Speciální donáška (8.3. - 14.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    skalara.v Dobre ty! ;)

    fugger64 Toz jestli to budu mit driv, prijedu ti pomoct s tim trhanim bielych lekien v parku :) Doufam, ze jsem to dobre vysklonovala a nebudou po me nasi vychodni bratri moc prskat :D

    Druid.Panoramix To vubec nezni zle! ;)
     
  2. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Mám zrovna zrovna světlou chvilku, což se v našem ústavu stává maximálně ....?...??...:eek: no,o_O a už je fuč xD

    Další pokusy už nerobim, bo jsem farmu "zapolila" a seju kukuřici. A melu plíny do foroty, bo nevim, co bude obnášet další akce a mohly by se hodit, až vyjde ofi 8)
     
  3. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    skalara.v: předpokládáš jako další akci narozeniny a miminkovský večírek v new yorku, nebo večírek na gerontologii?o_O:eek:
     
  4. hnojivo

    hnojivo Aktivní autor

    Paráda - úkol hotov na sto pro:music::music::music:.
    Zdravím všechny farmáře a farmářky:inlove:.
     
  5. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Fuggere, jen si dělej srandu. Ale jsem zvědavá, jak se opotíš, až zjistíš, že ti chyběj do akce jabka. A na trhu nebude ani ohryzek. Pak ti budou plínky dobrý xD:p
     
  6. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    skalara.v: inu... to může být pravda!!! Jablka jsou docela projímavá....:eek:xD
     
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  7. Shanigan

    Shanigan Pilný autor

    tak je to:D,poslednú som nechala úlohu s pomocníkmi na 24 hodín :) teraz cez víkend ich nepremárnim,využijem viac. asi aj ja nameliem ešte plienkové koláče ak mi vystačia suroviny :D zatiaľ som nechala na farme všetky stromy, musím si urobiť inventúru čoho koľko mám :p
     
  8. PomíkTimi

    PomíkTimi Rádoby autor

    Ahojte, tak pohodová akce splněna a skoro bez bourání. Vystačila jedna plocha stromů a ještě je větviček přebytek. Nesnáším pěstování akčního kvítí, takže za mne palec nahoru .-)
     
  9. farma_maggie

    farma_maggie Pisálek fóra

    Ahoj, dnes ráno jsem akci dokončila. Hurá! Na začátku jsem o svém úspěchu v akci dost pochybovala. Teď už mám stromy uklizené a zbytek jen po okrajích. Ač mám stromy v reálu opravdu ráda, tak mít je všude na farmě mě docela štvalo. Mnoho štěstí všem kdo ještě potřebují větvičky :)
     
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Teda kolik z ceho pada nevim, proste jsem pridal k beznym stromum co mam trvale (XXL a vzacny) pridal pul hlavni farmy... a sousedi, ti pomohli a tak ted uz jen delam plinky navic, ono to nic nestoji (na Baha mlyne je furt volno), ale konecne jsem se dokopal a dnes pridam chlivky na zitrek :)

    Vypadavat ma 37 vetvicek/den, v tuto chvili ma byt 149 ([6.ukol]+5 ) nebo chybet 73, mam 403 (chybi 0 ), mam 181% hotovo.
    Zatim uplynulo 66% casu, zbyva 47 hodin.
    A vetrnik musi udelat : 111 hedvabi, 36 plenek, 1 dort!
     
    petaM2001 a Trepifajksl tohle ocenili.
  11. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Při přístích akcích bych pro zpestření a zvýšení náročnosti zavedla kromě mletí ještě i nutnost něco vyrobit v řemeslech, např. v alchymistovi, tam bych si vylámala zuby a záviděla nízkým levlům..alchymista jsem na 1. úrovni někde na začátku, nezjistitelný stav, naposledy cosi snad před 3. lety. A hned by bylo po nudě, padátka že jo to je o ničem, ale vyrob např. 100 MJS a dostaneš 30ks SK, to by byl adrenoš. Splněno a už mám haluze navíc. Nám stačí ke složitosti popisek akcí....

    Nám se to neseká, jedeme přes klasiku GCH
     
    Naposledy upraveno: 12/3/16
    evainfo, petaM2001 a Trepifajksl tohle ocenili.
  12. helca16113

    helca16113 Aktivní autor

    tak,vše mám pročistěné,nadále se mě seká hra,tak jsem si koupila jen 2 velký balíčky suprkrmiv a další kupovat nebudu:sleepy:nechám je na jindy,nemám nervy čekat na sklizně a setí a šlechtění:mad:těm co se to sekalo,už vám to jde normálné????
     
  13. Plea

    Plea Pilný autor

    To je šílené, nedá se to hrát.. :mad: 5 minut se snažím dodávat do úkolu, vždy se to celé zasekne, o šlechtění ani nemluvě.. Jde se z akce do akce, ale pořešit technickou stránku by to trošku chtělo..
     
    petaM2001 a helca16113 tohle ocenili.
  14. matahari1989

    matahari1989 Pisálek fóra

    Seká se to seká a trvá to už třetí den.
    Vyčištěno, pročištěno a stále se to seká.
     
  15. michi70.

    michi70. Zelenáč fóra

    Padá mi hrozně málo větviček.Tímto tempem nestihnu dodělat úkol!!!!! Vypadávání větviček bylo omezeno????????
     
  16. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    Ahoj a z čeho ti větvičky padají málo? Nic omezeno není.
     
    petaM2001 a Shanigan tohle ocenili.
  17. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Tak išiel som najkratšou cestou k dekoráciam a teda mám ako tak hotovo. :)

    [​IMG]

    Z jedného zatočenia za párty lístok som navyše dostal tú jednu pagodu, takže dvojnásobná radosť. :)
     
  18. Shanigan

    Shanigan Pilný autor

    vetvičky padajú , teraz dokonca viac ako keď som to potrebovala ;)alebo sa mi to len zdá :music: meliem ešte hodváb ako pribúdajú vetvičky , chcem spraviť ešte plienkové koláče. zatiaľ som nechala všetky stromy, neviem sa rozhodnúť či dať dielne, alebo siať /pre splnenie úloh v hale / alebo zasiať ruže a skúsiť znova skleník :).rampusák s tým MJS si prehnala , nie každý máme naň recept :cry:. v normálnych nie je ,žiaľ . ale spraviť niečo v remeselných dielňach pri akcii, to by muselo byť rozdelené podľa levelov . veď remeslá máme od 40 lvl a alchymista a kúpeľný manažer až od 70 lvl xD/aj to len ak chceme /, alebo sa mýlim ? :music:

    jo a party lístky čo som dostala zase sklamali :eek: nic moc .
     
  19. Kuca16

    Kuca16 Rádoby autor

    Umelu ještě dvě plenky a mám hotovo. Původně jsem si teda řekla, že to dělat nebudu. Ze začátku mi to přišlo složité, ale šlo to samo, tak proč to nezkusit a ejhle mám hotovo;) A taky se mi to dost seká, chvilkama je to o nervy:oops:
     
  20. ju.no

    ju.no Aktivní autor

    K náročnosti akcí: moje mládě, které svoji farmu obhospodařuje celých 18 dní, právě dnes dokončilo svou druhou celou akci. Samozřejmě, jsem jeho domácí "mentor" a občas mu vypomůžu nějakou tou MJS.
    Pro mě je jeho farma neuvěřitelným náhledem na nově založenou farmu. Sleduji, jak pomalu plní úkoly, aby měl hvězdičky, aby měl nářadí, aby se mu odemykaly nové plochy. Ale při dobré vůli byla tato akce krásně splnitelná i pro něj.
    V úterý ve dvě hodiny mu vypadlo z těch pár stromů, co měl, celých 8 větviček. Zdálo se to nesplnitelné. Začal tedy pěstovat slepice a kukuřici a prodávat vše, co vyprodukoval. Z tři dny nakoupil více než 250 kdoulových stromů a poháry vylepšil na 17 %. A dnes už domlel poslední plínky. Po necelých třech týdnech je v 55. levelu.
    Ano, nemusí složitě hledat rady na fóru, ve kterém se zatím moc neorientuje, taktiku mu poradím, ale přesto je pro mě důkazem, že i nízký level se s takovou akcí může popasovat.
     
    Naposledy upraveno: 12/3/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.