Spektákl na vodních lyžích (30.7. - 4.8.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Akci jsem ráno skončila,zásoby SH jsou v čudu a tak opět syslit na další akci. Je smutné ,že je potřeba ke splnění akce spousta SH,bonusů z kola nebo nákup a ne píle farmáře ;)Ale to bychom si asi nezahráli.....
     
  2. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Akci jsem dokončila a jsem ráda. Původní obavy o padátka se nevyplnily a nyní už je ve skládku víc jak 1500, je pravda, že jsem točila akční a dlouhodobky ze kterých toho vždy napadalo dost.
    Kdo ještě nemá hotovo - přeji hodně štěstí k dokončení a ostatním pěkný den!
     
  3. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Tak jsem skončila zatím 68/71 hrotit už to nebudu pokud se nedohrabu na 150 nevadí co stihnu tak stihnu ale jinak bohužel akci hodnotím 3 ale co nevyšlo a je na nic nad čím by se měli tvůrci zamyslet je nepadání perel doteď mám jedinou a má jich být 6 za takovou uhozenou náhodu dávám palce dolů rybaření tímto způsobem pak z bedny 3 obyč. nástrahy. Pokud ještě bude tento náhodný styl tak akci jet nemusím 2 stonky mám a to stačí. Janča

    Tak hotovo sknčila jsem na 152 celově a to mě stačí z bedny vypadly neonové ovečky beru lepší než nic cíl splněn.
     
    Naposledy upraveno: 4/8/20
    evainfo, -Jara05- a Veselka tohle ocenili.
  4. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Všem , kdo mají hotovo moc blahopřeji. Já tentokrát , snad poprvé akci nedodělám. Docela mě to mrzí, ale nedá se nic dělat.
     
  5. Batory

    Batory Pilný autor

    tak mám na obouch stranách hotovo 62 ůkolů,ale rostlinky na zasazení jsem nenašla.Kde je prosím najdu?
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  7. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Prostě hra na dvě věci jsem naštvaný do ůkolu v družstvu se ani nedostanu nemám vstupenku vesty nepadaj to nemluvím o dalších 2 plevelů končím.Jdu raději pěstovat na jiné ukoly.
     
  8. vrbovka

    vrbovka Aktivní autor

    Dva stonky jedou, ale dodělat to celý bez kola štěstí a superhnojiva je scifi :p
     
  9. panaboo

    panaboo Rádoby autor

    Tak to mně se tahle akce moc líbí, jsem na 162 dodávce a ještě 6 jich chci do zítra dodělat, přece jim tam ty odměny nenechám, že? Padátky mohu na farmě dláždit náměstí, ale akční kytky už všechny napěstovat nestihnu, jedině s kvanty SH, ale na to jsem opatrná, to prostě nedám :) Tak mnoho štěstí všem, co to ještě nevzdávají :)
     
    Helena1313 a -Jara05- tohle ocenili.
  10. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    dobojované jest, bolo by aj skôr, keby som nedopočítavala kvetinky pred rannou kávou, napodiv som vypočítala dobre, len na polia šupla inú sadbu, tak som prišla o ďalšie hnojívá, z mojich, momentálne veľmi skromných zásob:D

    riadok dostal zelenú mašľu, už mám druhý na kupón, celkom fajn:p
    [​IMG]
    [​IMG], pol milióna bol kedysi peniaz, teraz som len pár tisíc doložila na golfové ihrisko, 2x1 dekorky došli, do riadkov vkladám len tie za grajciare, iné by bolo, v prípade potreby, v nebi ťažko hľadať;)
     
  11. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Opět nedokončím,jsem na pozici 68 na obou stranách.Tento typ soutěže jsem nikdy nedokončila.Už jsem si na to zvykla.Nemám na nákupy SH a košů.Neřeším to,raději chodím v horku na koupaliště.Ti co dokončili jsou borci,já mezi ně nepatřím a je mi to jedno.Farmu tak neprožívám.Ani na kole "štěstí" nebyl ani jednou bonus.

    LV 222
     
    Naposledy upraveno: 3/8/20
  12. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Taky nedokončím , takový akce měly být , když jsme byli doma a ne teď , když je vedro a musíme nějak zabavit děti ,1apůl dne se nedostanete k počítači a je to v čudu . A to vůbec nemluvím o lovení ryb ,sice nějaké perly mám , ale jinak padají samé hvězdy a nic pořádného , jelikož hraji už 10let tak hraji všechno , ale toto je snad nejhorší hra .
     
  13. pompo68

    pompo68 Vážený autor

    To se dá dokončit jedině s farmou typu agrofert
     
  14. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.No,dva stonky sú doma,tretí nedám!Úlohu v družstve som dal celú,pretože tých rastlín čo som prepestoval!:p Ale tie druhé rastliny z úlohy,tie mám po 10 ks 8) . Už to aj tak nestihnem,tak idem pestovať niečo rozumnejšie! Nech sa darí!;)
     
  15. JánLalík

    JánLalík Pilný autor

    ahojte..tiež nedokončím..je toho strašne vela..čím dalej tým horšie..bez real penazí sa to urobit nedá..no čo už..ide to dole kopcom..najhoršia hra za 10 rokov čo hrám..
     
  16. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Tak teprve teď jsem se dohrabala ke vstupenkám a dalším kytkám. Je jasné, že budu mít jen dva kompasy. Nevadí. Z této akce si odnesu dva stonky. Kdyby akce trvala o den déle, tak bych se pustila do pěstování námořnických lyží a křídlatky. Jenže buď budu mít napěstováno nebo padátka. Celou dobu jen s vodou a s MJS. Doprovodný úkol splněn komplet. No, možná kdyby byl čas na dělání kompletního přehledu co mám napěstováno, tak bych stihla vše. Vůbec mi to nevadí. Jsem ráda, že jsem nepoužila booster. Bonus mi žádný nepadl, tak nebyl důvod.
    Gratuluji všem, kteří splnili komplet.
     
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    JánLalík Aj bez real penazi sa to urobit da, musi se jen chtit a obetovat bonusy, ktere jsi ziskal vlastni snahou v jinych akcich jako odmenu (PL, SH nebo boostery...). Platim za real pouze pomocniky, nic jineho (ver nebo never) a splnila jsem. Ano, je to tezka akce a bez bonusovych prvku je nesplnitelna. Odvazana z toho opravdu nejsem, ze RT sahlo k moznosti, kdy cas na vypestovani akcnich kytek presahuje celkovy cas akce, ale jen kvuli tomu nebudu tvrdit, ze bez penez to nejde. Co se tyce nazoru, ze to "ide dole kopcom", k tomu bych rekla jedine a nejen tobe, ale i ostatnim: tuto hru a jeji smer z velke casti ovlivnuji sami hraci svymi nazory. Jestli chces hru ovlivnit jinym smerem, nez se ted vyviji, musis pro to neco udelat. A to plati i pro vsechny ostatni. Kdo mlci, toho nazor jako by nebyl!
     
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Par tisic SH, par stovek modrych a nepocitane zelenych (oteviram tu bednu co ma listky i hnuj), pak bonusu, par boosteru a leva je komplet (chybelo 14 kusu a tak jsem jeste musel dve policka udelat)... pravou jeste nemam, ani ten kompas, ale dnes dve otocky na kratou a jednu pres noc na delsi kytku a zitra uz to jen dorazim co bude chybet...
    Akce bez stesti a zasob zcela nedokoncitelna, tak jako zase je cas nejakou na oplatku vynechat :)
     
  19. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj farmáři,akci jsem nyní dokončila ,ale abych akci dokončila obětovat získané bonusy 100% a 200% do stodoly z jiných akcí,protože na kole štěstí a neštěstí přes protočené kvanta zelených i PL lístků mi padlo jen dvakrát plus jedna z pole na 6 hodin,a jinak jsem používala zelené kapky asi okolo 1000 a asi 500 zuzan ,je fakt ,že jsem na všech čtyřech plochách neměla nic než pole,akorát na vodopádech byly stromy ,které jsem ponožkovala a pole ,a to až později k vůli vestám,na mýtině stromy a výrobny trezorů,nedá se říci,že by akce byla lehká byla to jedna z nejtěžších akcí v poslední době.Všem kdo se ještě snaží,přeji ať se jim zadaří.
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Taky mohli ty stonky prohodit, banány na konec, kupón před ně :D
    Poslední stonek nebude, už teď mám vyplazený jazyk a nedejchám :p na obou stranách 69.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.