Soutěž o nejkrásnější děsivou fotku farmy (6.10.-31.10.)

Diskuze na fóru 'Hry na fóru' zahájená uživatelem doben, 6/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete, abych tuto soutěž pořádal pravidelně?

Anketa uzavřena 8/11/18.
  1. Ano, jednou měsíčně

    60.7%
  2. Ano, jednou za 2 měsíce

    7.1%
  3. Ano, jednou za 3 měsíce

    10.7%
  4. Ne

    21.4%
  1. doben

    doben Ikona fóra

    [​IMG]

    Výsledky hlasování
    [​IMG]

    Na začátku bych se chtěl omluvit, že zde vkládám výsledky s malým zpožděním,
    ale bohužel to nešlo udělat dříve.
    Každopádně bych chtěl moc všem soutěžícím poděkovat za účast a pogratulovat vítězce.
    Pokud se neobjeví žádné komplikace, tak by vám měly vaše odměny přistát na farmách během příštího týdne.
    Doufám, že si všichni tuto soutěž užili a budu se na vás těšit u dalších soutěží.
    Nyní se dostáváme k tomu, jak to s touto soutěží bude v budoucnu. Osobně se mi tato soutěž líbí a byl bych rád, kdybych ji mohl pořádat pravidelně. Anketa dopadla také velmi dobře ve prospěch pravidelného opakování této soutěže. Ovšem pro mě je nejdůležitější účast. Kdyby to byla např. čtrnáctidenní soutěž s průměrnými odměnami, tak bych tu účast ještě bral. Jenomže tato soutěž trvala téměř měsíc a odměny byly hodně nadprůměrné. Tudíž mě celkem mrzí, že se zapojilo tak málo lidí. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl, že tuto soutěž pravidelně pořádat nebudu. Sice nevylučuji, že se někdy v budoucnu uskuteční další kolo, ale momentálně se budu raději soustředit na jiné soutěže, které plánuji na listopad a prosinec.

    Pokud bude kdokoliv chtít vyjádřit svůj názor na tuto soutěž, tak můžete psát přímo do tohoto vlákna,
    případně mi poslat zprávu herní poštou.



     
  2. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Já to mám tak, že dřív, když tuto soutěž ještě pořádali modíci, jsem se zúčastňovala téměř pravidelně. Jenže od té doby (a už i před ukončením modíky) nás RT začalo zahlcovat akcemi, a to mi bralo chuť na farmě (po nutném odklikání všeho) ještě zůstávat a dělat si věci byť jen pro radost.

    Prostě už je toho klikání na farmě hodně, a navíc není moc času kdy by byla volná pole. A když už ta trocha volna je, tak ji raději využiju k nutnému dopěstování potřebného. Když jsem chtěla mít soutěžní plochu dle mých představ, musela jsem ji nechat ladem třeba 12 hodin aby dorostly všechny kytky a stromy do květu.

    Takže když tuto soutěž znovu začala Y_n_O a teď zase ty, velice jsem zvažovala svou účast. Moc mě to lákalo, tenhle typ soutěže mne opravdu baví, ale nechtěla jsem se svou účastí "zavázat" k další účasti, protože jsem nevěděla jestli na to vůbec budu mít čas a chuť (vzhledem k počtu akcí). Vím že akce můžu vynechat a dělat tu spíš to co mě baví, tudíž dát přednost téhle soutěži, ale u mě to tak nefunguje. Farmu hraju hlavně kvůli akcím. Jak je začnu vynechávat, nebudu mít vlastně důvod všechno napěstovávat a nachovávat, a tím tu vůbec setrvávat. Chápu, že jiní hráči tohle cítí jinak, ale já to mám jednoznačně buď všechno nebo nic. A soutěž s obrázky, byť to byla pro mne nej soutěž, je prostě jen vedlejší akce (vedlejší ne tím kdo ji pořádá, ale tím jak často probíhá).

    Kdyby se frekvence ofi soutěží zase snížila na úroveň co tu byla někdy před rokem a půl, ráda bych se zúčastňovala i těchto vedlejších projektů. To ale nepředpokládám, takže pro mě není jiné řešení než když už hru omezit, tak zrovna tady, a časem, počítám, budu nucena odejít z farmy úplně, protože nároky RT se budou ještě zvyšovat.

    To ale nemění nic na tom, že je mi má neúčast líto, a mrzí mne, že tahle soutěž asi nebude pokračovat. Moc ráda jsem obrázky tvořila, a moc ráda jsem si prohlížela obrázky ostatních.
     
  3. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Ahoj všichni zapálení,
    děkuji za hlasy, které jsem dostala a za následné hezké třetí místo. Za soutěž jsem moc ráda, oceňuji hlavně to, že si někdo dá práci, aby to tu trochu ještě oživil. Nicméně malá účast, která mě mrzí, vezme jakémukoliv pořadateli vítr z plachet, což je zcela logické. Bohužel na farmě jsou poslední dobou stále farmářské dostihy, jedna akce stíhá druhou, a najít moment pro volnou plochu a čas pro nějakou tvorbu je opravdu těžké - většinou na úkor něčeho jiného. Navíc na fórum podle mě chodí stále méně a méně hráčů, a věřím tomu, že někteří o nějaké hře ani netuší, protože to zde v té přehršli informací prostě ani nenajdou..(nebo nehledají)
    Dobenovi však děkuji za snahu, zájem i nápady. Ostatním výhercům moc gratuluji.
     
  4. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    [​IMG]
     
  5. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Gratuluji výhercům!
    Ale všechny obrázky byly moc pěkné!!!
     
  6. doben

    doben Ikona fóra

    Veškeré odměny by již měly být na vašich farmách. ;)