Speciální donáška (8.3. - 14.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Matlafous123:xDxDxDxDxDxDxDxD (to je komentář v poslednímu řádku Tvého posledního příspěvku)
    no fakt je, že jsi na tom byla možná o trošku lépe, protože jsi byla v lese, byť jsi dřela.... To já stál včera i dnes pár hodin v zapáchajícím bahně a ještě se v nek musel hrabat.... Mimochodem - máš na zahradě jezírko?
    Tím bahnem mimochodem smrdím ještě teď:(
    Čarodějka007: ale no ták....časovka - to dáš!!! pošlu Ti nějaké vyskakovátko!!!;). Udělám ještě jeden dort a budu rád, že jsem rád. Tři stačí. Ledaže bys pořádala večírek pro miminko. Aby Ti bylo co poslat, pokud bys ovšem neměla seznam dárků u Tiffanyho, nebo Cartiera...:eek:
     
    Trepifajksl, myš59 a aljanu tohle ocenili.
  2. aljanu

    aljanu Aktivní autor

    Ještě jsem namlela 6 dortíků.Doufám že to bude RT stačit :D
     
    Trepifajksl, evainfo a myš59 tohle ocenili.
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    fugger64 Na zahrade jezirko? Jeste to tak! :wuerg: Ale vis, jak to je... kdyz sousedi jezirko, tak my rybnik, takze podrobnosti o tom, jak smrdis mi do detailu licit nemusis xD
    Hlasim, ze jsem uspesne dokoncila akci a kombajn a SH nezapomela (dorty pro RT tez nachystany) :D Jako vzdy velky dik sousedum (ty mam milionove) za vetvicky a pokud se nebudou zlobit, necham dnesnich 7 darku pro finisujici, kterym by pripadne par kousku k dokonceni pomohlo. Akce fajn, sice zadny adrenalin, ale i tak palec nahoru! ;)
     
    burds a myš59 tohle ocenili.
  4. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    abych nezapoměla,tak jsem radši hned ráno dala poslední plenu a za chvilku domelu poslední šestý dort pro RT snad nebudou z tilika dortů poka..ní radostíxDxD a já nedostanu ban ;) Ještě po obědě poslední antibiotika ale jak tak doukám ,asi moc nezabraly :(
     
    Katule008, evainfo a burds tohle ocenili.
  5. ekanagi

    ekanagi Aktivní autor

    Ahojky,tak mám 898 větviček navíc :)))) Jestli to není tím že mám na každé ploše 6 Johnů Citronů;)
     
    evainfo a tomokoco tohle ocenili.
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Možná padne i tisícovka!:) Asi nejlehčí akce za posledních několik let!Při dostatečném levelu se to dalo splnit i s nulovým stavem SK.Stačilo dát namlít 6 kousků před akcí a pak vybrat zbytek z úkolů!:)
     
    matlafous123, Trepifajksl a tomokoco tohle ocenili.
  7. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    kaolin11: co s tím budeš dělat? otevíráš papírnu? (soudím, že ty plínky se dělají v papírnách, i když tady na farmě by to bylo možné asi vyrábět i v továrně na autaxDxDxDxD)
    čarodějka007: dodělal jsem 4. dort a končím.... už ani nemám z čeho vyrábět a ani nechci... Nechají se Ti nějak zaslat? Dělal jsem je kvůli Tobě!
    matlafous9876543210:
    tak rybník... no dobrá..... tedy si rozvaž, jestli nechceš HROMADU sazenic leknínů.... červené, žluté, bílé, růžové... zatím leží u kompostu.... O velikonocích mohou být Tvoje.....jistě by se na kraji velkého rybníka vyjímaly a okolo jdoucí by měli radost8)
    kompost.... KOMPOST!!! LIDI MI NEMÁME NA FARMÁCH KOMPOST, JEN HNŮJ!!!
    pro RT: v rámci inovací by třeba šlo vyrábět kompost.. Jako třeba přebytky/odpadky ze mlýna a pak by se nechal používat jako hnůj a nechalo by se s ním obchodovat a tak:). Danda-Vnovis nebo Pajda to jistě rádi dají jako nápad do svých raportů...
    nikde jsem nenašel, jak mám poslat chudákovi hullk1 ty větve.... Jde to, když není můj soused? Poradí mi někdo?
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  8. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    fugger64 díky, kakacích dortů mám 13....
    a když chceš poslat někomu dárek, postupuj takto:
    1) napiš dotyčnému zprávu na farmu
    2) pak ulož nick do přátel - tlačítkem v poště poté, co zprávu označíš
    3) pak pošleš dárek příteli - taky přes poštu: přátelé - darovat

    ...jinak postup i s obrázkovým návodem je v FAQ
     
    matlafous123 a tomokoco tohle ocenili.
  9. qwegxn

    qwegxn Pisálek fóra

    fugger64 jde poslat dárek i těm co nemáš jako sousedy,pošli mu zprávu a přidej si ho do přátel,pak mu můžeš větvičku poslat .
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  10. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    čarodějka007: nooo.... já myslel, kdybys jich potřebovala více, až bude časovka ze stájema;)
    a díky moc za návod... Poslal jsem mu tři, přece jen čas pokročil, aby to stihnul... :)
    ve FAQ jsem hledel včera, když jich potřeboval 30, ale nenašel... na tohle jsem trochu lempl... jako na hledání ve FAQxD
    qwegxn: díky díky...již jsem učinil:)...hned jak mi to napsala čarodějka:)
     
    matlafous123 a evainfo tohle ocenili.
  11. čokýna68

    čokýna68 Pisálek fóra

    Tak jsem hullk1 poslala 7 větviček, tak snad to pomůže ke splnění. ;)
     
    matlafous123, evainfo a fugger64 tohle ocenili.
  12. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    fugger64 já žádnou časovku s dobytkem dělat nebudu....v družstvu mám stále Noemovku a komplet netknuté Flotto :D, takže mi plínek netřeba :D
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  13. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :p oněch speciálních dortů mám 8, snad to pro RT bude stačit ...
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  14. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    čarodějka007: tomu nemohu uvěřit...to byly jedny z prvních úkolů, co jsem dělal... jsou přece jednoduché.... kdybych mohl, střihl bych je za Tebe:)
    hullk1: už to máš všechno?
     
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    fugger64 Chvatam, chvatam, nemam chvili cas (projektuju novou kuchyn v praci), tak se ani nerozepisu, ale kdyby ti zbyly darky, tak Elenka_farmářka (je v zadostech a stoji kousicek pred cilovou carou). Ani ten kombajn si nestiham uzit :sleepy:
     
  16. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    fugger64 jak říkám, nesnáším časovky na dobytek , nejde o obtížnost, ale o nechuť [​IMG]
     
  17. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    čarodějka007 Jsem level 97 a taky mám v družstvu téměř netknutou Noemovku a Katalog floto........ale zase v rámci nechodící nohy jsem dokončila Dětskou zoo. Jsem dobrá a jsem ráda, že nejsem sama!
    Před chvílí jsem domlela 4.dort a zároveň odstranila přebytečné stromy. A budu pěstovat do zásob a těšit se na další akci.
    V Praze na Jižním Městě svítí sluníčko.
     
    evainfo, Trepifajksl a čarodějka007 tohle ocenili.
  18. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    matlafous958nebo kolik:): volné už nemám, ale akce končí, tak že jsi to ty, poslal jsem jí taky tři za tvrdou měnu8)
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  19. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    větvička také odeslána - mám jen jednu farmu, tak jen jedna - snad to Elence_farmářce pomůže
     
    matlafous123 a fugger64 tohle ocenili.
  20. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Škoda, že nejdou akce posílat sousedům k dokončení za nějaký úplatek, nebo barterovou dohodu.
    Jak já bych byla ráda, kdyby mi někdo pomohl s výstavní zahradou a a farmou, co nikdy nespí. Klidně bych ty zvířecí a produktové časovky sjela ještě jednou, či dvakrát.
    Ale na ty kvanta rostlin nemám trpělivost, ani krejcary je nakoupit na trhu.
    Každý to vede holt jinak.

    Teď se rozmýšlím, jestli stromy zbourám, nebo ne, jako přípravu na další akci, no uvidíme zítra, až vyjde popis. Mívám jako přípravu chlívky a pohopole s dlouhodobkama, zkusila bych, co udělají chlívky se stromkama.
    Teda pokud mi RT nepřekazí plány a nebudou vyvpadávátka z polí...
    Snad je potěší 6 plenkových dortů navíc a budou milosrdní.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.