Soutěž o 5 Johnů Citrónů (8.2.-28.2.2021)

Diskuze na fóru 'Hry na fóru' zahájená uživatelem doben, 8/2/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. doben

    doben Ikona fóra

    Vypadá to, že tu máme vítěze.

    Gratuluji a jdu poslat odměnu.


    ;)
     
  2. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Děkuji moc, mám radooooost :D
    Tušila jsem, že to bude navázáno na dekorku, jen jsem nevěděla jakou a díky obrázku od kutilky70 jsem na to přišla, tak bych jí tímto chtěla moc poděkovat a podělím se za to s ní o Citrónka ;)
     
  3. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Gratlujuju vítězce! ;)

    ...to byla teda záludnost, na to bych asi nepřišla, protože tuhle dekoraci myslím nemám :D ale stejně jsem se u pátrání pobavila, myslím, že tolik kozích krmiva a šlechtění jsem dlouho neudělala :D
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Taky jsem si myslela, že to bude dekorka, jenže žádnou takovou jsem v inventáři nenašla, gratulka letí :)
     
  5. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Děkuji dinoalesi o rozdělení se o výhru :inlove:

    [​IMG] Je to tato dekorace. Akce se konala 21-27.3.2018
     
    Naposledy upraveno: 13/2/21
  6. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak to jsem mohl hledat jak šálený a marně, to jsem tu nebyl beeeeeeeeeeee,,velká gratulace a zase mám smůlu jako vždy.
     
    doben a dinoalesi tohle ocenili.
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Gratulujem!
     
    tenista99, doben a dinoalesi tohle ocenili.
  8. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Všem vám moc děkuji za gratulace, nemívám moc štěstí na výhry, jednou jsem na plese vyhrála první cenu - dovolenou v Řecku a cestovka vyhořela, takže se nikam nejelo, ale tentokrát si výhru užívám :D A ještě jednou velké díky dobenovi i kutilce70 :inlove: Ostatním moc přeju, aby se na ně usmálo štěstí příště ;)
     
  9. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Taky moc gratuluji - přiznávám, že kutilka mě taky nasměrovala (ne přímo na dekorku, ale na to, že jde o nějakou dekorku), ale já tedy už byla líná dál zkoumat.
    Inu, odměna je exkluzivní, tak ani úkol nemohl být snadný :).
     
  10. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak také moc gratuluju fakt jsem si s tím lámal hlavu dokonce jsem si myslel že to souvisí se šlechtěním koz a nacapl jsem domky kozama i mimo BB :D Zkusil jsem vše dekorka mě nenapadla :D po přečtení jsem ale zjistil že jí také mám :D

    [​IMG]

    Jinak @doben tvoje soutěže jsou moc fajn a je to vždy zlepšení hry :)