích (30.7. - 4.8.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, první dva kompasy získáš v 33. úkolu vpravo i vlevo ;)
     
    GordonSargent a Dob tohle ocenili.
  2. anvan

    anvan Dozorce fóra

    tenista99
    ba, pravdu máš - ze 30 PL 10x blbost jo, a z 50 PL ani jeden bonus - asi už vím. Je to rozbitý...;)
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Vysledky tajemna nasbiraneho po ceste me silne znepokojily, pac nepadla ma oblibena zl. mlekarna >:(:D Misto toho se RT vytasil se zl. jezky, zl.+ oranz. vlky, oranz. bazanty, oranz.+ cerv. bobry, oranz. chameleony, zl. bizony, cincilou a havysem + cosi mi jeste zraje na Baha.

    EDIT: evoku57 72. zl.mlekarnu, protoze z KS jich mam furt maaaalo! :cry:xD
     
    Naposledy upraveno: 4/8/20
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Matlafousko a co jsi čekala za zázrak xD, žlutou mlékárnu si vytočíš. Já kvůli tomu nerada otevírám tajemno, bo je tam prdlačka
     
    jana151049, coneznam a matlafous123 tohle ocenili.
  5. Zahaji

    Zahaji Zelenáč fóra

    také nestíhám ...prosím dejte nám více času ...
     
    Borek51 a coneznam tohle ocenili.
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jsem to včera večer vzdala. Rozpěstovala jsem obě rostlinky z doprovodného úkolu, dokonce zasela na pidipole. Při první sklizni jsem spočítala, že na kompasy budu potřebovat cca 4000. Kdybych do dna vyčerpala nádrž s SH, snad bych to stihla, jdu dnes na noční, tak bych mohla přes noc až do konce akce pěstovat, ale nebyla jsem si jistá, že napadají vesty. A kvůli té nejistotě jsem si hnojivo nechala na jindy. Dva řádky do stonku mám, taky nemusím mít všechno, i když bych ráda...
     
  7. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak přece!
    [​IMG]
    Ale pomohla mi dovolená a ochota vstávat i v noci!
     
  8. avotram

    avotram Rádoby autor

    matlafous123, ........ Ano, je to tezka akce a bez bonusovych prvku je nesplnitelna. Odvazana z toho opravdu nejsem, ze RT sahlo k moznosti, kdy cas na vypestovani akcnich kytek presahuje celkovy cas akce, ale jen kvuli tomu nebudu tvrdit, ze bez penez to nejde. Co se tyce nazoru, ze to "ide dole kopcom", k tomu bych rekla jedine a nejen tobe, ale i ostatnim: tuto hru a jeji smer z velke casti ovlivnuji sami hraci svymi nazory. Jestli chces hru ovlivnit jinym smerem, nez se ted vyviji, musis pro to neco udelat. A to plati i pro vsechny ostatni. Kdo mlci, toho nazor jako by nebyl!

    zdravím farmaříci, nedá mi nereagovat..moc nechápu,jak nebo jakým směrem se snažíš svým příspěvkem ovlivnit chod farmy,notabene chování RT..to,že rt musí na chod hry vydělat je naprosto zřejmé,teď to není o téhle akci,ale všeobecně..skvěle to popsala SOPTI..to,že bez bonusů úkol dodělat nešel,je taky jasné - náhoda u KŠ je docela podivná,no co už..vlastní snahou získané taky každý nemá,ať už z jakéhokoliv důvodu..a cože to vlastně chci říct já za názor na věc ???
    nemyslím si,že můžeme ovlivnit chod farmy svými názory,jediný vliv mají hráči při nakupování - investování do hry,jakékoli podnikání je o penězích a farma je byznys.. a tak je to správně,tak to má být..my co už hrajeme zdarma,se jen vezeme a je nám to umožněno,no není to skvělé ??takže ano,je to bezplatná hra,kdo chce víc,musí si připlatit..a že jsem naši firmu-farmu zpočátku také dost podporovala..
    že se nám to nelíbí ?stačí přestat hrát..že nedostaneme vše,co bychom chtěli? to je život..že si někdo potřebuje ulevit ?tak proč ne,pokud mu to nějak pomůže..a jsou další kteří rádi přispějí svým názorem aby se vědělo,že prostě jsou a že oni to vidí jedině správně...
    tak jako já teď..hihi
    --a samozřejmě k akci - hotová před pár dny,na KŠ 1krát 100% a 1 +1 na 6hod. vlastní bonus jsem neměla..asi jsem měla málo vlastní snahy..
    na vedlejší farmě dodělávám až dnes,KŠ žádný bonus nedalo,vlastní jsem měla jeden zlatý 100% (tam jsem vlastní snahu asi měla..)
    no a samozřejmě hafo SK a vrtulek všude..
    přeji všem zdraví,štěstí a nejen ve hře a hlavně neberme tu farmu tak smrtelně vážně..nebo berte,je to jen na vás..
     
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    avotram Na to je jednoducha odpoved: pokud svuj nazor na akce budou sdelovat na foru hraci, kteri jsou s akcemi spokojeni a ti nespokojeni budou mlcet, pak bude od moderatoru smerem k RT odchazet kladna zpetna vazba. Kazdy se k akci muze postavit vlastnim zpusobem a rict svuj nazor (jake procento hracu to dela?), ale pokud ten nazor zni takto: "akce se cela neda splnit bez realnych penez", je to pouze lez, nikoliv nazor!
     
  10. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    No tak já taky nesplním, poslední dva kompasy mít prostě nebudu. Kolo neštěstí se opět předvedlo, padátek bylo ze začátku málo, teď jich je naopak hafo a k ničemu. Nemyslím že akce byla špatně nastavená, podle mě byla nastavená účelově, sejří mě neúspěch ale reál do toho strkat nebudu a nebudu.
     
    maribeja a burds tohle ocenili.
  11. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    avotram, taky mě KŠ neposlouchá. 86 jedlí XXL, javor XL 115ks, ořešák -77 ks, stříhárna ovcé žluté- 132ks,chameleoni 34ks jj je to bez nápadu.
    A taky mi toho padne několik kusů najednou.
     
    maribeja a avotram tohle ocenili.
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak pročítáme bedlivě vaše názory a připomínky k akcím. Navíc někteří plníme akce třeba na dvou farmách, abychom měli nějaké to srovnání, mohli si ověřit zvládnutelnost (i bez JC, placených prvků jen z vlastních zásob...bonusů z KŠ....atd..). Vaše názory - ty pozitivní i negativní reportujeme a připojujeme k tomu i osobní poznatky a připomínky. Takže se nemusíte bát, že by nahoru odcházely jen ty jásavé nebo naopak jen ty negativní názory. Používáme zdravý rozum, píšeme s jakými problémy se potýkají slabší farmy, nebo i pracující, pro které je třeba obtížné doplazit se až nakonec...Přistupujeme k tomu rozhodně zodpovědně.
    ;)
    Pro srovnání - takhle jsem se snažila na mladší farmě - cíl v pohodě splněn - t.j. dva kompasy doma ( i dva stonky a nějaké ty odměny navíc vyzobnuté). Doprovodný úkol jsem splnila jen do třetího diamantu - dál nebyl důvod plancat si zbytečně akční kytky.

    kopýtko.png
    Starší farma je o ždibec dál - levá 82, pravá 79 :)
     
  13. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    no já jsem na 72 obě strany nedalo se to stihnout i když poctivě pracuji:(
     
    burds a -migos- tohle ocenili.
  14. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, konečně sem to doplácal do konce. Obtížnost akce byla napsána, takže jsem s tím počítal. Ale napočítal jsem že vytočit bonus na kole štěstí bude sci-fi a padne až za 400 lístků :mad:. SH spotřebováno 1500ks a už je zpátky, takže z tohoto pohledu v pohodě. Použito 200% v diamantu a 100% rostlinných výnosů ve zlatě. Na kole padlo 5x +1 na 6h a 1x100% do stodoly. Odměny už jsem psal, byly v porovnání z náročností akce hodně dole.


    [​IMG]
    Jednou za čas je tady akce, která prověří naše dovednosti a peněženky :eek:. Nic proti tomu, ale nesmí být moc často, odrazuje to od hry a to si myslím je to poslední co tvůrcy hry chtějí (tedy doufám).


    Hezkou hru ...
     
  15. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    A přes to RT zařadil podle mě v krátké době po florenovníkách takhle obtížnou akci?
    Pak ty poznatky a připomínky zřejmě nemají u RT velký význam.

    Promiň, ale ti nespokojení tu mohou klidně popsat svou nespokojenost, aniž by byli vzápětí zadupáni do země a umlčeni tím,
    jak jsou neschopní? To si nemyslím.
    ;)
    ------------------------------------------------------------------------------------------
    Mladší farmy určitě nemají takový přísun beden se vším jako je hnojivo, SH, ZSH, párty a zelené lístky na KŠ, stonků dávajících něco ...atd. Jak tu tak pročítám vaši diskuzi, napadá mě jediná otázka a to, kdy vlastně stíháte nahamounit tolik beden se zatočením
    a s hnojivy, když v poslední době pěstovací akce stíhá pěstovací akci a vlastně na každou vyplácáte xyz párty i zelených lístků, bonusů (boosterů) beden s SH a SH ze stonků a kdo ví čeho ještě a máte jich pořád na každou akci dostatek? To se mi nějak nezdá. Vždyť ty pauzy mezi pěstovacími akcemi jsou, zdá se, minimální.
    Nepátrám po detailech a ani neočekávám žádný výklad na toto téma. Myslím si svoje. A o této akci taktéž.
     
    Naposledy upraveno: 4/8/20
  16. mariejosefa

    mariejosefa Stálice fóra

    na obou stranách končím na 80, tím je pro mne ten krejcarový stonek ztracen. krejcarů se mi stále nedostává a BZ mě (na rozdíl od jiných hráčů) ani moc nezajímají (mám lev. 225)
     
    MatysekKamilek a burds tohle ocenili.
  17. burds

    burds Titán fóra

    Kompasy mám oba jen tak tak jsem je stihla ale stonek mít nebudu.Stačil by mi den navíc .No hlavně že kompasy mám.Musela bych vstávat v noci abych to stihlaa já raději spím takový fanatik přece jen nejsem.Tu pravou stranu mám na 99 a tu levou jsem prostě nestihla
     
    Naposledy upraveno: 4/8/20
    maribeja a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  18. larelay

    larelay Analytik fóra

    Po letech akce, asi i první, kdy jsem nezvládla dotáhnout to až do konce na poslední řádek a i jeden kompas bude chybět, vlevo jsem ho vzala. No, kdybych se probudila dřív (myslím si to spočítat a tak), narvala do toho posledního Jacka a ještě jeden bonus rostlinných výnosů (poslední, jeden jsem použila, ale zbytečně), tak bych to asi stihla. I tak mne to stálo kvanta SH, párty lístků, zbytečně :(
    Budiž, tak bez toho stonku se minu a jestli jsem to dobře pochopila, jeden ten kompas nevadí, že nemám, stačily snad ty první dva, ale stejně - každou akci hraji s SH. Už to bez toho poslední dobou nějak nejde. Protočila jsem fakt dost obyčejných lístků a párty lístků asi kolem 200 (nevím přesně), a stejně to nestačí... a je to tak každou akci. Nenakupuji, lístky beru z toho, co mám. Problém vidím v tom, že je skoro každá akce takto naknap, nutné točit párty lístky, užívat SH, myslím to pořád chce o něco víc, než hráč dostane z toho, co si nahrál v minulosti a teď padá z beden, řádků. Žádná tragédie, je to hra, teď s tou "prohrou" půjde mnohem líp změnit strategii, že prostě nemusím mít vše (dohrát vše), ale je to škoda. Asi to víc hráčů odradí, než nadchne. Tak třeba příště potěší víc...
     
  19. ღSisinkaღ

    ღSisinkaღ Stálice fóra

    Akce hotová, ale jak já se kvůli tomu vyždímala ze všech hnojiv, to se jen tak nevidí. Nic naplat, vyhodím obříky na plochy a pokusím se něco nakřečkovat, než přijde další takhle výživná akcička :sleepy:. A ještě jsem včera obětovala diamantový bonus +200 a k tomu jeden bonus 100% rostlinných výnosů, jinak bych to fakt neměla šanci dopěstovat. Kolo na mě bylo opět po celou dobu akce nekompromisně skoupé, nepadl ani jednou bonus k výpěstkům...
    No, možná by mi příště pomohlo alespoň o víkendu sklízet i přes noc, ale to by mě někdo musel tahat z postele za nohu, jinak to nedávám :music:
     
    avotram, Borek51 a -migos- tohle ocenili.
  20. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Mikeš: Zdravím, mám něco nasysleno ať už to jsou párty lístky, hnojiva atd. Díky okamžité sklizni chlévů a možnosti utratit farma-mince, jsem si udělal celkem slušnou zásobu. Bedny neotvírám, zatím nebylo potřeba. Jsou to moji blaničtí rytíři a ti vyrážejí na pomoc až když je nejhůř a navíc sem děsnej sysel 8). Vím, že většina tuto možnost nemá a tak právě proto by měl RT brzdit s těmito akcemi. Jsou bych řekl demotivující.


    Mrknu na kolo a vidím 100% do stodoly a 2x +1na 6h, tak to zkusím a co myslíte že padlo :D ...


    [​IMG]

    Vraťte nám to staré dobré kolo a tohle čínské sešrotujte -.-.


    Hezkou hru ...
     
    Naposledy upraveno: 4/8/20
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.