Speciální donáška (8.3. - 14.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Čarodějko: To máš pravdu, ale plody by zároveň nesplnil akci.
     
    ju.no a petaM2001 tohle ocenili.
  2. ju.no

    ju.no Aktivní autor

    Čarodějko, právě že kdoule v takovém množství pěstoval, protože na nic jiného mu nestačil level. Neprodával je, protože se to nevyplatí. A sypal je do poháru. A dokupoval ty levnější plody, jako třeba v tu chvíli broskve, jeřabiny jsou na jeho trhu dost drahé, a bezinky vzhledem k protihodnotě taky.
    A reagovala jsem hlavně na robinelu, když psala, že stromy by se zbytečně válely v liště. Naopak, pěstování kdoulí bylo velice výhodné pro zisk větviček a zároveň i pro plnění poháru.
     
  3. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    ju.no je mi to jasné, důležitá je splněná akce....což je v tak nízkém levelu opravdu výkon. Moje poznámka byla míněna výhledově - dobře víš, jak ty vyšší stupně poháru "žerou" obrovské množství čehokoliv...
     
    myš59, fugger64 a matlafous123 tohle ocenili.
  4. ju.no

    ju.no Aktivní autor

    Vím, já si pro tyto účely vytvořila tabulku protihodnot, kdy se vyplatí nakupovat a kdy už ne, abych na trhu netápala. A on má svoji hlavu a nechá si trochu poradit v tom, jak postupovat v plnění akce, ale už ne v tom, jak nakupovat :-D Do peněz mu kecat nemůžu... a ani nechci. A sama jsem byla překvapená, jak moc se liší můj a jeho trh.
     
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Medvanek mozna vi ktera akce je nam uzpusobena, ja nad tim marne premyslim - muzes mi to prozradit? A coze je pro tebe to podstatne, co bys tu chtel/a cist?

    EDIT: Medvánek No, ja si to teda myslela, ze vis stejny houby, ale co kdyby se ti nahodou zatemnilo? xD
     
    Naposledy upraveno: 13/3/16
  6. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    Medvánek neví, která akce byla uzpůsobena tak, aby vyhovovala, Medvánek to považuje za za blábol a nehodlá se tím dále zabývat ;)
     
  7. kimikimia

    kimikimia Perspektivní autor

    • Prosím nevkladaj viac príspevkov pod seba.Keď chceš niečo dopísať alebo zmeniť,použi u svojho príspevku voľbu upraviť,ďakujem
    Medvánek by se neměl zabývati, co nebylo na něj a radši by měl číst...

    A já neprozradím...třeba někoho přemýšlení na chvíli umlčí...

    Taky by sis mohl/a zopakovat pravopis...alespoň shodu podmětu s přísudkem ;)


    Ježiš, tady je to taky samý pisálek... :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/3/16
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    kimikimia Nejspis tebe za to, ze porusujes pravidla? ;)
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, tak to mi nedělejte, nevím do kterého vlákna jsem omylem strčil hlavu a zamotal jsem se tady jako do hedvábí ,-)
    Nevím, která bije. Melu, meleš, mele a výsledek nikde ,-) však dostaneme brzy vodní sprchu a bude o čem psát.
     
  10. kimikimia

    kimikimia Perspektivní autor

    matlafous zkusit se má vše ne?

    Kolik by jich muselo být, aby to něco znamenalo?
     
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    kimikimia Zkusit se ma vse, jsi rikal/a, tak zkousej a poznas! :p
    Akorat mi rekni: ktery z tech tvych dnesnich prispevku ze je podstatny a ktery babovicka? xD
     
  12. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    tak.... jak mi čarodějka007 nařídila, vyrobil jsem pro RT už dva plínkové dorty, protože lze předpokládat, že je RT bude potřebovat----
    já si osobně myslím, že je budeme potřebovat myxDxDxD Ještě cvičně vyrobím jeden, protože ty větve padají pořád... Třeba nám Rt nadělí konečně časovou akci s chlívky, z čehož já budu mít radost a čarodějka mě uřkne, jak slíbila, ale pak třeba ty dorty bude potřebovat ona (nebo ten obsah);)
    Matlafous9876543210: jak jsem četl, ale nereagoval, tak jsi to s plánováním prací na weekend také přehnala.... Nereagoval jsem na Tvojí hlášku včera proto, že jsem se od čištění jezírka vrátil do domu po šesté hodině úplně zničený, takže jsem sotva sklidil, ale viděl jsem, že dnes razíš opět do lesa...sázet....já jsem taky razil...kydat bahno, ořezávat kořeny leknínů a pak konečně napustit... A to jsem to nedělal sám, byli jsme tři.... Dneska jsem zničený méně než včera....
    Kikimia: chceš poslat větvičku na výrobu hedvábí, potažmo plínky, potažmo dortu???xD
    ju.no: fakt jste dobrý.... super strategie, klobouk dolů8)
     
    Naposledy upraveno: 13/3/16
  13. doben

    doben Ikona fóra

    Tak já nejspíš končím se 100% dokončeno akcí 106 plínkami navíc. :D
     
  14. kotule

    kotule Pilný autor

    Akci jsem dokončila, nějaké větvičky taky zbyly, tak jsem je ještě pomlela. Jsem na tom podobně jako Katule008 od 25.2. nemůžu chodit. Mám zlomenou pravou nohu, čekají mě ještě tak cca 3 měsíce doma. Je to děs. Vše, kdo ještě finišují hodně štěstí a hezky zbytek neděle :)
     
    myš59 a tomokoco tohle ocenili.
  15. Robinela1

    Robinela1 Obyvatel fóra

    ju.no také jsem byla překvapená jak moc se liší jednotlivé trhy. Zatím platí, že to, kde mohu prodávat přebytky a dcerce chybí je na mém trhu za hubičku a u ní za horentní sumy :D
    Jinak s akcí jsem to pochopila, určitě to bylo ekonomičtější pořídit si hafo kdoulí, já se jen občas nedokážu "hecnout" a vzhledem k tomu, že mému píděti je 6, o strategii zatím moc nemluvíme. Jsem ráda, že vcelku pobírá, že nemůže vše namlít do krmiva, protože by pak nebylo co zasít :) Ale samozřejmě, že dekorky z akcí strašně nutně potřebuje :D a tak plníme a plníme, co se dá, ale nedřem to až na krev, to je fakt.

    Co se kimikimia týká, tak já osobně přestávám krmit trola :p
     
  16. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    fugger64 makej, já mám těch kakacích dortů pro RT už 12...
    a pokud bude časovka na dobytek, napřed tě uřknu a pak se na akci vybodnu, to by tam muselo být v odměnách něco hooodně zajímavého :D
     
    aljanu a tomokoco tohle ocenili.
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    fugger64 Klobouk dolu! Ryby nakrmeny? Ja dojela vcera domu, zhltla knedlo vepro zelo (muz dela nejlepsi na svete, takze jsem ho dneska i posnidala) a bylo po mne, ani jsem nesklidila. Rano v 6 to bylo z postele, ke kafi a kompu spis plizenim plazenim vpred, ale souhlas, ted uz je lip :) Zitra si praci uziju v teple, s kombajnem, co mi jeste visi v prvnim ukolu a nohama na stole ;)
    Kikiamina ma evidentne periodu, te posli spis neco na umleti Always 8)
     
  18. patuska307

    patuska307 Pisálek fóra

    ako vám padajú vetvy, mne skoro vôbec, od obeda ani jedna :-(
     
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    patuska307 A sklizela jsi od obeda stromy?

    EDIT: Ano, vetvicky padaji vyhradne ze stromu.

    Toz... doslechtila jsem Sheilu, za 7 min. sklidim a jdu norovat. Vsem sovam preju dobrou noc!
     
  20. patuska307

    patuska307 Pisálek fóra

    nie, padá len pri stromoch?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.