Soutěž k Mezinárodní noci pro netopýry (23.8.-26.8.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem BlackDragon, 9/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. BlackDragon

  BlackDragon Imperátor fóra

  Zdravím farmáři,

  státy, které se připojily k Dohodě o ochraně populací evropských netopýrů (Agreement on the Conservation of Populations of European Bats - EUROBATS), každoročně pořádají poslední víkend v srpnu Mezinárodní noc pro netopýry. Tuto noc na mnoha místech Evropy probíhají veřejné přednášky o netopýrech, zájemci zde zjišťují jak a čím jsou netopýři ohrožováni a kde oni sami mohou být nápomocni při jejich ochraně. Mají možnost získat reklamní materiály, dokonce se netopýra dotknout a … možná změnit své dosavadní nahlížení na tyto skrytě žijící savce.
  [​IMG]

  A co bude vaším úkolem v této soutěži? Vymyslet krátký strašidelný příběh, jehož hlavním aktérem bude netopýr. Jak se poperete se zadáním dál, je už jen na vás. Součástí soutěžního příspěvku musí být ID vaší farmy a váš herní nick, příspěvky, které nebudou splňovat tyto náležitosti, budou ze soutěže vyřazeny. Každý hráč má možnost soutěžit pouze s jedním příspěvkem, členové moderátorského týmu se soutěže nemohou zúčastnit. Soutěž končí 26.8. o půlnoci, příspěvky, které dorazí po tomto datu, budou ze soutěže vyřazeny. V průběhu následujících několika dní proběhne vyhodnocení soutěže a vyhlášení výherců.

  Soutěžní příspěvky můžete vkládat >>ZDE<<.

  S ohledem na zkušenosti z minulých soutěží, v nichž měli možnost hlasovat o vítězích samotní hráči a někteří se snažili prostřednictvím svých multiúčtů ovlivňovat hlasování, rozhodnou o vítězích členové moderátorského týmu. Rozhodnutí týmu je konečné, nárok na výhru nelze vymáhat.

  V případě, že nebude na českém nebo slovenském fóru dostatečný počet soutěžních příspěvků, které budou splňovat pravidla soutěže, moderátorský tým může po ukončení soutěže rozhodnout o sloučení CZ a SK soutěže do jedné.

  A co můžete vyhrát?
  1. místo Netopýří jeskyně IV: Růžová + Výrobna netopýřího guána IV: Růžová
  2. místo Netopýří jeskyně III: Červená + Výrobna netopýřího guána III: Červená
  3. místo Netopýří jeskyně II: Oranžová + Výrobna netopýřího guána II: Oranžová
  Zvláštní cena poroty - Netopýří jeskyně I: Žlutá + Výrobna netopýřího guána I: Žlutá (nemusí být uděleno)

  Přejeme bohatou inspiraci a těšíme se na vaše příspěvky.

  Váš moderátorský tým
   
 2. BlackDragon

  BlackDragon Imperátor fóra

  Zdravím farmáři,

  přinášíme vám vyhodnocení soutěže. Každý člen týmu vybral své tři favority pro 1., 2. a 3. místo, za 1. místo byly hráči uděleny 3 body, za 2. místo 2 body a za 3. místo 1 bod. Přehled hlasování jednotlivých členů týmu je zde:
  [​IMG]

  Následně byly sečteny body jednotlivých soutěžících a zde jsou výsledky:

  na 1. místě se s celkovými 21 body umístil/a -pechfógl- a získává Netopýří jeskyni IV: Růžová + Výrobnu netopýřího guána IV: Růžová - vítězný příspěvek >>ZDE<<
  2. místo s celkovými 14 body obsadil/a agent1617 a získává Netopýří jeskyni III: Červená + Výrobnu netopýřího guána III: Červená - příspěvek >>ZDE<<
  na 3. místě se s celkovými 13 body umístil/a vandit a získává Netopýří jeskyni II: Oranžová + Výrobnu netopýřího guána II: Oranžová - příspěvek >>ZDE<<

  Výhercům blahopřejeme, odměny máte připsané na účtech a ostatní nesmutněte, přijdou další soutěže a třeba se vám bude dařit lépe .-)

  Váš moderátorský tým
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.