Soutěž ke Světovému dni cestovního ruchu (24.9.-28.9.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem BlackDragon, 9/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. BlackDragon

  BlackDragon Imperátor fóra

  Zdravím farmáři,

  Světový den cestovního ruchu (WTD - World Travel Day) vznikl jako připomínka k přijetí stanov Světové organizace cestovního ruchu (UNWTO). Tento světový den byl vyhlášen roku 1979 a každoročně 27. září je oslavován tématicky zaměřenými akcemi. Účelem oslav je podpořit povědomí mezinárodního společenství o významu cestovního ruchu, o jeho sociální, kulturní, politické a ekonomické hodnotě. Letos je tématem oslav Cestovní ruch a voda: ochrana naší společné budoucnosti a hostí je Maledivy.

  [​IMG]

  Vaším úkolem bude graficky ztvárnit vaši představu o cestování spojeném s vodou. Můžete soutěžit s fotografií či vlastnoručně vyrobeným obrázkem, plastikou, modelem, vaší fantazii se meze nekladou :)

  Součástí soutěžního příspěvku (nikoliv však nutně samotné fotografie nebo vašeho výtvoru) musí být ID vaší farmy a herní nick, příspěvky, které nebudou splňovat tyto náležitosti, budou ze soutěže vyřazeny. Každý hráč má možnost soutěžit pouze s jedním příspěvkem, členové moderátorského týmu se soutěže nemohou zúčastnit. Soutěž končí 28.9. o půlnoci, příspěvky, které dorazí po tomto datu, budou ze soutěže vyřazeny. V průběhu následujících několika dní proběhne vyhodnocení soutěže a vyhlášení výherců.

  Soutěžní příspěvky můžete vkládat >>ZDE<<.

  S ohledem na zkušenosti z minulých soutěží, v nichž měli možnost hlasovat o vítězích samotní hráči a někteří se snažili prostřednictvím svých multiúčtů ovlivňovat hlasování, rozhodnou o vítězích členové moderátorského týmu. Rozhodnutí týmu je konečné, nárok na výhru nelze vymáhat.

  V případě, že nebude na českém nebo slovenském fóru dostatečný počet soutěžních příspěvků, které budou splňovat pravidla soutěže, moderátorský tým může po ukončení soutěže rozhodnout o sloučení CZ a SK soutěže do jedné.

  A co můžete vyhrát? To se tentokrát dozvíte až po ukončení soutěže… Těšíme se na vaše příspěvky.

  Váš moderátorský tým
   
 2. BlackDragon

  BlackDragon Imperátor fóra

  Zdravím farmáři,

  soutěž je za námi, děkujeme za zajímavé příspěvky. Tentokrát je vše trochu jinak, vítězi jsou všichni hráči, kteří se zúčastnili, v tuto chvíli již máte na účtech připsané odměny:

  1000x voda, 750x tropická voda, vlajka České republiky

  Studna
  [​IMG]
  Čas: 8 hod.
  Zisk: 5x voda

  Amazonská ovce
  [​IMG]
  Čas: 15 hod.
  Zisk: 250 BZ

  Blahopřejeme a těšíme se na vaši účast v některé z dalších soutěží.

  Váš moderátorský tým
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.