Soutěž Soutěž se Čmáralem (1.4.2020)

Diskuze na fóru 'Oficiální hry fóra' zahájená uživatelem -Borsty-, 31/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. rammstein2

    rammstein2 Perspektivní autor

    půl hodiny brejlím jako pako...a nic asi jsem spala málo po noční....fakt mne to nebaví
     
  2. PaníMíša

    PaníMíša Zelenáč fóra

    Přesně, nejhorší bylo najít 2 a pochopit princip, pak už to šlo.
     
    Veselka a MoncaO1 tohle ocenili.
  3. PaníMíša

    PaníMíša Zelenáč fóra

    -Borsty- to se povedlo, myslím, že většina hráčů celý den nedělá nic jiného, než že si může oči vykoukat. :) :) :)
     
    katerina.viktorie tohle ocenil(a).
  4. rosik01

    rosik01 Perspektivní autor

    Díky moc všem za pomoc :);)
     
  5. .pepanek.

    .pepanek. Pilný autor

    souhlasím, ale kytky taky nedávám :cry::cry:já už fakt nevím
     
    X-mole tohle ocenil(a).
  6. X-mole

    X-mole Znalec fóra

    .pepánek. Nejsi sám. xD
     
    .pepanek. tohle ocenil(a).
  7. .pepanek.

    .pepanek. Pilný autor

    no já už byla všude, ale fakt nic nikde nic, mě fakt hrábne
     
    X-mole tohle ocenil(a).
  8. berda.11

    berda.11 Pisálek fóra

    Stále nic:(
     
  9. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Jsem na tom úplně stejně ! Čumím na to a pořád nic , jen ten 1 , tak jsem zvědavá jestli to ukážou kde to bylo.
     
  10. nelaasarka

    nelaasarka Zelenáč fóra

    :D Tak akce fakt opravdu úžasný a smekám.... tak tohle trvalo od dnešní 10h do 17:50 xD Celou dobu létání a záseky u výše zmíněných věcí :D Nebudu spoilerovat, ale nejlepší je číst mezi řádky :D
    Prostě třeba jen si říct kde se z Vás stane největší borec skoro za nic, ale většina farmářů tam i smutní :D
    Nebo taky třeba si vzpomenout, že město prostě květináče nemá nikde :( Chjo a tak skvělé by to bylo kdyby se dala rostlina dát i někam jinam a měla stejné kouzelné půvaby na ostatní _/OuO\_
     
  11. .pepanek.

    .pepanek. Pilný autor

    Nemožné se stalo skutečností, já to dodělala, dík za pomoc ;):)
     
  12. stefan.h

    stefan.h Perspektivní autor

    Asi bude treba kúpiť tú dekoračku..tak to končím...:cry:
     
  13. MoncaO1

    MoncaO1 Zelenáč fóra

    konečně jsem to pochopila už mám vše, byl to mazec, ale bohužel jsem se přihlásila dříve než jsem získala dekoraci tak že žádná odměna nebude :) přeji ostatním ať se daří
     
    Veselka tohle ocenil(a).
  14. stefan.h

    stefan.h Perspektivní autor

    Monca01 a je to len na hlavnej lúke?
     
  15. MoncaO1

    MoncaO1 Zelenáč fóra

    právě moje děti mi poradili :) Hned jak jsem jim ukázala nápovědu v novinkách hned věděli kam jít, ty určitě nepodceňovat :)
     
    danda-vnovis, Veselka a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  16. Zlyandilek

    Zlyandilek Zelenáč fóra

     
  17. dorotea14

    dorotea14 Rádoby autor

    Návod Borstyho je asi pro ty chápavější, já jenom nevím kde chytnout tu první čmáranici, protože ta co byla na skladu zmizela a bez návodu na pokračování. Jak je vidět tak mohu chytit jenom koronavirus, protože stopu jsem ztratila.
     
  18. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    No než mi to došlo tak to byla teda jako dobáááá xD Nic méně teď jsem zaseknutá na 11 a nevím kam.....
     
  19. akytička

    akytička Pisálek fóra

    jupííí,konečně jsem to taky dala:) ale ,že mi to dalo zabrat:) po ranní nápovědě jsem věděla jak na to,ale zadrhla jsem se na č.5 ,hledala jsem na dobrém místě,ale neviděla :-( a pak to šlo rychle.Hodně štěstí všem co ještě hledají:) ps: nic jsem nemusela kupovat
     
  20. mateslunak

    mateslunak Zelenáč fóra

    To je combajn?