Speciální donáška (8.3. - 14.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Elenka_farmářka

    Elenka_farmářka Zelenáč fóra

    Děkuji všem za poslání dárků, poslední potřebná větvička dorazila! Tak mně už neposílejte. Díky vám je mise splněna ;)
     
  2. kimikimia

    kimikimia Perspektivní autor

    kimikimia čte bláboly i bábovičky jen když se jí chce...

    koukám, že matlafous, vzhledem k informovanosti, krom těch virtuálních plen a těch reálných, ještě stíhá třetí seminární práci na téma, kde lítá kimikimia...upřímnou soustrast... :)
     
  3. -Bekynka-

    -Bekynka- Zelenáč fóra

    Tak jsem si myslela, že ještě dopeču nějaký dortík. Tři dny se trpělivě peru s farmou, která se seká a seká, ač můj syn, který se v tom opravdu vyzná, zkoušel možné i nemožné. Je to ale horší a horší, teď už farma nereaguje skoro vůbec, sklizeň s kombajnem trvala 25 minut a mlýn se nehne vůbec. Tak čekám, až slavná akce skončí, zda se něco zlepší.Podle mne je něco špatně s přenosem dat od serveru a příslušným operátorům je to jedno.:wuerg::cry:
     
    jankami tohle ocenil(a).
  4. Mikešovo

    Mikešovo Zelenáč fóra

    Děkuji všem, co mi pomohli. :)
     
  5. žužuméda

    žužuméda Zelenáč fóra

    Tak jsem docela naštvaná. Dceři k výrobě dortu a tudíž ke splnění posledního úkolu chyběly 1 plínové gatě, poslala jsem jí tedy za Floreny 2 větvičky ale jí nic nedorazilo. Zopakovala jsem akci a poslala opět za floreny další dvě větvičky. V obou případech se mi Floreny z účtu odečetly ale dcera nedostala větev ani jednu !!!?
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To se mi nějak nezdá.Většinou dárky dorazí ihned po odeslání.Při OaD jsem tomu pomáhal zmáčknutím F5 !
     
  7. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    žužuméda: musíš jí odhlásit a zase přihlásit
     
  8. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Akce dávno hotová a s tou MJS, když už se tu někdo zmiňoval že třeba zvyšovat obtížnost level od levlu tak mě napadlo toto. Já bych to nedala, nemám recept na MJS, no tak dobře tak 50ks ale ani tak bych to nedala i když cukr na ní mám, ani nepamatuju kdy se marmeládovalo. Pekl se jen lívanec a to jen z polotovaru. Na ploše mám stromky, chlívků málo a větví padalo dost, 798 ks ve stodole, ze dvou a půl ploch většinou sklizeň 1x denně. Co my víme, když už se jedou akce dodej šlechtěnce a pak si vyčistím stodolu, proč by je nenapadlo tohle, řemeslnické přísady jsme koupili snad 2x a od té doby už jen leze všechno možné a nemožné z farmářské půdy. ;). Stačí utáhnout kohouty a ze středně obtížné bude drámo pro polovinu farmářů i kvůli SH.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    fugger64 Okolo jdouci by radost nemeli, pac cizi pesaci v min. poctu po ceste pod rybnikem jdouc ani nevi, ze tam nejaky je a po hrazi se couraji jen mistni neesteti! A kdo by z lekninu fakt nemel radost bych byla ja, pac se jich uz 2 roky zbavujeme a porad tam jeste neco nad hladinou trci tzn. dekuji za nabidku, nicmene lekniny prijimam o Velikonocich pouze v misce s vodou coby dekoraci na stul ;)
    Za vetvicky pro Elenku posilam ohromene diky a smekam - jsi frajer!

    Elenka_farmářka Gratulace! ;)

    kimikimia Uz me zacinas nudit tzn. sup na ignorlist. Pekny den preju!
     
  10. Robinela1

    Robinela1 Obyvatel fóra

    matlafous123 přesně tak, nekrm trola, o nic jiného v případě kimikimia ani nejde ;) a děkuji za Elenku, toť mé dítě nadšené, že díky vaší pomoci (ano, uznávám, že přípravu jsem nezvládla správně okoučovat) akci dokončila. Obzvláště děkujeme fugger64, vůbec by mě nenapadlo po nikom chtít, aby posílal za reál a fakt si toho ceníme a pokud se mohu nějak revanšovat (třeba řemeslnným produktem?), ráda to udělám.
     
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Robinela1 Hehe, dobry... to uz je nekolikere znameho farmare ditko, na ktere jsem omylem v zadostech narazila :D Sikula, priste to dotahnete k dokonalosti ;)
     
    *dareba1, Robinela1 a tomokoco tohle ocenili.
  12. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Robinela1: rádo se stalo a nech to být. ;). Já teď nějak všechno mám, udělal jsem to rád:)
     
  13. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    super akce
     
    *dareba1 a tomokoco tohle ocenili.
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Poledne, uz tu vsichni netrpelive cumakujeme v rade a porad ani carka k zitrejsi akci? o_O
     
  15. žužuméda

    žužuméda Zelenáč fóra

    Ale to jsem udělala několikrát a nic. V přijatých dárkách (pravá lišta) to neměla a nemá. U mě floreny v háji a odeslané dárky už nejde zkontrolovat, protože spodní lišta se při odhlášení anuluje a nevím, kde jinde odeslané dárky zjistit.
     
    Naposledy upraveno: 15/3/16
  16. ANRYfox

    ANRYfox Rádoby autor

    • Zahlcování fóra, zbytečné příspěvky (Spam)
    sd
     
  17. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    matlafous123: já čumákuju od rána o_Oa stále nic:Dasi zaspali;)
     
    Naposledy upraveno: 15/3/16
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    hubabuba1968 Mi povidej xD Puvodne jsem to chtela hodit na Pajdu, ze nas dneska natahuje, jak Staflik Spagetku, ale mrkla jsem na überforum a tam taky ani n s hackem :music:
     
  19. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Tak tuhletu speciální akci jsem nakonec dokončila včas a s předstihem a pak mohla pěstovat něco na doplnění ztenšenýh zásob.. a taky jednou sklízela plevel, takže jsem minipole zabalila a místo nich dala poho, která vydrží dýl... Poslední den ráno jsem aktivla stříbrný a zlatý pomocníky z 1. úkolu a včera už došli.. Takže na novou akci už nebudou.. Hm, ještě pár kuponů mám, tak uvidím.. Moc už jich není..

    Co se týče BB, tak jsem využila jen ten první a získala všechna potřebná mláďata a druhý BB už jsem nechala být, protože potřebuju nastřádat superko na další šlechtění, když je dávají tak často a potřebujeme ty šlechtěnce do akce...

    Teprve asi včera jsem zjistila, že ta akce Obydlí pro zvířata - výhodná koupě nebylo jenom kupování TCH za floreny, jak jsem myslela, když to na mě vykuklo po přihlášení na farmu (takže jsem to jen odklikla křížkem, abych měla pokoj), ale dobrá akce z minula, která se tenkrát jmenovala úplně jinak. Ale kvůli tomu novému názvu ukazujícímu na další tahání reálných peněz jsem to ignorovala a nevyužila..

    Takže - Milé RT, bylo by lépe ponechat akcím staré názvy, aby to pamětníci mohli poznat a využít.. Kdyby tam byl býval starý název, tak bych jistě místo polí dala na plochy zvířata a mohla jsem aspoň získat trochu víc BZ a BBZ a zároveň mladé...
    Takto jsem aspoň trochu napěstovala na krmivo pro ně.
    Tak uvidím, jak bude příště..

    Ta nová akce se mi jeví opět těžko splnitelná.. tak uvidím, jak to bude padat...
    Děkuji moc všem, co mi posílali padátka a budu prosit opět...
    A za akci a odměny taky děkuji :)
     
    iDavis tohle ocenil(a).
  20. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, akce již skončila, poslední předměty z akce budou ještě přepočteny zítra a tímto diskuzi již uzavírám, taky proto, že už jsou někteří offtopic.
    Vaše zpětná vazba byla odeslána RT (týkající se samozřejmě pouze této akce, nikoliv akcí, které s touto nesouvisí)
    Děkujeme za vaše názory
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.