Soutěž Soutěž se Čmáralem (1.4.2020)

Diskuze na fóru 'Oficiální hry fóra' zahájená uživatelem -Borsty-, 31/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. picinko1986

    picinko1986 Zelenáč fóra

    hráčov si asi vyberáte však čo sa týka čmáranice lebo žeby ani po 3 hodinách žiadny obrázok o 6.00 hod som pozbierala prvy od vtedy nic ????? či to ako funguje kamarátovi dám iným nie?ako nechápem a som fakt *** pokial len tym to patri co su VIP či investujú do hry obyčajny odrb toto všetko
     
    Boubelík a vilm4 tohle ocenili.
  2. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    No vidis Borsty??? Bolo Ti to treba? Len kamaratom a vyvolenym posielat???
    Borsty posiela obrazky len tym, ktori ho pozvu na obed...xDxDxD
     
  3. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tak toto je Apríl!o_O
     
  4. tulen1966

    tulen1966 Perspektivní autor

    Tak nevím, je těch obrázků doopravdy více nebo jen ten jeden? Je to jako apríl?
     
  5. .pepanek.

    .pepanek. Pilný autor

    já jsem taky pořádně nečetla a slepá jsem ještě víc, tak přeji všem hodně štěstí :)
     
    vilm4 a k.vitek tohle ocenili.
  6. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Nevravím,že mám zrak ako jastrab,ale žiadna ďalšia tam nie je,okrem prvej.Už by som bol našiel aspoň jednu.;)Je to chyták.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Peto: zkus diskuzi třeba na něco přijdeš
     
    vilm4 a Peto121 tohle ocenili.
  8. -Borsty-

    -Borsty- Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    je 13:55 a někteří pořád neví co mají dělat. Vždyť je to tak jednoduché
    seberu čmáranici (vyskočí nápověda, kde hledat další) - tato nápověda je hned přístupna v novinkách.
    Popřemýšlím kam mě nápověda posílá, jdu tam kouknu (mám oči otevřené), seberu čmáranici, zase vyskočí další nápověda......a tak jedu až do konce.
    Ale víc ze mě fakt už nevymáčknete. Jo a pořád čekám ty nabídky menu na ten oběd (ze dvou se dost špatně vybírá, chce to více): Dnešní menu
     
    vilm4, MoncaO1 a akytička tohle ocenili.
  9. anežka55

    anežka55 Pisálek fóra

    zvu na oběd,vařím roušky v octě.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  10. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    [QUOTE="picinko1986, …. po třech hodinách??? Byla jsem vzhůru ve 2hodiny takže nic po 12ti hodinách - taky si myslím,že opět jen vyvolené farmy
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  11. .pepanek.

    .pepanek. Pilný autor

    já jsem asi fakt blondýna, kam mě nápověda posílá-fakt netuším :cry::cry::cry:
     
  12. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Vďaka za nakopnutie už som na 11 !,ale tam som sa nejak zasekol!:(
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  13. mentos123456789

    mentos123456789 Zelenáč fóra

    mně to po tý první čmáranici spadlo, takže jsem žádnou nápovědu neviděla:cry:kde se mám teď chytit?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  14. -Borsty-

    -Borsty- Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    chyť se kde chceš (třeba za ucho) :D
    ale já bych nakouknul do novinek ;)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  15. mentos123456789

    mentos123456789 Zelenáč fóra

    tam koukám furt :mad:a furt nic, tý jo to se mi snad zdá. FAKT nemusím nic kupovat??? a přesto najdu?
     
    vilm4 a maja.rada tohle ocenili.
  16. katerina.viktorie

    katerina.viktorie Pisálek fóra

    Nevím jestli je to pro všechny stejné, ale taky stojím na 11 a ne a ne na to přijít..... :-D
     
    vilm4 a Peto121 tohle ocenili.
  17. .pepanek.

    .pepanek. Pilný autor

    tak to jsi blondýna jako já :cry::cry:
     
  18. katerina.viktorie

    katerina.viktorie Pisálek fóra

    Nemusíš, znovu si pořádně přečti nápovědu od Borstyho....
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  19. ღSisinkaღ

    ღSisinkaღ Stálice fóra

    Je to marný, je to marný, je to marný … jsem prostě slepá jak patrona a k tomu - minimálně dnes - momentálně mentálně zabržděná. Sebrala jsem první čmáranici v 00:01, hned co začala akce. To byla ta snadná část. Do dvou v noci jsem skoro lupou prohlížela všechno na farmě a přilehlém okolí - tedy prostě VŠUDE! Od rána zařezávám v práci, teď jsem si dovolila znovu kouknout a … zase kulový. Novinky jsem četla xkrát, ale prostě nechápu o_O. Holt, není nám každému dáno být těmi nejostřejšími tužkami v penále. :sleepy:
     
  20. -jujula-

    -jujula- Perspektivní autor

    Nápévěda v novinkách?" 1/20 a že jsem na správné cestě" ... skvělý tak si tu dekorku nechte - jsem asi blondýn, nevím už co projít a při sebrání prvního obrázku jsem taky žádnou nápovědu nedostal - asi jsem ?????
     
    Veselka a vilm4 tohle ocenili.