Soutěž o 5 Johnů Citrónů (8.2.-28.2.2021)

Diskuze na fóru 'Hry na fóru' zahájená uživatelem doben, 8/2/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. doben

    doben Ikona fóra

    [​IMG]

    Soutěž probíhá od 8.2.2021 do 28.2.2021

    Tentokrát se jedná o velmi jednoduchou soutěž.
    Vaším jediným úkolem je pořídit screen ze hry, který bude odpovídat zadání.
    A aby to nebylo málo, ten nejrychlejší z vás získá rovnou 5 Johnů Citrónů!
    Ale pozor, nikdo netuší, jak dlouho bude možné tento screen pořídit, tak na nic nečekejte.
    Soutěž může klidně skončit během několika dní i bez vítěze!


    Odměny

    1. místo
    5x John Citrón​

    [​IMG]

    Pokud je vám 5 JC málo a chcete vyhrát další spoustu odměn,
    určitě koukněte na soutěž ve vedlejším vlákně s názvem Zvířátka, kam jen oko dohlédne!


    Soutěžní úkol
    Pořiďte screen ze hry, který bude přesně odpovídat tomuto soutěžnímu obrázku.
    Je nezbytné udělat screen celé plochy, jehož součástí bude také váš herní nick.
    Je zakázáno screen jakkoliv dodatečně upravovat!
    Následně screen nahrajte na úložiště a vložte jako obrázek v příspěvku do tohoto vlákna.

    Soutěžní obrázek:
    [​IMG]

    Hodně štěstí
    ;)
    Pravidla
    1) Každý hráč se může zúčastnit pouze s jedním soutěžním příspěvkem, který nesmí dodatečně upravovat.
    2) Screeny, které nebudou odpovídat zadání tzn. nebudou vypadat jako soutěžní obrázek nebo nebudou obsahovat celou plochu i s herním nickem, budou ze soutěže vyřazeny.
    3) Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo vyřadit všechny soutěžící se screeny, u kterých budou pochybnosti o dodržení pravidel soutěže.
    4) Soutěž může být kdykoliv ukončena z důvodu, že již nebude ve hře možné pořídit tento screen.
    5) Soutěž skončí nejpozději 28.2.2021 ve 23:59 a to i v případě, že by do té doby žádný soutěžící nevyhrál odměnu.
    6) Pro tuto soutěž platí Obecná pravidla pro soutěže pořádané hráči.
    7) Účastí v soutěži automaticky potvrzujete souhlas se všemi pravidly této soutěže.
    8 ) Pokud bude screen pořízen v klientu ke stažení, nemusí obsahovat herní nick. Ale v takovém případě je nezbytné připsat herní nick farmy, na které byl screen pořízen, do soutěžního příspěvku ke screenu. Připsáním se rozumí přidání textu do příspěvku na fóru nikoliv do obrázku.
     
    Naposledy upraveno: 9/2/21
  2. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    dobrá súťaž, len škoda že neviem ako sa delá screen ze hry a Následně screen nahrát na úložiště a vložiť jako obrázek v příspěvku do tohoto vlákna. Ale ostatným držím palce.
    Ja som rád že viem spustiť hru v klientovi.

    Vypadá to ako obrázok z divej lúky, len neviem ako sa tam dostalo to zviera.
     
    Naposledy upraveno: 8/2/21
    findy22 tohle ocenil(a).
  3. doben

    doben Ikona fóra

    marianko77 to zní jako perfektní příležitost se to naučit. Nápovědu najdeš třeba zde. ;)
     
    marianko77 tohle ocenil(a).
  4. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    Dekuji, skúsil som to, no bohužial som taký počítačový antitalent že som ani nenašiel v notebuku ten program malovanie. Ale ďakujem, si milí.
     
    Naposledy upraveno: 10/2/21
    doben tohle ocenil(a).
  5. doben

    doben Ikona fóra

    Zajímalo by mě, kolik z vás to ještě nevzdalo a opravdu se snaží úkol splnit.
    Zatím nechci radit, ale pokud do zítřejší půlnoci nebudeme mít vítěze,
    tak zveřejním první a nejspíš také jedinou nápovědu.


    :music:

     
    Peto121 a DANKA722 tohle ocenili.
  6. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Já se snažím, ale ani za boha nemohu na nic přijít :( :D
     
    doben a Peto121 tohle ocenili.
  7. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Že by se mělo něco udělat, aby se soutěžní obrázek ukázal?
     
    doben a Peto121 tohle ocenili.
  8. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Už som pozapínal a povypínal asi všetko!Dal som šľachtiť aj tie najstaršie kozy v stodole!Neviem,ako sa tam ten pas..k dostal.
     
    doben, Apachie1 a kutilka70 tohle ocenili.
  9. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Taky jsem zkoušel cokoliv a nic :D
     
  10. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    ...a bude to tak jednoduché..!o_O8)
     
  11. X-mole

    X-mole Znalec fóra

    Ajoj Dobenku i milí spolubojovníci. :inlove:
    Hlásím, že taky bojuju. xD Čumím do monitoru jak husa do flašky, i manžel zpozorněl, cože se to děje. xD
     
    doben a kutilka70 tohle ocenili.
  12. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Už mě nic nenapadá, tak házím ručník do ringu :p.
     
    doben tohle ocenil(a).
  13. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    OK.Možno to bude jednoduché,ale ja som niečo také ešte na farme nemal a keby niekto mal,tak je to už vyriešené.Takže to bude niečo skryté,o čom asi doteraz nikto netušil,no a s tým sa súťažiť nedá,teda aspoň ja nie.
     
  14. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ten Kozel je ale potvora. Už jste ho někdo někde zahlédl. Vykoukl na mne při stěhování dekorací u majáku. Ale tam být nemá :(
    Třeba to někdo rozlousknete :p[​IMG]
     
  15. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    kutilka70 - samozrejme niečo pridané,náhodné a ja mám 19 hod denne sledovať divošku.:p;)
     
  16. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Peto121
    Nevím. Občas se tam podívám, ale nesedím u toho 24h. Stojí mi tam u toho majáku a nevím na co čeká xD a ani kde se tam vzal?
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  17. doben

    doben Ikona fóra

    Vidím, že jste se krásně posunuli i bez nápovědy, takže jsem se rozhodl, že žádnou nezveřejním. Věřím, že s takovým tempem na to někdo z vás do konce soutěže určitě přijde. ;) Abych vám to nezjednodušoval, tak od teďka nebudu reagovat na žádné vaše spekulace, pokud to nebude nezbytně nutné.
     
  18. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    doben

    Jen se zeptám. Když ho najdu stačí takovýto obrázek pořízený z klienta. Děkuji
     
  19. doben

    doben Ikona fóra

    kutilka70 stačí obrázek v tomto formátu, ale je nutné, aby s ním byl v příspěvku uveden i tvůj herní nick.
     
  20. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Může to být takto?
    [​IMG]