Speciální donáška (8.3. - 14.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Nahoře někdo psal, že utratil půl mega za plodiny, tak já půl mega utratila za stromy. Hlavně na Baha jsem musela přikoupit, protože po aktivaci v chrámu rovnou nakoupím na trhu a šup s tím do družstva. Od každého nového vždy vezmu jen jeden kus. Tak jsem zvědavá, jak z 350 na Baha a ze 400 na farmě to bude padat. Dala jsem vše, co jsem měla i jabloně, hrušně, banány - no děj se vůle náhodného čísla :) Sklizeň jen jednou denně, tak když pokaždé padne aspoň 37 kousků, tak to bude v pohodě.
     
    Naposledy upraveno: 7/3/16
  2. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    Akce je podle mě na krátkou dobu a není ani moc těžká, jdu si pro Sk ale hlavně i pro Jalovec! :D
     
  3. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkný večer.
    Z této akce mám radost z jednoho důvodu. Sklidila jsem všechna políčka a mám většinou všude stromy, parádně se provětrala lišta. :p. Zítra bych mohla slupnout ananasové pečivo, ať z toho něco mám. Ona mi zrovna dochází MJS. Nechala jsem některé stáje (jezevec, vydru, labutě). Jinak stromy a stromy. Dala jsem převážně obyčejné, ale tu a tam se xxl vyskytne, ale to neřeším. Myslím, že akce je splnitelná, alespoň se o to pokusím. A jestli jí udělám celou, uvidíme. Zítra si dám rychlový BB a bude to.
    Takže stromům zdar a miminům zvlášť.

    Pěkný večer.
    Madulka_cz
     
  4. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Zdar vespolek!
    Nejdřív jsem si myslel, že akce vyšumí mimo mě - jalovec mám a nic dalšího mě neláká. Ale pak jsem podlehl veřejnému mínění, že to vlastně bude zívačka 8). Takže tulidomek už je těhotný zvířenou, díky mikroBB už se tam šmajchlují i ihaháci do úkolu ve družstvu, plochy praskají ve švech stromy a já si brousím zuby, pardon klávesy, na sklizeň větviček:music:.
    Tak ať nám to listí padá...;)
     
  5. Gábi85

    Gábi85 Pisálek fóra

    Akce vypadá skvěle, bude to pohoda. Konečně po delší době vytáhnu všechny stromy. Snad mi na ně budou stačit ty tři plochy. Na baha to bude v pohodě, tam se vejdou všechny. Alespoň tak doplním ztenčující se zásoby plodů.
     
  6. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    carodejka007: tak to naprosto chapu, ze pro zacatecniky to bude akce tezka, jenze porad se mi to zda lepsi, nez kdyby museli splasit 900 vypadavatek ze vseho. Pokud to neni uplne zacatecnik, jako ze hraje tyden, dva... tak by to mel zvladnout kazdy... stejne jako akci minulou. Me takove oddechovky v nejmensim nevadi a ti, co nehraji dlouho, pripadne sem nemuzou lezt 5x denne, maji podle me sanci o dost vetsi na kompletni splneni (resp. se daji nektere nezajimave ukoly preskocit, coz u kazde akce nejde...) Ale o to az tak neslo, Tobe se snad zda oznaceni akce "stredni" na vsechny akce co jsou, kompetentni? ja mezi nimi vidim propastny rozdil a to ted neposuzuji akci z pohledu zacatecnika, to by se narocnost akci posunula na "tezka" a "nesplnitelna" :) Troufam si rict, ze by tuhle akci zvladla i dcerka, v pripade, ze by obnovila zajem o farmu :) byt ma konto na par tisicovkach, stromu se ji za mesic farmareni nasbiralo na plochu a pul a byt nema splnene pohary ani z casti, troufam si rict, ze by tech par vypadavatek potrebnych na den vypadnout mohlo? A vubec, dcerka je ted nemocna, zkusim ji namotivovat, at akci aspon zkusi a pak dam vedet, jak ji to lita, ikdyz je pravda, ze padatka ji padaly vzdycky mizerne, tak dam pak vedet, samotnou me to zacalo zajimat :)
     
  7. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Lenca_85 já vnímám označení obtížnosti akce střední tak, že je v ní vždycky alespoň jeden kritický parametr - v tomto případě jsou to vypadávátka ze stromů - všimni si, že v akčním košíku není ani jedna větvička ... takže dokud zítra nezjistíme, jak moc budou stromy pouštět větvičky, těžko hodnotit. Ono jsou i služebně starší farmy, které stromy prostě moc nevedou...;)

    Až se tu objeví akce v kategorii obtížná, kde budou dva nebo tři kritické parametry, pak se ukáže...ono je to relativní. A v poslední době je tu jakákoliv akce obtížná na pochopení pro určitou skupinu hráčů, bez ohledu na level a vybavení farmy :p
     
  8. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Dala jsem 50 stromů na farmu, 30 na BAHA a rozhodla jsem většinou 1+1/2 hlasu, že to stačí-1/2 hlasu má kocour-:p;)
    Nadávat začnu až zítra/že to málo padá a větvičky nestihnu/
     
  9. doben

    doben Ikona fóra

    Já mám momentálně kromě 24 výběhů na plochách jen stromy, takže vypadávátka by u mě nemusela dělat problémy. Jestli koupím SK se rozhodnu až zítra podle toho, jestli stihnu BB, protože víkendové jsou u mě propadák.
     
  10. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    carodejka007: v tom mas naprostou pravdu, to uznavam.

    mimochodem, je jaro... kdyz nebudou padat vetve ze stromu, doporucuju provest orez rucne, stejne je to na jare potreba :p my stromy orezali minuly vikend, kdybych to byla tusila, jeste bych tyden pockala :p
     
  11. cassandravega

    cassandravega Perspektivní autor

    Tak přemýšlím nad "plenkovým dortem".... o_O asi to není něco, co bych si dala, určitě hrozí, že plenkový dort bude mít stejnou "náplň" jako mívají plenky... ;) :D
     
  12. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    cassandravega, plenkový dort je luxusní výrobek, vhodný jako dárek pro nastávající matky - za nás tyto vymoženosti nebyly ale jako babička-čekatelka na to brzy přijdeš, neboj :D.
    Ovšem tady to dovedli do extrému...plínky pro dobytek rovnou z hedvábí, to snad nemá ani plantážník xDxD
     
  13. cassandravega

    cassandravega Perspektivní autor

    čarodějko007 - plantážník? Že by na tom byl tak zle ? :D Ale ať si mají zvířecí mrňata klidně plenky i z hedvábí, já mám spíše obavy, aby se ty nitě nenamotaly ve mlýně na nějakou součástku a celé se to netoooo. do plínek :D
     
  14. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    cassandravega ale no tak xD....plínky pro dobytek, ne pro plantážníka :D, tady je stále veliký rozdíl :D.
    A jestli mi nitě pokazí mlýn, pošlu RT reklamaci...praxi už mám :music:
     
  15. Jemima62

    Jemima62 Rádoby autor

    Celou farmu včetně Baha jsem narvala stromkama ---- prostě všude, vidím, jak se mi nyní při této akci hodí plné lišty stromků - PARÁDA. No a se šlechtěním počkám na BB, voňavek mám habakuk. Tak a nyní jen čekat ze kterých stromků bude padat nejvíce.
    Krásné šlechtění všem přeji.
     
  16. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak teď už jen vyčkat, jak bude nastavena pravděpodobnost vypadávání. Pokud klasicky, tak po dvou otočkách není co řešit. Pokud bude přiškrceno, tak se můžeme ještě řádně orosit :oops: Zvířátka jsou již v očekávání, snad vydrží do začátku BB a nepuknou dřív xD
    Plenkový dort - to musel mít tvůrce hodně těžkou noc :eek:
     
    Naposledy upraveno: 8/3/16
  17. lboza

    lboza Pisálek fóra

    tak já vsadil na xxl - vím,že to z nich padá méně,ale zase se sklízí 2x denně tak to snad doženou
     
  18. vbaburek

    vbaburek Perspektivní autor

    Tak jsem si právě sklidila celé pole xxl stromů :-D
     
  19. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, hlavně sem vám chtěla doporučit, aby si ti, kdo mají automatickou sklizeň stromů vyply tuto volbu, bylo by to smutné překvápko, že se vám vše sklidilo před akcí :)

    danda
     
  20. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím všechny, chtěla bych vás tady v diskuzích všechny požádat, abyste především do diskuzí necpali obrázky, které s akcí vůbec nesouvisí a ostatním hráčům jsou nepříjemné (viz. komentované plakáty u jiných akcí v podpisech a v příspěvcích). Akce ještě nezačala a spousta hráčů pak bude hledat pro ně důležité informace a právě tyto obrázky, které s akcí nesouvisí, ji jenom znepřehledňují.
    Reaguji tak i na spoustu stížností, které poslední dobou dorazily na herní podporu. Myslím, že máte zde na fóru spousta prostoru v debatních tématech, která jste si založili.
    Všem díky za pochopení
    danda
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.