Speciální donáška (8.3. - 14.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    skalara.v: Bohužel, plenkové dorty jsou realitaj e to dárek pro nastávající/novopečené maminky a někdo to pokládá za strašně vtipné. Já nějak ne, zvlášť když to máme mlejt ve mlejně.:(
     
  2. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Akci zatím beru s humorem. Ráno jsem všechno sklidil a podotýkám, že vědomě.
    Nechci si rozházet dozrávání stromů na jakoukoliv dobu. Takže padátka až večer
    z XXL a zítra ráno z těch obyčejných. Neplaším se, určitě se to poddá a času je převelmi.
    :DxD

    Edit
    flexka - já mívám ráno dřív než v 10 hod. a nechci být dlouho vykojelený.

    :D
     
    Naposledy upraveno: 8/3/16
  3. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Mikeš máš recht, taky jsem část sklidila - mám na divošce asi 30 pidipolí aby bylo co dělat a pěstuju mrkev...po 14:00 se ukáže 8)
     
  4. flexka

    flexka Hrabě fóra

    To já se nemohla dívat na smutná zvířátka a tak jsem je ručně sklidila, nakrmila a napojila. A vůbec nechápu, jak jsem to mohla tak dělat pořád, ten kombajn je silně návykový! Už aby byly 2 a mohla jsem to přejet mechanizací. Zpožděné stromky mi moc nevadí, přijdu o jednu sklizeň xxl a zítra, nebo pozítří se ty 20-ti hodinové srovnají zas na ráno.

    Mikešku, kocourku, to máš asi počítač jen a jen pro sebe. Já jsem dopoledne sama doma, takže můžu na "velké" PC kdykoli, ale pak se to trousí a odpoledne a k večeru slabší jedinci (já) jsou vystrnaděni k tabletu nebo noťasu a s tím moje páteř nekamarádí. Takže sklízím s železnou pravidelností v 22.00, kdy máme rodinnou večerku a jde se do hajan. Proto ráno čekám na 10.00
    Ale jinak se slzou v koutku vzpomínám na doby, kdy jsem po 10 ranní opravdu vstávala, kdeže ty časy jsou... :oops:
     
    Naposledy upraveno: 8/3/16
  5. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Na všech polích mám obyč. stromy(ty dávají nejvíc), doufám že to bude i tentokrát.Večer je BB tak akce brzy skončí.
     
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Hezke dopoledne vsem! Uz bych teda nejradsi zacala, nebyt toho maleho problemu, ze je teprve 10 hod. -.-
    Stromy ke sklizeni.... uvidim nakolik budou pustene kohoutky padatkum a podle toho sklidim akcni slechtence ve 14 nebo az pri BB. Nicmene na 18 hod. jsem si uz zadala nejake hafany na ruzovku a pocitam tudiz s mega preskoky xD
     
  7. if67

    if67 Perspektivní autor

    Těším se. Je jedna akce za druhou...:D
     
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jejda, vcera jsem jen obhlidnul kolik slechtencu je potreba ale necekal jsem tu zakernost (no dobre - nova vyzva) s tema stromama... tak vecer az sklidim tak holt ty stromy hodim na plochu :)
    I kdyz mozna sousedi, to je tak 100 kousku, tak snad to vyjde :)
     
  9. matousek08

    matousek08 Perspektivní autor

    Tak nevím nevím. 22 stromů na Baha a 62 stromů na hlavní louce. Vše co mám. Uvidím po první sklizni, jestli budu muset dokoupit nějaké stromky:oops::p
     
  10. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Přeji krásný den kolegyně a kolegové farmáři,
    a je tady další akcička. Vypadá to jednoduše a vidím meziprodukty, takže RT začalo trošku přemýšlet a vymýšlet trošku prokombinovanější akce a tak to má být. Venku je zataženo, šedivo a nevlídno a tak si dnes zašlechtíme, ani nápor na SK nebude nijak tragický (50 kousků různých druhů mláďátek - zívačka), plodiny mám ve skladě, takže jen počkám na větvičky, jak a z čeho budou padat a pak to semlít na plenky a plenkový dort. Jen mě trošku mrzí, že v políček nebudou vypadávat další vypadávátka, kterými by se daly doplnit větvičky, které budou padat ze stromů, ale co není teď, to by mohlo být příště,že? Prostě by to chtělo tu akci domyslet do úplné dokonalosti, abychom si plně užili zábavy a RT by nám ukázalo všechny možnosti, které může hra nabízet. :music::music:
    BabyBoom vidím jako bonus, který plnění úkolu jen zjednoduší. Takže dnes od 14:00 zaklekneme do bloků a vyrazíme plnit tento úkol a od 18:00 se jde šlechtit. K výhrám jen tolik - jalovec skalní mám, takže budu mít dva, ale pro někoho je to skvělý bonus. Ostatní výhry odpovídají složitosti úkolu a nezarmoutí a mnohé potěší.
    Takže přeji všem mnoho zdaru při sběru větviček a šlechtění zvířátek. :D:D
     
    Naposledy upraveno: 8/3/16
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Chci se zeptat,jak BB zjednoduší plnění úkolů , nějak mně to není jasné?:music:
    Na akci jsem řádně připraven![​IMG]:)
     
  12. anvan

    anvan Dozorce fóra

    kaolín
    na plnění úkolů to vliv nemá (což samozřejmě víš), ale nevyplácáš to superko tak zbůhdarma...aspoň se ti vrátí o jednoho šlechtěnce víc. V mém případě je to naprosto fuk, páč já dostávám jen jednoho geneticky výš a nějaký základ zpět. Takže nepřijdu o ta základní zvířata...Spíš to bude mít efekt takový, že si tu plno lidiček nebude stěžovat, že musí šlechtit a není BB...;)
     
  13. kyblik1958

    kyblik1958 Perspektivní autor

    jinak akce dobrá další snad klidná akcička i když tam jsou zase vypadávátka a s těmi nějak moc nekamarádím xD tak fajn pohodovku všem co jdou do akce
     
    Naposledy upraveno: 8/3/16
  14. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    kaolín11: BB to zjednoduší tak, že při klasické šlechtění získám 1 mládě a jednoho šlechtěnce vyššího řádu o jeden stupeň - přesně podle genetiky, ale u BB získám 1 mládě, šlechtěnce vyššího řádu o jeden stupeň a dalšího šlechtěnce vyššího řádu většího o více než jeden stupeň. I když už jsem tady viděl ledacos - mládě, šlechtěnce, 4 vrácené jedince původního řádu. V tomto vidím význam - za stejné množství SK získám více muziky - tedy v tomto případě více a možná lepších šlechtěnců.
     
  15. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Druid.Panoramix nechci ti brát iluze, ale BB neznamená, že zaručeně získáš dva šlechtěnce, a už vůbec ne takové, jak píšeš. Pro BB platí toto: "Dnes se budou rodit na loukách samá dvojčata - ne však jednovaječná. Jedno z mláďat se narodí podle farmářské nauky o dědičnosti, druhé zcela podle náhody." ... nic víc
     
  16. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    čarodějka007 - souhlasím s Tebou, genetika je věda tajemná a záhadná a trošku potměšilá, to mnozí vidí na svých potomcích. ;);) A tady na Farmě je to hodně zvláštní - já iluze nemám, už jsem si zvykl a při BB vidím roztodivné kombinace všeho možného - Mendel by se hodně divil, co všechno je možné. Zpravidla mívám štěstí na variantu - jeden šlechtěnec a 4 původní zvířátka zpět, ale neklesám na mysli... použiji je na další kolo šlechtění. :music::music:
     
  17. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Druid.Panoramix je ovšem potřeba rozlišovat dva různé efekty.
    Akce BB garantuje pouze jednoho šlechtěnce a návrat jednoho kusu dobytka (nějakého).
    Runa ve stromě moudrosti, ne úplně šťastně nazvaná také BabyBoom, vrací s 20% pravděpodobností 4 zvířata a může se objevit i další šlechtěnec. Vliv runy funguje, i když šlechtíš mimo akci BB.
    Pokud se oba efekty spojí, může se objevit leccos - tedy u někoho...
     
  18. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    čarodějka007 - přesně tak, jak píšeš. Pokud se oba efekty spojí..... a proto nebudu nic předjímat a nechám se překvapit, co tato akcička s krátkodobým BB přinese, ale už teď vím jedno - v žádném případě nebudu zklamán. Hraji si a tedy nezlobím. :(:(
    Možná by stálo za zveřejnění nejzajímavějších šlechtitelských pokusů dnešního dne, aby bylo vidět co všechno se může stát......
     
  19. kyblik1958

    kyblik1958 Perspektivní autor

    tak jsem to zblbla :music:je to tak jak píše čarodějka 007 že je vždy jedno mládě a k tomu buď šlechtěnec a jedno původní zvíře a nebo jich může být více původních zvířat je to dost o štěstí a o aktivaci na stromu moudrosti ;)
     
    evainfo, tomokoco a STYBI tohle ocenili.
  20. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    funguje JC i na stromy ??
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.