Speciální donáška (8.3. - 14.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    ju.no: jo to je super....:music:GRATULUJU!!!!!!!:):):)
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  2. *CZ*

    *CZ* Pisálek fóra

    No to ano, jen jsi asi nepochopil jak jsem to myslel... plenky...plenkovej dort ... plenkovej dort + hnojivo /obvyklá náplň a účel výrobku/ , to jest hovn.....a td. Jestli stále nechápeš tak si to zkus vyrobit. ... Bleeee
     
    evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Koukam, ze jsem o nic neprisla, kdyz tu pouze *CZ* tu vede monolog o .....
    ju.no Slusny vykon, mladeti posilam palec nahoru! :)

    fugger64 Mas hotovo? Ja se vcera sotva vyskrabala do Patrola a pres noc me nekdo jeste dorazil aneb tahle jarni rozcvicka byla trochu nad predpokladane sily (holt jsem po zime zdechlina nemozna), takze dneska nastupuju druhou smenu (buky a oprava oplocenky).
     
    Tom_Cooper a ju.no tohle ocenili.
  4. Plosko

    Plosko Zelenáč fóra

    Tak dnešní ranní sklizeň - 0 větviček...a na dvou farmách... Asi nějaká chyba, ne?
     
  5. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj Plosko, záleží na tom, čo si mal na plochách. Vetvičky padajú len pri zbere stromov.
    Peknú hru prajem

    Edit: nie je zač:), držím pršteky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/3/16
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  6. Plosko

    Plosko Zelenáč fóra

    • Prosím necituj príspevok pod ktorý píšeš.Stačí,keď dotyčného oslovíš jeho menom,ďakujem
    *odstránená zbytočná citácia*
    Ajta krajta :) Tak to mi uniklo... díky :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/3/16
    evainfo, skalara.v a petaM2001 tohle ocenili.
  7. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    sakra akce splněná a tady není co číst xD
     
    kometak96 a Trepifajksl tohle ocenili.
  8. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD asi tu na mne brzy zavolají Chocholouška, když jsem šla v pátek z práve, tak jsem na dotaz, co budeš dělat o víkendu, spontánně pronesla, že večer půjdu posbírat větvičky a namlet plínky ... ten výraz kolegyně byl všeříkající ... nicméně, stále sbírám větvičky a melu plínky, přece ty větvičky nenchám shnít i když akci mám už hotovou ...
     
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jejda, den pred koncem akce a nekteri stale jeste hledaji vetvicky kolem kytek a zviratek :)
    No melu vsechno taky, jen ale do plinek, ten dort bere vic a tak to staci, kazdy BZ se hodi...

    Vypadavat ma 37 vetvicek/den, v tuto chvili ma byt 182 ([6.ukol]+38 ) nebo chybet 40, mam 433 (chybi 0 ), mam 195% hotovo.
    Zatim uplynulo 81% casu, zbyva 26 hodin.
    A vetrnik musi udelat : 111 hedvabi, 36 plenek, 1 dort!
     
  10. kimikimia

    kimikimia Perspektivní autor

    Hele když si doděláte úžasně lehkou akci...tady si trochu zahoníte ego, zopáknete pravopis...pokecáte o dětičkách...to vás kromě sekání se hry, začala zlobit i soukromá korespondence...deníčky přestali fungovat?
     
    myš59 tohle ocenil(a).
  11. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    kimikimia - ty máš asi dneska špatný den, že? hra se mi neseká téměř nikdy, akci mám splněnou, čas taky mám, tak proč si nepopovídat? a pokud tě to irituje, tak to nečti ...
     
  12. kimikimia

    kimikimia Perspektivní autor

    medvánku: mám dobrý den...jinak by to bylo napsané úplně jinak. Iritace by nebyla s otazníkem. Otazník je vyjádření nepochopení nad rozpínavostí báboviček mimo pískoviště. Až bude jednou v daleké budoucnosti...rozděleno to podstatné od báboviček...tak jistě si jich ani nevšimnu. Ale tady očividně máte rádi takovýhle styl. Potom další nepochopení - proč když je tomu vašemu stylu uzpůsobena akce (předpokládám, že víš, která) si stěžujete, že je překombinovaná? A že tobě tak nepřišla? To původní taky nebylo na tebe...
     
    myš59 tohle ocenil(a).
  13. kamarad100

    kamarad100 Rádoby autor

    HOTOVOxD super akce------opravdu pohoda -------- teď jsem zvědavá na DEN VODY:p co se ukrývá od RC - ZDE snad to nebudou opět padátka nemám je ráda když jsou ve vysokém počtu a nemluvě o nekonečném pěstování akčních plodit tak hezký zbytek neděle všem i když venku je to BRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR jdu na hokej ;)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Tak to pořádně začlo padat, mám 3 dorty navíc, škoda, že nejdou nikomu poslat. Stromy stále na plochách, zruším je zítra těsně po konci akce, určitě ještě namelu nějaké plenky. Všem pěknou neděli a pokud musíte pracovat tak to moc nepřehánějte. I když radši bych šla zítra do práce než na rehabilitaci s nechodící nohou už od 8.1.uf,uf,uf.
     
  15. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Takže stručně bez báboviček: mám 106 umletých plínek navíc. A ještě melu. xD
     
  16. Robinela1

    Robinela1 Obyvatel fóra

    Taky by sis mohl/a zopakovat pravopis...alespoň shodu podmětu s přísudkem ;)

    A k akci - mám několik dortů navíc, mému mláděti naopak chybí. Narozdíl od ju.no jsme nepřešly k velkonákupu stromů. Vím, že lišta je nekonečná, ale tak nějak mi to přijde škoda, když se to tam pak válí jen tak bez užitku. Přikoupili jsme něco málo, ale obávám se, že množství jsem neodhadla....evidentně ještě neumím dostatečně kvalitně mentorovat :D
     
  17. ju.no

    ju.no Aktivní autor

    Velkonákup kdoulí byl jediná možnost, dnes se mu jich v liště válí 270. Ale díky plodům z nich posunul pohár na 11 %. Poháry poctivě přesunoval z plochy na plochu a bylo vidět, jak s každým procentem navíc přibývá vypadávátek. Ještě mu není 10 let, ale na trhu se pohybuje líp než já. Velmi rychle zjistil vztah mezi cenou a protihodnotou u plodů stromů a ty s nejnižší cenou dokupoval. A kdoule patří k nim. Pohár přibývá jedna radost.
     
  18. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    ju.no kdoule jsou zbytečně drahé, určitě má na trhu za výhodnější cenu jeřabiny, bezinky nebo korek ;)
     
    matlafous123 a petaM2001 tohle ocenili.
  19. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Čarodějko: asi píše o stromech ne o plodech.

    Edit: tedy u těch 270 ks
     
  20. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    pajda361 ano, ale určitě je mnohem levnější nakoupit plody než stromy....takhle bude legendu plnit zbytečně dlouho....navíc píše o dobré orientaci na trhu a to se zcela jistě netýká nákupu stromů
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.