Soutěž: Zvířata kam jen oko dohlédne

Diskuze na fóru 'Hry na fóru' zahájená uživatelem -migos-, 2/2/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. vladca

    vladca Stará škola

    už som dlho nikde nič nevyhral a teraz fantastické 13. miesto s kopou vecí ... ďakujem :D

    zároveň gratulujem všetkým spoluvýhercom a skladám poklonu usporiadateľom ...

    PS to tenista99
    ... vyžiareného žabiaka pošlem pri OaD
     
  2. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Zdravím a všem výhercům velká gratulace a pořadatelům velká pochvala ;)
     
  3. raddre

    raddre Baron fóra

    Hezký večer, blahopřeji všem výhercům a smekám před pořadateli. Chci požádat aby se mi ozvali ti co vyhráli některou z cen co jsem do soutěže věnovala, sice jsem si už vše poznamenala, ale jistota je sichrxD, je to smutné, ale na mou paměť už není spolehnutí - děkuji
     
  4. gigis99

    gigis99 Perspektivní autor

    Ahojte, taky se přidávám ke gratulantům a blahopřeji všem výhercům :) Zároveň chci moc poděkovat pořadatelům a sponzorům za krásnou soutěž a super výhry :)
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    MJS poslána třem výhercům a hvězd. dalekohledy půjdou až při OaD ;)
     
  6. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahojky, blahopřeji všem co se účastnili této fakt pěkné soutěže. Byla těžší než se zdálo ale i přesto zábavná. A taky jejím pořadatelům, podařilo se jim dokonce dohledat moji farmu, protože jsem zapomněla napsat své jméno za což se omlouvám. Díky -migos- !! :)
    Přeji všem výhercům hodně radosti ze získaných výher :D:D:D
     
    -migos- a kutilka70 tohle ocenili.
  7. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Ahojky, tak teď koukám, že jsem tu trpělivost nějak podcenila, měla jsem udělaných 12 odpovědí a všechny správně, 8 jsem hledala 2 večery, třetí a čtvrtý večer u toho usnula a celou soutěž vzdala.... škoda...příště tam něco natipuji a nějak to dopadne. ;)
     
    -migos- a kutilka70 tohle ocenili.
  8. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    AHoj odměny pošlu večer až budu doma nebojte nezapomněl jsem :)
     
  9. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Odměny už jsem odeslala a děkuji zase těm, co posílali mně.
     
  10. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, výhry poslány 8). Kdyby se náhodou stalo že by nepřišla mnou slíbená odměna, dejte mi prosím co nejdříve vědět, buď zde nebo herní poštou.

    Velká gratulace všem soutěžícím za umístění v soutěži 8).
    Velké poděkování za věnované odměny všem hráčům. Moc si toho ceníme :music:.
    Bylo to super 8)



    Jelikož nám Hopsátko skončil do termínu :), tak další soutěž bude na přelomu dubna a května. 8)



    Hezkou hru ...
     
  11. michnaj

    michnaj Pilný autor

    Tak výhry odeslány, všem výhercům gratuluji;)
     
  12. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Zasloužené výhry odeslány ,jste šikulky ;)
     
  13. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Výhry odeslány, doufám, že jsem nikoho nepřehlédla. Pokud ano, neváhejte se, prosím, ozvat - buď tady anebo sovičkou. Ještě jednou gratuluji výhercům a děkuji pořadatelům.
     
  14. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Výhry odeslány všem. Gratuluji.
     
  15. raddre

    raddre Baron fóra

    jeannette.mrazova: tento hráč neexistuje, pokud máš zájem o svou výhru
    výběh pro husy V: Neonový
    napiš mi kam ji tedy poslat
    Všem ostatním jsem výhry odeslala a ještě jednou blahopřeji
     
  16. vavovi

    vavovi Stará škola

    Ahoj poslušně hlásím - odměny odeslány. Všem výhercům gratuluji
     
  17. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Ahojky,
    také jsem všechny výhry už rozeslala. Kdyby jste někdo neměl základ pod upgrade, tak mi písněte, základ můžu poslat také.
    Gratuluji všem :)

    raddre - posílala jsem také hráčce jeannette.mrazova a v pohodě (zkopírovala jsem si ten veledlouhý nick ze seznamu výherců);)
     
  18. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    tak jo jdu poslat prvním třem co jsem slíbil a prosím ostatní od 4-10 místa jaký by chtěli strom ( pokud mam ) at mi píšou na farmu
    A lidi od 11-20 místa jaký chtějí řem. produkt děkuju :)
     
  19. raddre

    raddre Baron fóra

    skalara.v :to jsem udělala i já, když mi to napsalo poprvé, tak jsem ho zkopírovala z jejiho příspěvku, vypsala jsem ho i poctivě ručně a po šestém upozornění, že hráč neexistuje jsem to vzdala, a napsala sem, jen co mi napsala, tak to šlo, kdyby bylo 1.4. tak si řeknu šotekxD:mad:
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Odesláno.
    [​IMG]